pcv spienione

Plyty.Fabertec.pl - sklep internetowy

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

zuza_m
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2013-04-17, 13:24
Pojemność akwarium: 0
Imię: Zuza
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Plyty.Fabertec.pl - sklep internetowy

Post autor: zuza_m » 2013-05-08, 09:20

Witam

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego Plyty.Fabertec.pl

W sklepie można kupić płyty cięte na wymiar podany przez klienta. Nie trzeba kupować całych płyt.

W ofercie znajdują się płyty PMMA ( Pleksi, Plexiglass), PCW ( potocznie nazywane PCV) spienione i twarde, HIPS oraz poliwęglan komorowy.

Płyty z tworzyw sztucznych można zastosować do budowy pokrywy do akwarium.

Zamówienia wysyłane są firmą kurierską.

Płyty można zakupić również w naszym sklepie stacjonarnym Faber Media mieszącym się w Szczecinie przy ulicy K. Kolumba 59

Serdecznie zapraszamy.

endrias_g
Stały bywalec
Posty: 210
Rejestracja: 2013-05-03, 19:58
Pojemność akwarium: 408
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Ciechocinek

Re: Plyty.Fabertec.pl - sklep internetowy

Post autor: endrias_g » 2013-05-12, 17:18

Dla ewentualnych zainteresowanych podaną tutaj ofertą, posłużę jako "królik doświadczalny" :papa: Bo już od dłuższego czasu miałem w planach zrobienie pokrywy na 112l, ale nie miałem z czego (z parcy nad 220l nic nie zostało materiału w zapasie :D ).
Złożyłem dzisiaj zamówienie na konkretne kawałki spienionego pcv. Zobaczymy co z tego wyjdzie i co przyjdzie. Jak tylko dostanę paczkę postaram się poinformować co z tego wyszło.

endrias_g
Stały bywalec
Posty: 210
Rejestracja: 2013-05-03, 19:58
Pojemność akwarium: 408
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Ciechocinek

Re: Plyty.Fabertec.pl - sklep internetowy

Post autor: endrias_g » 2013-05-19, 20:26

Miałem dać znać po dokonaniu transakci, więc pisze.
Cóż - bardzo miłe zaskoczenie, podejście do klienta super (mimo, że mój zakup daleki był od zakupów hurtowych - ilości wręcz znikome).Obsługa telefoniczna przemiła, dogadać możnabyło się we wszystkim.Sam towar bez zastrzeżeń, płyty wg. zamówienia docięte jak należy itd.(pokrywa już funkcjonuje na akwa :D ). Jak dla mnie extra. Myślę że to nie ostatni zakup w tej firmie - szykuję się 375l - więc będzie potrzebna odpowiednia pokrywa :yhy:

ODPOWIEDZ