TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Informacje o Targach Zoologicznych. W dziale znajdziesz również relacje/foto relacje z Targów.

Moderator: ModTeam

MTP HOBBY
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2013-09-05, 14:38
Pojemność akwarium: 0
Imię: Miêdzynarodowe Targi Poznañskie
Lokalizacja: Poznań

TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: MTP HOBBY » 2013-09-05, 14:41

TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5
Godziny otwarcia:
19 października - 10.00 – 18.00
20 października - 10.00 – 17.00
Odbywające się w dniach 19-20 października Targi AQUAZOO, są prawdziwym rajem dla miłośników akwarystyki i terrarystyki, spragnionych nowości rynkowych. To także idealny czas na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie z przyrodą w tle. Organizatorzy zapewniają, że na przybyłych czeka moc niezapomnianych atrakcji.
AQUAZOO jest największym tego typu spotkaniem pasjonatów akwarystyki z całej Polski, pełniącym rolę doskonałego miejsca spotkań, dyskusji oraz integracji hobbystów i firm. To właśnie na Targach obie grupy mają szansę bezpośrednio porozmawiać ze sobą i wymienić się spostrzeżeniami.
Nowością programu będzie specjalnie zaaranżowana wystawa, przygotowana przez Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Jej uczestnicy zostaną przeniesieni w tajemniczy świat pająków, jaszczurek, gryzoni i węży. Nie zabraknie nawet mięsożernych roślin! to jedna z niewielu okazji, aby na własne oczy zobaczyć tak egzotyczne gatunki jak jeże pigmejskie, czy też gekony. Adrenalinę podniesie natomiast obecność pytonów i ptaszników. Celem organizatorów jest zmiana poglądu na temat tych zwierząt - często bowiem z pozoru wydają się one niebezpieczne i przerażające. Dlatego na oglądaniu się nie skończy – ochotnicy będą mięli możliwość pogłaskać oraz potrzymać niecodziennego pupila.
Kolejną atrakcją Targów będą IV Mistrzostwa Dyskowców, na których zebrani ujrzą mieniące się tysiącem kolorów, najbardziej unikatowe okazy. Najpiękniejsze z nich zostaną wybrane i nagrodzone przez grono ekspertów. Wśród wystaw akwariów dekoracyjnych zaprezentowane zostaną także inne gatunki – począwszy od tych najbardziej popularnych ryb akwariowych, jak i rzadkich okazów z całego świata. Ich pokazom tradycyjnie towarzyszą porady akwarystyczne wieloletnich, doświadczonych hodowców, którzy chętnie odpowiadają na każde pytanie.

W tym samym czasie na terenach targowych odbędą się też inne wydarzenia: Targi turystyczne TOUR SALON, Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich HOBBY, Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY oraz Targi multimediów i rozrywki POZNAŃ GAME ARENA.

Więcej informacji na: www.aquazoo.mtp.pl

Po zakup biletów zapraszamy na http://www.ticketpro.pl/jnp/inne/108792 ... uazoo.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

filemon
Zainteresowany
Posty: 26
Rejestracja: 2011-11-17, 21:53
Pojemność akwarium: 63
Imię: Janek
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: filemon » 2013-10-01, 06:58

Trzeba jechać! ;)
Obrazek

Jarus
Rekin forum
Posty: 1971
Rejestracja: 2011-05-20, 11:10
Pojemność akwarium: 112
Imię: Jarosław
Nazwisko: Waligórski
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: Jarus » 2013-10-01, 20:26

Mam nadzieję że mi się młody wcześniej 'wykluje' i znajdę czas. Wstyd by było nie zajrzeć skoro na miejscu.
112, 2 x 63, 30l

Pozdrawiam!
Jarosław 'Jarus' Waligórski

Glon najlepszym przyjacielem akwarysty!

aquapsychol
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 2014-01-13, 19:18
Pojemność akwarium: 212
Imię: S³awek
Lokalizacja: WLKP

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: aquapsychol » 2014-02-20, 20:04

Już ustawiłem powiadomienie w telefonie. Bo skleroza mnie jeszcze dopadnie i przegapie :D

A idzie na tych targach stracic troche fundusza?

Koder_
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2013-02-10, 15:33
Pojemność akwarium: 140
Imię: Jan
Lokalizacja: Połaniec

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: Koder_ » 2014-02-20, 20:44

aquapsychol pisze:Już ustawiłem powiadomienie w telefonie. Bo skleroza mnie jeszcze dopadnie i przegapie :D
A idzie na tych targach stracic troche fundusza?
Tak, można tam stracić trochą kasy... pod warunkiem, że zdążysz na Październik 2013 roku ;-)))
Wypowiedź mogła zawierać lokowanie produktu... <- idiotyczne, ale niestety ustawowo wymagane. "Ave Cezar"!

aquapsychol
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 2014-01-13, 19:18
Pojemność akwarium: 212
Imię: S³awek
Lokalizacja: WLKP

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: aquapsychol » 2014-02-20, 20:57

A co w 2014 nie bedzie. Gdzieś chyba widziałem zapowiedz

Jarus
Rekin forum
Posty: 1971
Rejestracja: 2011-05-20, 11:10
Pojemność akwarium: 112
Imię: Jarosław
Nazwisko: Waligórski
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TARGI AQUAZOO | 19-20 PAŹDZIERNIKA | POZNAŃ

Post autor: Jarus » 2014-02-20, 22:50

Są co rok. Ekipa z WTMA ostro działa - mieli wystawione kilkanaście baniaków w zeszłym roku.
Z tego co zauważyłem można było kupić ziele (in vitro - duuużo gatunków) czasopisma MA i ZA (przecenione). Stoisk było znacznie więcej ale ja się skupiłem na rozmowach z chłopakami z WTMA i podziwianiu baniaków.
112, 2 x 63, 30l

Pozdrawiam!
Jarosław 'Jarus' Waligórski

Glon najlepszym przyjacielem akwarysty!

ODPOWIEDZ