[Poznań] TANIO 200l + sprzęt + szafka+ małe akwa+sprzęt

Moderator: ModTeam

Me-How
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2016-10-13, 13:52
Imię: Michał
Nazwisko: Pawlak

[Poznań] TANIO 200l + sprzęt + szafka+ małe akwa+sprzęt

Post autor: Me-How » 2016-10-13, 14:34

Witam, ponieważ za miesiąc muszę się wyprowadzić, z bólem serca rozstaje się z moim akwarium. Ryby znalazły już nowy dom, pora pozbyć się sprzętu.

1.Akwa proste 100x40x50. lekko drapnięte w 2mijscach po tym jak żwirek dostał się pod czyscik magnetyczny
2.Szafka sosnowa lub dębowa (nie pamiętam) wykonana na zamówienie blat wychodzi po ok 2-3cm poza obrys akwarium. Drzwiczki otwierane na boki.prawa strona pod filr, lewa ma 3półeczki na Staff akwariowy.
3. Filtr kubełkowy z deszczownią. Jakiś chińczyk 1000l/h, 3 poziomowy, ale przez 5lat nigdy mnie nie zawiódł a do tego jest praktycznie niesłyszalny. Wkłady każdy zamontuje jakie chce, więc starych się pozbyłem. dorzucam nową paczkę węgla aktywnego. Dolny koszyczek lekko pęknięty,ale w niczym to nie przeszkadza.
4.Grzałka z termostatem na 250l, działa,ale w środku widziałem skroplona parę, więc na czasie wypadałoby wymienić.
5. 30-40kg żwirku, drobny,czrno-brązowy z białymi drobinami, idealny dla roślin- jeżeli ktoś chce się bawić w płukanie, to chętnie oddam zamiast wyrzucić
6. Nowy Filtr wewn. i grzałka z termostatem do akwarium ok 10-20l, które miało być żłobkiem, ale niestety nie było mi dane go uruchomić.
7. Filtr przelewowy na akwa 80l. Używany,ale działa (został ze starego akwa)
8. Nowa Pompka napowietrzajaca + 10m wężyka+ kilka szt zaworkow zwrotnych, rozdzielaczy i kamieni napowietrzajacych w różnych rozmiarach.
9. Mały i cienki termometr rtęciowy
10. Odmulacz do dna
11. 8m węża ogrodowego - na węże do filtra i odmulacza
12. Akwa proste 6l
Za wszystko chcę 600 zł, bo zależy mi na szybkiej sprzedaży. Nie wysyłam,ale za dopłatą mogę podrzucić do 50km za poznań. Od poniedziałku można będzie obejrzeć przy rondzie starołęka w Poznaniu.
Tel. 663 075 385
Zdjęcia akwa wrzucę w sobotę,ponieważ dopiero wczoraj spuscilem wodę i muszę wszystko wyczyscić. Zdjęcia reszty gratów wrzucę wieczorem.
Zapraszam i pozdrawiam :)
P.s dokładne dane co do całego sprzętu również wrzucę wieczorem

ODPOWIEDZ