Sosnowiec

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
picia1992
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 2007-02-25, 21:24
Pojemność akwarium: 96
Imię: Piotrek
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Sosnowiec

Post autor: picia1992 » 2007-03-10, 20:10

Zbieram informację o sklepach akwarystycznych w Sosnowcu, na temat ich jakosci. Proszę podać inforamację na temat kondycji ryb kupowanych w tych sklepach i jakości obsługi

Awatar użytkownika
Myszon
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 2007-06-26, 20:38
Pojemność akwarium: 112
Imię: Szymon
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: Myszon » 2007-06-27, 13:32

odświeżam temacik ! mi też przydały by się informacje i adresy, a nawet telefony do sklepów w tym mieście (szczególnie że z niego nie pochodzę, ale będe tam nie raz).

A więc czekam na posty od ludzi rodem z Sosnowca o adresie sklepu, jakimś komentarzu, i ewentualnych trudnościach z dotarciem.

Pozdro
Zapraszam na ./redir/http://www.zoo-gielda.czest.pl/ - Częstochowska Giełda Akwarystyczno Zoologiczna

Częstochowa to nie tylko Jasna Góra -> ./redir/http://www.czestochowa.bajtcom.net

Twoja strona internetowa - ./redir/http://www.bajtcom.net

Awatar użytkownika
moo
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 2007-08-26, 20:30
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: S-c, Buczkowice
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: moo » 2007-08-29, 21:40

Widzę, że w tym temacie małe zainteresowanie, ale może teraz się poszczęści. Też chciałabym się dowiedzieć gdzie w Sosnowcu są najlepsze sklepy?

Wiem, że jest duży sklep w Auchan na pasażu, ale nie wiem jak się sprawdza jego jakość. Jest też mały zapomniany sklepik niedaleko Sosnowiec Plaza. Znajduje się on po przeciwnej stronie co Plaza, pomiędzy komisariatem policji a fotografem, w bramie. Bardziej w stronę komisariatu. O nim słyszałam dość dużo pochlebnych opinii. Rybki podobno zawsze były tam zdrowe, roślinki też.

Jest też sklep w M1 w Czeladzi, w którym byłam oglądać sprzęt, ale osobiście nie jestem do niego przekonana. Choć niczego tam nie kupowałam, to odstraszyły mnie strasznie wysokie ceny, zwłaszcza dekoracji, sprzętu, pokarmów itp. Poza tym obsługa jest ( a przynajmniej była jeszcze w czerwcu) całkowicie do kitu. Totalny brak kompetencji i wiedzy. Ale może komuś się tam bardziej poszczęściło.

Jeśli ktoś jeszcze coś wie, niech powie :) Pozdrawiam.
Mało mówię, dużo słucham...uczę się
hobbylandia.pl
Low Tech w 112l

Awatar użytkownika
asree
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 2007-09-06, 12:53
Pojemność akwarium: 0
Imię: Bartek
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowiec

Post autor: asree » 2007-09-07, 09:33

To jest temat który założyłem pare dni temu na forum akwarystyka.com.pl link jest tutaj: Sklepy w Sosnowcu
A oto zebrane informacje:

Po koleji, nie pamiętam wszystkich nazw więc piszcie:

- Auchan -?- ceny dosyć wysokie, wyboru jest troche już dawno nie widziałem chorych ryb.

- Plejada -Zwierzak- paść nad paściami, wysokie ceny i jeszcze nie trafiłem tak żeby nie było chorych ryb albo jakichś śniętych, byłem dzisiaj dogorywała molinezja :-?

- Real -?- wybór spory, ale ceny też średnie zależy co, ryby raczej zdrowe i zadbane

- Centrum akwarystyczne ul. Braci Miroszewskich, obecnie już za Plusem. Ceny bardzo fajne, ale nie polecam ryb, bo są w nienajlepszym stanie i raczej długo nie pożyją, a chorobe można przywlec. Sprzęt dosyć tani. Sprzedawca średnio zna się na rybach i hodowli. :-?

- Malawi - chyba każdy zna, ceny są na stronce MALAWI. Nowa siedziba na ul.Teatralnej w Supermarkecie.

- Sklep Zoo ul. Hallera - Sklep stary jak świat. Jak byłem mały to już był :-D , ceny są średnie i wybór też, ale można wszystko zamówić i zapytać.

- Sklep Zoo ul. S... w bramie niedaleko komendy głównej, ceny niskie i czasem można znaleźć fajne ryby. (Tu jest dyskusja jaka to ulica :-P jak będe wiedział napewno to wpisze :))

- Sklep Zoo ul. Ostrogórska w wieżowcach, po drodze na giełdę w Mysłowicach.

Jak będą jakieś nowe informacje to postaram się uzupełniać. :)

krystek
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 2009-12-13, 13:28
Pojemność akwarium: 144
Imię: Krystian
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowiec

Post autor: krystek » 2009-12-13, 19:01

- Sklep na Bohaterów Monte Cassino w wieżowcu przy samym kościele. Słabo ze sprzętem, jak jest to drogi, ale za to ryby bardzo tanio i zadbane.

Awatar użytkownika
moo
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 2007-08-26, 20:30
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: S-c, Buczkowice
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: moo » 2010-01-26, 14:50

Odnośnie sklepu w Auchan na pasażu - wczoraj tam byłam i chyba mają jakąś zarazę w akwariach, bo takiej ilości padniętcyh ryb w sklepie jeszcze nie widzialam :( Ja tam temu zoologowi nie ufam :kwasny:
Mało mówię, dużo słucham...uczę się
hobbylandia.pl
Low Tech w 112l

loler
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-28, 11:17
Pojemność akwarium: 0
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Re: Sosnowiec

Post autor: loler » 2010-07-28, 11:21

asree pisze:To jest temat który założyłem pare dni temu na forum akwarystyka.com.pl link jest tutaj: Sklepy w Sosnowcu
A oto zebrane informacje:

Po koleji, nie pamiętam wszystkich nazw więc piszcie:
- Centrum akwarystyczne ul. Braci Miroszewskich, obecnie już za Plusem. Ceny bardzo fajne, ale nie polecam ryb, bo są w nienajlepszym stanie i raczej długo nie pożyją, a chorobe można przywlec. Sprzęt dosyć tani. Sprzedawca średnio zna się na rybach i hodowli. :-?
Mam pytanie odnosnie centrum akwarystycznego , czy to centrum to jest TO centrum za biedronka, czyli wejscie lekko ponizej poziomu gruntu, cos ala piwnica, regaly z rybami malo estetyczne, ceny ryb wydaja sie marketowe, a w wielu przypadkach powyzej marketowych. Moze wczesniej byl inny wlasciciel albo po prostu to nie to centrum. Molinezja 5zl?

Awatar użytkownika
asree
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 2007-09-06, 12:53
Pojemność akwarium: 0
Imię: Bartek
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sosnowiec

Post autor: asree » 2010-11-25, 23:53

Dawno nie aktualizowałem :)

Auchan ul.Zuzanny - sklep się trochę popsul wybór mały i gatunki typowe. Ceny wysokie.

Plejada ul.Staszica8b - Wybór duży ale ceny też :) Ryby raczej zdrowe ostatnio.

Real - Raczej nic się nie zmienia.

Sobieskiego w bramie - Sklep jak nowy. Wszystko się poprawiło czysto i ceny przyzwoite.

Hallera - Niestety przestali prowadzić ryby, ale jest wszystko pozostałe.

Centrum akwarystyczne - nic się nie zmieniło.

Sklep na Ostrogórskiej zlikwidowany.

Malawi - Będzińska 16 środkowy blok od strony głównej ulicy. Ryb już nie prowadzą. Sprzętu sporo ceny na necie.

Awatar użytkownika
moo
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 2007-08-26, 20:30
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: S-c, Buczkowice
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: moo » 2012-12-26, 14:32

To może znowu mała aktualizacja:

Auchan - marność, ceny wysokie, wybór średni, obsługa do bani, gatunki typowe, ostatnio dużo padniętych ryb.

Plejada - raczej bez zmian.

Real - obsługa wciąż ta sama, wybór niezły, czasem się nawet coś nietypowego trafi, ryb padniętych nie widziałam, moje rybki z tego sklepu mają się dobrze. Ceny średnie, typowe dla pasaży, rośliny dość drogie.

Sobieskiego w bramie - no coż, nic specjalnego jak na razie. Wybór niewielki, bo kupują tyle, ile dadzą radę sprzedać. Ceny przyjemne, ale mało sprzętu, mało roślin, mało ryb. Sprzedaje ciągle ta sama pani, niezmiennie od lat, która ma niesamowitą wiedzę, ale na laika nie zawaha się nawet nakrzyczeć. Sprowadzają na zamówienie, ale nie wszystko. Sprzedają ryby tylko z polskich hodowli.

Centrum akwarystyczne za Biedronką - jeśli chodzi o wyposażenie i wystrój nic się nie zmieniło, ale jakość nie jest zła. Jak na tę ilość akwariów ostatnio widziałam tak tylko kilka padniętych rybek i akurat były odławiane. Nie widziałam choroby, wybór ryb dość duży. Wybór roślin też niezły, chociaż trafiłam też na jedną ze zgniłymi korzeniami w koszyku. Najlepiej iść na początku tygodnia po dostawie. Uwaga - pan ma w akwariach rośliny doniczkowe, które sprzedaje jako akwariowe, więc trzeba patrzeć co się kupuje, bo nie wszystkie są opisane, a właściciel na roślinach średnio się zna. Ceny ryb niezłe, zależy od gatunku, ceny roślin bardzo dobre i zawsze jakiś gratis. Ceny sprzętu i akcesoriów też dobre. Właściciel trochę zakręcony, trzeba z nim konkretnie.

Malawi - brak mi słów. Przeniesiony na ul. Rudna 14. Kiedyś był niezły, teraz porażka. Prowadzą już tylko sprzęt i rośliny na zamówienie. Zamówiłam rośliny jakieś 3 miesiące temu przez neta z odbiorem osobistym, do dzisiaj zero kontaktu. To było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie.
Mało mówię, dużo słucham...uczę się
hobbylandia.pl
Low Tech w 112l

violet
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-10, 16:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: wioleta
Lokalizacja: bochnia
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: violet » 2013-01-10, 21:17

Bardzo przydatny ranking!
kod rabatowy biznes host sprawdź ofertę

StoQ
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-05, 12:52
Pojemność akwarium: 0
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sosnowiec

Post autor: StoQ » 2013-10-05, 12:55

Witam! :)

Jako że planuję dopiero rozpocząć przygodę z akwarium, wypatrzyłem w sosnowcu na prawdę w dobrej cenie profilowane 112l :D profilowane jakoś bardziej mi się podobają :D

http://www.akwarium-sosnowiec.pl/

Niestety problem taki że jestem ze Szczecina. Czy mógłby mi ktoś to w moim imieniu zakupić i jakoś przesłać? :) Czy raczej to nie dział na takie prośby? No chyba że macie gdzieś w dobrej cenie z wysyłką takie akwarium?

Pozdrawiam!

agatha_19833
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2014-07-03, 21:45
Pojemność akwarium: 0
Imię: AGATA
Lokalizacja: będzin

Re: Sosnowiec

Post autor: agatha_19833 » 2014-07-03, 22:36

asree pisze:Dawno nie aktualizowałem :)

Auchan ul.Zuzanny - sklep się trochę popsul wybór mały i gatunki typowe. Ceny wysokie.

Plejada ul.Staszica8b - Wybór duży ale ceny też :) Ryby raczej zdrowe ostatnio.

Real - Raczej nic się nie zmienia.

Sobieskiego w bramie - Sklep jak nowy. Wszystko się poprawiło czysto i ceny przyzwoite.

Hallera - Niestety przestali prowadzić ryby, ale jest wszystko pozostałe.

Centrum akwarystyczne - nic się nie zmieniło.

Sklep na Ostrogórskiej zlikwidowany.

Malawi - Będzińska 16 środkowy blok od strony głównej ulicy. Ryb już nie prowadzą. Sprzętu sporo ceny na necie.

OD LIPCA W SKLE
PIE ZOOLOGICZNYM NA HALLERA 16 ZNÓW W SPRZEDAŻY BĘDĄ RYBKI!!

ODPOWIEDZ