zwroty konsumenckie licytacje | camel

Bielsko-Biała

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Plewek01
Rekin forum
Posty: 1982
Rejestracja: 2010-04-20, 22:24
Pojemność akwarium: 112
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała

Post autor: Plewek01 » 2011-04-05, 09:42

magdaaaaaa pisze:14 letni syn mały akwarysta zaproponował Panu ktory tam sprzedaje rośliy, ktore sam wyhodował oddał ich okolo 10 sadzonek dostał za sztuke 1 zł
Nic dziwnego...to raczej norma.

Awatar użytkownika
Zielo
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 2007-09-27, 23:08
Pojemność akwarium: 240
Imię: Zielo
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała

Post autor: Zielo » 2011-04-06, 08:17

Magdaaaaaa a o którym sklepie mówisz?

[ Dodano: 2011-04-06, 08:27 ]
krecikmj byłem w Bystrej i rzeczywiście sklep godny polecenia. Teraz tam będe robił większość zakupów akwarystycznych.
Właściciel miły i rzeczowy. Tylko pani średnio miła... czasem traktuje klientów jak by się kompletnie nie znali i używa pouczającego tonu a przecież nie wszyscy wiedzą wszystko o każdym gatunku dlatego się pyta...
... ale liczy się wybór i ceny.
W czwartki rzeczywiście rośliny i ryby 20 % taniej ;)
Co ważne nie sprzedadzą chorych ryb tak jak to robi wiele sklepów.
Posiadają własny Parking więc jest gdzie spokojnie zostawić samochód.
Podsumowując: WARTO. Jeden z najlepszych sklepów w okolicy.

[ Dodano: 2011-04-06, 08:28 ]
Byłem także koło elektrowni (w Bielsku)- rozwinęli dział z rybami powoli można coś wybrać jednak jest znacznie mniejszy niż w innych akwarystycznych. Ceny dobre.
Podsumowując: jeśli jesteś w okolicy możesz wpaść zwłaszcza ze mają własny parking.

okoń nilowy
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-13, 18:49
Pojemność akwarium: 0
Imię: Karol
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Bielsko-Biała

Post autor: okoń nilowy » 2011-05-14, 17:14

@Zielo , Magda mówi o sklepie ze Szkolnej, byłem tam dziś pierwszy raz i mogę powiedzieć, że wybór ma tam duży, jak w asortymencie jak i w rybach.
Dużo roślin ale żadnych za 15zł o których Magda wspominała nie widziałem. Ceny nie wygórowane, chodź kilku krotnie niższe niż w supermarketach, przynajmniej w rybach. Facet zna się na rzeczy i umie wytłumaczyć oraz doradzić. Co do pokarmów dla zwierząt nie zauważyłem aby coś było zepsute, pewnie wyssana historia z palca.
Co mi się podobało to duże akwarium pokazowe z pyszczakami ( gatunki od pospolitych do tych rzadszych ).
Ogólnie świetny sklep, w którym liczy się klient a nie tylko kasa. Jeden z najlepszych sklepów w Bielsku, który może konkurować z supermarketami.

Awatar użytkownika
Zielo
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 2007-09-27, 23:08
Pojemność akwarium: 240
Imię: Zielo
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

magdaaaaaa.....

Post autor: Zielo » 2011-05-18, 10:47

magdaaaaaaaaa....
Byłem na szkolnej i chciałem Panu sprzedać ryby jednak odmówił- nie kupuje ryb od prywatnych chodowców.
Druga sprawa jest taka, że czego się spodziewasz? Sklepy muszą na czymś zarabiać. Chyba nie oczekujesz że sklepy będą sprzedawały artykuły z groszowym zyskiem???

niger1317
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 2011-05-14, 21:37
Pojemność akwarium: 50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: kętrzyn

Re: Bielsko-Biała

Post autor: niger1317 » 2011-05-18, 12:35

Sklep w Kętrzynie - dosyć dobrze zaopatrzony w sprzęt i przeważnie w rybki. Tylko mogli by trochę z roślinami bardziej pokombinować bo przeważnie nie ma większego wyboru, a jak przywiozą rośliny to te bardziej wymagające. Ryby mają zdrowe, nie widziałem nigdy zdechłej czy chorej rybki. Ceny są w miarę przystępne - w porównaniu np. do Olsztyna dużo niższe. Mogli by tylko ze dwa zbiorniczki postawić na krewetki bo teraz to tylko kilka amano po 7zł drepcze po jednym zbiorniku - nie wiem czy to normalna cena za takie 1cm. Ogólnie polecam.

Awatar użytkownika
moo
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 2007-08-26, 20:30
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: S-c, Buczkowice
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała

Post autor: moo » 2012-12-26, 14:10

Odkopuję temat, bo nieco zastój, a według mnie się nieco zmieniło. Po długiej nieobecności w Bielsku (mieszkałam gdzie indziej, w BB tylko przejazdami) zrobiłam rundkę po sklepach i takie są moje wrażenia:

Tesco - sklep się mienił chyba na +, przeniesiony do innego punktu w pasażu Tesco, jest chyba większy, niż kiedyś. Nie widziałam tam padniętych ryb, miły pan z obsługi, ceny..hmm, trochę wysokie jak na mój gust, ale chyba jak w większości na pasażach.

Auchan - wydaje mi się, że jest poprawa, co do jakości ryb, ale głowy nie dam uciąć. Ciągle pomna tego co widziałam jakiś czas temu (fotki), nie kupiłabym tam ryb, chociaż jak byłam ostatnio nie widziałam padniętych. Ceny roślin kosmiczne.

Sfera - według mnie bez zmian.

Bystra - jakość bez zmian, nadal dobra, ale za to ceny poszły w górę i to dość mocno. W czwartki nadal są 20% promocje. Żeby uniknąć tej niemiłej pani polecam tam zaglądać popołudniami, tak na godzinę przed zamknięciem (sklep jest czynny do 18 w tygodniu). O tej porze jeszcze nigdy jej tam nie zastałam.

Sklep na Szkolnej Tilapia - duży wybór ryb i roślin, ceny ok, obsługa też spoko, nie widziałam choroby ani żadnych trupów.

Teraz pytanie. Czy ktoś ma jakieś pojęcie o sklepie akwarystycznym na Wapienickiej w Bielsku? To stara droga do Jaworza. Ostatnio jechałam tam do lekarza i kątem oka zauważyłam, ale nie miałam czasu wejść i się rozejrzeć. To jakiś sklep czy hurtownia? Ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedź: na Wapienickiej jest salon akwarystyki morskiej. Całkiem spory, nie wiem jak kształtują się ceny, bo nie siedzę w tym temacie.
Mało mówię, dużo słucham...uczę się
hobbylandia.pl
Low Tech w 112l

danwawa
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 2013-03-05, 22:50
Pojemność akwarium: 0
Imię: Arturro
Lokalizacja: B - B

Re: Bielsko-Biała

Post autor: danwawa » 2013-03-18, 20:51

Trzeba odświeżyć temat, bo w BB otworzono niedawno nowy salon akwarystyczny, tak tylko i wyłącznie akwarystyka. Sklep jest na ul. Partyzantów 44 jeśli dobrze pamiętam adres. Gdy wjeżdżamy do Mcdrive, to po prawej stronie jest taki wąski wjazd, wjeżdżamy tam na placyk i zobaczymy go bez trudu. Asortymentu na razie mało, pewnie badają rynek, ale sprzedawca wydawał się dosyć obcykany, ale ja jestem jeszcze świeży i mogę łykać różne rzeczy. Niech ktoś przetestuje i da znać, czy wszystko ok.

Sebastek1
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 2012-10-11, 20:25
Pojemność akwarium: 112
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Goczałki

Re: Bielsko-Biała

Post autor: Sebastek1 » 2013-12-01, 23:49

Panowie i Panie..
Czytam ten temat i nie moge sie zdecydowac... :P
Chodzi o to czy, kupowac na ul Szkolej w BB czy w Bystrej czy moze w nowo otwarym sklepie w BB jak kolega wyzej pisze.. :)

Prosze o pomoc.! :)

ODPOWIEDZ