[Kraków] Akwarium 98L

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Tissien
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: 2012-05-27, 16:26
Pojemność akwarium: 98
Imię: Marta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[Kraków] Akwarium 98L

Post autor: Tissien » 2015-02-19, 09:35

Witam, chcę sprzedać akwarium, ponieważ planuję zakup nieco większego.
Akwarium proste, 98 litrów, wymiary 70x35x40 cm (dł x szer x wys)

Sprzedaję samo szkło (bez wyposażenia, roślin ani obsady)! Jedynie na życzenie nabywcy w gratisie mogę dorzucić pokrywę, która jest niestety trochę zdewastowana wizualnie, ale wciąż sprawna (moje dwa koty uwielbiają się na niej wygrzewać i z tego powodu niestety popękała). Jeśli przyszły nabywca nie ma w domu kotów myślę, że pokrywa spokojnie mogłaby jeszcze długo posłużyć, tym bardziej że moduł oświetleniowy był wymieniany w grudniu na nowy.

Akwarium jest w stanie bardzo dobrym, zbiornik ma niecałe 4 lata, jest szczelny, na chwilę obecną nadal funkcjonuje(!), jedyny minus jest taki, że ma dwie rysy na bocznych ściankach, ale w żadnym stopniu nie grożą pęknięciem ani nie psują odbioru wizualnego baniaczka (są to dwa płytkie zarysowania, gdyż podczas czyszczenia szyb pod gąbkę dostało się ziarenko piasku, jedna rysa jest mała, druga niestety trochę większa).

Obrazek

Cena: 100 zł (do lekkiej negocjacji)
Możliwe obejrzenie akwarium przed zdecydowaniem się na zakup, ewentualnie na prośbę mogę dosłać więcej zdjęć. Trzeba będzie ustalić termin na odbiór, gdyż tak jak wspominałam wcześniej akwarium cały czas funkcjonuje.
Odbiór tylko osobisty w Krakowie!

Awatar użytkownika
Tissien
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: 2012-05-27, 16:26
Pojemność akwarium: 98
Imię: Marta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Akwarium 98L

Post autor: Tissien » 2015-02-19, 17:50

Ogłoszenie już nieaktualne. Proszę o zamknięcie.

Zablokowany