Karmienie pielęgnic ramireza.

Forum dotyczace rożnego rodzaju pokarmów dla ryb i zwierząt wodnych.

Moderator: ModTeam

batix
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2010-09-12, 17:50
Pojemność akwarium: 0
Imię: batix
Lokalizacja: wysoka

Re: Karmienie pielęgnic ramireza.

Post autor: batix » 2013-03-30, 16:44

hoody, człowieku ogarni się skąt możemy wiedziec czy ta pielęgnica jest chora .Napewno jest jej zle ja w 30l miałem krewetki i bojka a ty tyle ryb masakra taka obsada to do 60 za duza.a co do choroby to moze byc przez to że ma za małe akwarium i poprostu jej coś dolega .

hoody
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 2013-03-12, 08:53
Pojemność akwarium: 0
Imię: Rados³aw
Lokalizacja: Tomaszów-Maz

Re: Karmienie pielęgnic ramireza.

Post autor: hoody » 2013-03-30, 18:20

Myślałem,że ktoś mi podpowie jakiej choroby objawem są śluzowate odchody. Ogarnąć to bym tobie się radził bo to czy jest jej dobrze czy źle nie zależy tylko od wielkości akwarium. Jestem ciekawy co ty batixie masz w swoim akwarium,pewnie jednego gupika bo 4 to za dużo na 54 litry.

Awatar użytkownika
Tissien
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: 2012-05-27, 16:26
Pojemność akwarium: 98
Imię: Marta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Karmienie pielęgnic ramireza.

Post autor: Tissien » 2013-03-30, 20:14

Hoody, ale wielkość zbiornika jest jednym z głównych wartości, które przyczyniają się do dobrego lub złego samopoczucia naszych ryb. Bez zdjęcia czy bardziej konkretnych objawów nikt Ci nie powie co może być Twojej rybie, bo nikt tu z kuli ani z fusów nie wróży. Zwracamy Ci uwagę, że Twoje ryby mają nieodpowiednie warunki co może się przyczynić do pogorszenia zdrowia rzekomo chorej ryby, a także doprowadzić do zachorowań reszty ryb.

batix
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 2010-09-12, 17:50
Pojemność akwarium: 0
Imię: batix
Lokalizacja: wysoka

Re: Karmienie pielęgnic ramireza.

Post autor: batix » 2013-03-30, 20:21

Tissien, dzięki za poparcie własnie przyszłem napisać to samo co ty hoody, chcesz by twoje ryby były zdrowe oddaj je kup bojownika lub zrób krewetkarium albo załóż baniak min 60 l a moja obsada to 5 kirysków panda 3 gupiki samce 4 otoski 5 neonów inessa

ODPOWIEDZ