Takashi Amano

W tym dziale znajdują się ciekawostki ze świata akwarystyki ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Piwosz
Rekin forum
Posty: 1896
Rejestracja: 2007-01-19, 14:49
Pojemność akwarium: 216
Imię: Konrad
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Takashi Amano

Post autor: Piwosz » 2008-04-24, 21:28

pawcio1017 pisze:Ale na wielu z nich nie widać filtrów, grzałek i innego osprzętu... Dlatego można wniskować że fotografie są "retuszowane"
Akwaria są specjalnie przygotowane pod robienie zdjęć...tzn. wyjmowane są wszystkie zbędne elementy....szklane rurki, dyfuzory itp. Widziałeś kiedyś fotkę finałową baniaka wysyłaną na poważny konkurs gdzie widać sprzęt?
pawcio1017 pisze:a co za tym idzie nie odają swojego prawdziwego uroku
I tu sie grubo mylisz....czy baniak z wielkim filtrem w rogu akwa oddaje pełny urok akwa?? raczej psuje całą kompozycje
pawcio1017 pisze:i być może kryją wady,
Sprzęt ADA na pewno nie psuje znacząco wyglądu akwa....
Jest wiele stronek gdzie można znaleźć zdjęcia akwarii pana Amano gdzie wydać osprzęt.....jakoś nie wpływa to znacznie na całokształt....

pawcio1017, A opiekuj sie sam takim kolosem.......
Żebyś ty wiedział iloma on sie w życiu baniakami zajmował....

pawcio1017
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2007-07-05, 21:07
Pojemność akwarium: 40
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Takashi Amano

Post autor: pawcio1017 » 2008-04-24, 21:37

No ja sobie zdaje, że sprzęt się wyjmuje... Ale moim zdaniem lepiej jeśli jest on dobrze zamaskowany :-P A co do tej jego opieki... Ja zdaje sobie sprawe, że on ma kilka akwarii ale ciekawi mnie czy chociaż jednym zajmuje się tylko on... ;-) Pewnie powieceie, że sie znowu czepiam, ale te akwa są mimo to świetne ;-)
P@weł

ktoś
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2008-04-29, 17:30
Pojemność akwarium: 112
Imię: Maks
Lokalizacja: Nowy Targ

Re: Takashi Amano

Post autor: ktoś » 2008-05-05, 14:28

akwaria są przepiekne ,woda taka krystalicznie czysta, rośliny naturalnie zielone po protu cudo

JARA
Stały bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 2008-04-04, 21:53
Pojemność akwarium: 0
Imię: Brak
Lokalizacja: Brak

Re: Takashi Amano

Post autor: JARA » 2008-05-09, 17:33

pawcio1017 pisze:No ja sobie zdaje, że sprzęt się wyjmuje... Ale moim zdaniem lepiej jeśli jest on dobrze zamaskowany :-P A co do tej jego opieki... Ja zdaje sobie sprawe, że on ma kilka akwarii ale ciekawi mnie czy chociaż jednym zajmuje się tylko on... ;-) Pewnie powieceie, że sie znowu czepiam, ale te akwa są mimo to świetne ;-)

Wydaje mi się, że jego 'ekipa sprzatajaca' zajmuje sie tylko podmianami wody i czyszczeniem szybek i filtrow, a cala reszta tzn rosliny, ryby, kompozycje to tylko jego wklad.

ODPOWIEDZ