Ełk - Sklep zoologiczny na ul. Pięknej

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
rav999
Zainteresowany
Posty: 29
Rejestracja: 2012-11-17, 12:08
Pojemność akwarium: 65
Imię: Rafa³
Nazwisko: Wojewódzki
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Ełk - Sklep zoologiczny na ul. Pięknej

Post autor: rav999 » 2012-11-23, 14:54

Moim zdaniem najlepszy sklep w Ełku. Bardzo duży wybór rybek, sprzęt takich firm jak Tetra, Aquael, Tropical, Sera. Dodatkowo, pani sprzedawczyni - fachowiec, która zawsze doradzi i pomoże przy doborze rybek. Nie sprzedaje ryb jak inni - byle zysk mieć, zawsze dokładnie ogląda co sprzedaje i wypytuje o warunki w jakich rybki będą mieszkać. Doradza, co do temperatury, pokarmu i odżywek dla roślin. Zna nazwy wszystkich roślinek które sprzedaje, daje spore rabaty. Ceny niewygórowane, a rybki zdrowe. Polecam serdecznie.

Filip@krak4
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-17, 21:45
Pojemność akwarium: 130
Imię: Filip
Nazwisko: .
Lokalizacja: Kadcza

Re: Ełk - Sklep zoologiczny na ul. Pięknej

Post autor: Filip@krak4 » 2012-12-17, 22:04

sorry że tu pisze ale pierwszy raz jestem na forum i nie zabardzo wiem o co chodzi / mam pytanie ostatnio chciałem iść do mojegohttp://e-akwarystyka.pl/images/smiles/(.gif ululbionego skleou zoologicznego w nowym sączu pandy :( i nie ma go w tym miejscu co zawsze mógłby ktoś napisać gdzie się aktualnie znajduje ?
FILIP

drygalkaa
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2013-12-06, 10:09
Pojemność akwarium: 140
Imię: Ania
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ełk - Sklep zoologiczny na ul. Pięknej

Post autor: drygalkaa » 2013-12-06, 10:21

Taaaak! :) Sklep na pięknej w Ełku rządzi totalnie! W ogole miło zobaczyć kogoś z rodzinnego miasta. Ogólnie ten sklep jednoznacznie kojarzy mi się z dzieciństwem. Zawsze się chodziło i oglądało zwierzaki których rodzice nie chcieli kupić. Jestem w szoku że ten sklep wciąż istnieje. Chyba go odwiedzę jak będę w Ełku na święta!

ODPOWIEDZ