Akwarium w hotelu (Berlin)

W tym dziale znajdują się ciekawostki ze świata akwarystyki ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Luk.Par
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-06-08, 11:14
Pojemność akwarium: 60
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Akwarium w hotelu (Berlin)

Post autor: Luk.Par » 2008-06-18, 21:17

Gdyby mi nic nie mogli zrobic to zabawiłbym sie w lekarza i (po wczesnijszym wyłowieniu rybek) powiedział bym:

Siostro, skalpel prosze :P


PS.wziął bym bazuke zeby to rozwalic a nie skalpel

Kyle
Stały bywalec
Posty: 325
Rejestracja: 2008-05-01, 23:48
Pojemność akwarium: 63
Imię: Kamil
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Akwarium w hotelu (Berlin)

Post autor: Kyle » 2008-06-18, 21:27

Luk.Par pisze:PS.wziął bym bazuke zeby to rozwalic a nie skalpel
W sensie, że w jakim celu?

Awatar użytkownika
Amadeus
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-04-13, 00:15
Pojemność akwarium: 360
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

uzupelnienie o swieze info

Post autor: Amadeus » 2009-10-04, 23:24

Podczas wizyty w Berlinie udalo mi sie dotrzec do akwarium w hotelu Radisson. Jest polozony w samym centrum miasta miedzy Katedra a Szprawa. Nie zawysoki budynek hotelu mijal sie z moimi wyobrazeniami o jego wielkosc (chyba 5 pieter). Wpadlem do srodka i oczom ukazal sie wielki baniak w ksztalcie walca. Po krotkiej rozmwie z obsluga hotelu zrobilem kilka fotek i chcialem do windy a tu niespodzianka PANI-prosze na lewo ,na lewo i jeszcze raz na lewo a tam info ze trzeba miec bilet.Ok pomyslalem i szukam kasy a tu nastepna niespodzianka kasa jest w budynku obok wiec biegne . Mila pani w kasie (wszyscy swietnie mowia po angielsku) mowi ze bilet kosztuje 16 euro dalo mi to do myslenia -sporo jak na krotka przejazdzke winda ale okazalo sie ze winda to koniec trasy po oceanarium AquaDom. Ciekawa aranzacja milo spedzony czas -pelny relaks, na koniec jazda winda w walcu z woda.Wrazenia-jesli ktos jest przejazdem to ok ale zeby tam specjalnie jechac to nie.Poza wielkoscia zbiornika nic ciekawego w nim nie ma a przewodnik po oceanarium niestety szprecha po niemiecku. Oceanarium tez nie powala (bardziej podobalo mi sie to, ktore mam w Krakowie)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
360l,210l, 91l cube, 21l

Pierwsza w Polsce
Akwarystyczna Telewizja Internetowa
www.tvaqua.pl

ODPOWIEDZ