Komar

Forum dotyczace rożnego rodzaju pokarmów dla ryb i zwierząt wodnych.

Moderator: ModTeam

19kaesiak46
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2013-07-15, 18:06
Pojemność akwarium: 0
Imię: Dominik
Lokalizacja: Wałbrzych

Komar

Post autor: 19kaesiak46 » 2013-08-24, 22:19

Witam dzisiaj wpadł mi komar duży taki ooo : http://bezuzyteczna.pl/static/content/2 ... 080da4.jpg pomyślałem że wrzucę go do akwarium zabitego i sprawdzę co na to rybki ... iii ku mojemu zdziwieniu po 2 minutach komar znikł... Mieczyki i skalary porwały go w mak i zjadły prawie jak pirania mięso hymm i tu jest pytanie czy takie dokarmienie rybek (gupików,Skalary,Mieczyki) jest dobre? czy po prostu nie wolno im dawać takich rzeczy ? jeżeli tak to ile razy w tyg dawać im takiego komarka do awkarium bo dość często potrafi taki bydlaczek wlecieć mi do pokoju. pozdrawiam.

seba2pac
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2012-03-26, 02:19
Pojemność akwarium: 195
Imię: sebastian
Lokalizacja: radom/castlebar

Re: Komar

Post autor: seba2pac » 2013-08-26, 00:38

Witam. Nie wiem jak komary ale ja czasami daje moim skalarom i reszcie rybek muszki owocówki ( wrzucałem żywe ) i ryby je bardzo lubią. kiedyś dawałem parę razy larwy komara ( w doniczkę wlewasz wodę i zostawiasz na parę dni na zewnątrz ) ale nie polecam ponieważ po paru dniach padły mi dwa skalary i nie wiem czy od tego czy nie więc już nie daję.
Ja dawałem też swoim skalarom i paletką małe morskie krewetki ponieważ mieszkam w Irlandii przy oceanie i jak jestem na plaży i jest odpływ w każdym małym oczku jest ich pełno więc zawsze biorę siatkę i małe wiaderko i łapię ich tak 30-40szt i płukam w wodzie z ogólnego i wpuszczam Ale mają ucztę ,normalnie rozrywają je na szczępy tak jak Ty piszesz jak by były piraniami.

ODPOWIEDZ