Przestroga przed iquitos_pl

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

ghost118
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-27, 02:14
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adam
Lokalizacja: Koszalin

Przestroga przed iquitos_pl

Post autor: ghost118 » 2013-11-30, 19:13

Witam chciałbym wszystkich ostrzec przed sklepem na allegro iquitos_pl kupiłem filtr u nich na aukcji pieniądze wpłaciłem od razu, zero odzewu z iquitos_pl co i jak i gdzie czy wysłali czy nie po 2 dniach napisałem do nich żeby wysłali mi nr paczki oczywiście 0 odzewu po kontakcie telefoniczny o dziwo odebrali bucowaty "Pan" powiedział że wieczorem wyśle nr paczki oczywiście się tak nie stało na drugi dzień zadzwoniłem znowu czemu sobie tak leci w kulki z wielka skrucha powiedział że po 15 na pewno wyśle nr paczki minęła 18, poczta jak była pusta tak była nadal napisałem sms że domagam się natychmiastowego podania nr paczki, i wtedy dostałem szoku łaskawie odpisali mi po 5 dniach od kupienia i wysłania pieniędzy dostałem od nich maila że niestety nie mogą znaleźć nr paczki i wyślą mi dopiero w poniedziałek ... Odpisałem że nie pozwalam się tak traktować i rządam natychmiastowego zwrotu gotówki niestety iquitos_pl już nic nie odpisał a i telefonów już nie odbierają. W poniedziałek zgłaszam sprawę na policje odradzam w 100% zakupu cokolwiek w tym sklepie przeszukałem internet i ich komentarze gdzie 10% to aż negatywy ;/ szkoda że wcześniej się tym nie zainteresowałem. Pozdrawiam

blue_betta
Moderator
Posty: 3637
Rejestracja: 2010-02-14, 17:30
Pojemność akwarium: 160
Imię: M.
Kontakt:

Re: Przestroga przed iquitos_pl

Post autor: blue_betta » 2013-12-06, 14:03

Iquitos ogólnie olewa swoją opinię. Towaru praktycznie nie mają na stanie. Jeżeli ktoś by chciał cokolwiek u nich kupić to IMO najlepiej odebrać osobiście i nawet przy nich na telefonie/tablecie/czymkolwiek co ma Internet kliknąć kup teraz - inaczej zbywają.

Awatar użytkownika
owsianka
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 2013-04-08, 15:26
Pojemność akwarium: 0
Imię: Ryszard
Lokalizacja: 100Lica

Re: Przestroga przed iquitos_pl

Post autor: owsianka » 2013-12-06, 14:41

Zadzwoniłem do nich z zapytaniem o 2 gatunki ryb. Zarezerwowałem na sobotę (na dzień następny). Ja mam do nich ponad 20 km. Zamiast bystrzyka ornatusa mieli robertsi, a kirysków corydoras julii czyli lamparcich wcale nie mieli. Pomimo że na allegro je wystawiają i dzień wcześniej je zarezerwowałem.

ODPOWIEDZ