OSTRZEŻENIE

info od administracji.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kbtor
Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: 2007-11-30, 16:48
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: - diabli wiedzą -

OSTRZEŻENIE

Post autor: kbtor » 2008-12-20, 00:10

Zostały zgłoszone poważne naruszenia regulaminu i przyznaję szczerze że ostatnio moderatorzy zbyt mocno odpuścili, ale to już koniec.


Od poniedziałku zacznie się bezwzględna walka z zaśmiecaniem tematów, spamem, zakładaniem setek tematów przez jednego użytkownika, z obrażaniem innych oraz z łamiącymi regulamin.



Radzę do poniedziałku dokładnie zapoznać się z regulaminem i się do niego stosować. Od poniedziałku dokładnie sprawdzam podpisy. 5 linijek i żadnych tekstów typu " pomogłem to daj punkt "

Nawet jeśli liczba aktywnych użytkowników spadnie w wyniku otrzymanych banów, jesteśmy gotowi do takich działań. Poziom forum jest ważniejszy od licznika zarejestrowanych użytkowników.

Radzę poważnie to potraktować. Pozdrawiam wszystkich.
Obrazek

Awatar użytkownika
matmax426
Zakręcony forumowicz
Posty: 1486
Rejestracja: 2007-05-11, 19:33
Pojemność akwarium: 82
Imię: mat
Nazwisko: mam :)
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: matmax426 » 2008-12-20, 00:16

Tak jest Czarny Lordzie! ;)

będę się starał nie robić byków i ogólnie istnieć na forum zgodnie z zasadami szeroko pojętej ortografii :)

dzięki kbtor :)
Ostatnio zmieniony 2008-12-20, 11:58 przez matmax426, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
marcin88
Akwarysta
Posty: 450
Rejestracja: 2008-06-25, 22:11
Pojemność akwarium: 0
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: marcin88 » 2008-12-20, 00:18

chciałbym to pochwalić bo już klika razy zgłaszałem moderatorem kto ma za dużo linijek a co do pomogów to też kwestia względna bo regulamin mówi o bezpodstawnym proszeniu o punkty pomógł
edit:matmax ubiegłeś mnie
"Attero Dominatus Denique Interimo"

Tofifi

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: Tofifi » 2008-12-20, 13:37

E a ja bym prosił o amnestię z podpisem bo się nie mieszczę w 5 linijkach ;/ może zrobić tam, żby był margines błędu +/- 1 linijka ok?

Awatar użytkownika
RAMZES
Przyjaciel forum
Posty: 844
Rejestracja: 2007-02-25, 00:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: RAMZES » 2008-12-20, 14:10

Tofifi, nie ma żadnych wyjątków od regulaminu :)

kbtor, zgadzam się z Tobą jak uporam się z egzaminami to poświecę więcej czau na forum :)

Awatar użytkownika
marthinez
Obłąkany forumowicz
Posty: 4490
Rejestracja: 2008-02-26, 12:34
Pojemność akwarium: 270
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szczecin

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: marthinez » 2008-12-20, 14:13

kbtor, dzięki.
Moje modlitwy zostały wysłuchane.
Bardzo chciał bym żeby to forum słynęło z jakości użytkowników/postów, a nie jak większość tego typu for z ilości.
Jeszcze jedna prośba do Ciebie Krzysiek.
Może trochę nie miło to zabrzmi, ale weź się w końcu do roboty chłopie, bo ostrzegałeś już wiele razy, a za każdym razem wychodziła d..a. :hyhy:
Żywię głęboką nadzieje, że tym razem będzie inaczej.

Co do punktów "pomógł" to ja jestem za zniesieniem tego całkowicie.
Stwarza to niepotrzebne problemy i budzi rywalizację.
Nikt nie będzie podpisywał się prośbami o punkt, nie będzie łamał tym samym regulaminu.
Na większości szanujących się forach nie ma tego typu nagradzania i wszyscy są happy.

Moim zdaniem nagrodą za całokształt działalności na forum, pomoc innym itp. są rangi.
Jest to o tyle sprawiedliwe, że to ludzie (władza forum) wybierają, kto na dana rangę zasłużył, a nie robi tego system kierując się np. dużą ilością postów.
Pozdrawiam.
Obrazek

Nie udzielam porad na priv oraz mail! Masz problem? Pisz na forum

Matthew
Akwarysta
Posty: 459
Rejestracja: 2007-11-02, 18:20
Pojemność akwarium: 300
Imię: Maciek
Nazwisko: Kaznowski
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: Matthew » 2008-12-20, 14:22

RAMZES pisze: Moim zdaniem nagrodą za całokształt działalności na forum, pomoc innym itp. są rangi.
Jest to o tyle sprawiedliwe, że to ludzie (władza forum) wybierają, kto na dana rangę zasłużył, a nie robi tego system kierując się np. dużą ilością postów.
Pozdrawiam.
popieram ten pomysł

ps. przepraszam za to że ja łamałem regulamin

edit. czy mogę mieć napisane kliknij POMÓGŁ pod moim nickiem :/
Ostatnio zmieniony 2008-12-20, 14:35 przez Matthew, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RAMZES
Przyjaciel forum
Posty: 844
Rejestracja: 2007-02-25, 00:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: RAMZES » 2008-12-20, 14:28

proponuje do każdego ostrzeżenia dołączyć skrina żeby sytuacja była jasna i bez dyskusyjna

[ Dodano: 2008-12-20, 13:29 ]
w przypadku podpisów łatwo je zmienici po sprawie a skrina nikt nie przerobi już ;p

Tamcia
Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 2008-03-07, 17:28
Pojemność akwarium: 0
Imię: Ewelina
Lokalizacja: woj,pomorskie
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE

Post autor: Tamcia » 2008-12-21, 21:00

marthinez pisze:Co do punktów "pomógł" to ja jestem za zniesieniem tego całkowicie.
Stwarza to niepotrzebne problemy i budzi rywalizację
To akurat prawda moim zdaniem,bo większość i tak rozdaje punkty pomógł za byle co....chociaż z drugiej strony każdy po dłuższym czy krótszym pobycie orientuje się już który z użytkowników ma jaką wiedzę.Ja niestety na to właśnie zwracałam uwagę na samym początku-jako osoba po raz pierwszy spotykająca się wogóle z forami liczyłam się z opinią osób,które miały dużo "pomógł"(dopiero po czasie zaczęłam sprawdzać za co te punkty)i w końcu przestałam się tym kierować :zdegustowany:

ODPOWIEDZ