Wstawianie zdjęć !

W tym dziale każdy może zaprezentować swoje akwaria :)

Moderator: ModTeam

skillya
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-04-29, 00:27
Pojemność akwarium: 63
Imię: Kaja
Lokalizacja: Katowice

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: skillya » 2008-07-17, 17:30

cmepro pisze:Widziałaś jak wyglądają zdjęcia wklejone tu na serwer i co się dzieje z nimi jak je powiększasz i zmniejszasz? Ja takich zdjęć nawet nie otwieram. Ale każdy robi jak mu wygodniej.
Wiem, jak wyglądają. Tylko miniatury mają dziwne kolory, po kliknięciu jest ok. Ale mimo wszystko wolę kliknąć w coś, czego mam ogólny zarys, niż w coś, gdzie mam tylko link w postaci tekstu.

Mi jest wygodniej właśnie w ten sposób, ponieważ w większości przypadków na innych serwerach muszę specjalnie JavaScript odblokować -- tutaj mniej machania myszką i klikania :> A już najbardziej mnie drażni, jak z linka tekstowego przechodzę do miniatury i muszę jeszcze kliknąć ponownie, żeby całe zdjęcie zobaczyć. Tak, jestem informatykiem i jestem leniwa XD


SuperCool pisze:skillya, :) zapewne chodzi o te pierwsze ... tematy
Oj, akurat nie miałam Ciebie i Twoich ewentualnych błędów na myśli. To było raczej tak ogólnie. Wybacz.


cmepro pisze:Wystarczy przeglądarka MF i masz słownik w niej... Oboje z takiej korzystacie.
Sprawdzanie pisowni w Firefoksie można wyłączyć, można ustawić inny język itede itepe. Poza tym przeglądarka mniej rzeczy wyłapie i prawda jest taka, że mało osób na to zwraca uwagę. Poza tym dodatkowa korekta jeszcze nikomu nie zaszkodziła [; A swoją drogą jak chce się napisać długi tekst, to przyjemniej się pracuje, gdy jest więcej miejsca do dyspozycji i można pisać np. swoją ulubioną czcionką.

Awatar użytkownika
cmepro
Stały bywalec
Posty: 330
Rejestracja: 2008-04-19, 15:32
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: cmepro » 2008-07-17, 17:53

Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.

skillya
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-04-29, 00:27
Pojemność akwarium: 63
Imię: Kaja
Lokalizacja: Katowice

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: skillya » 2008-07-17, 17:59

cmepro pisze:Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.
Wiem, wiem. Ale jestem Polką, więc narzekanie mam we krwi [;

Dobra, kończmy OT i poczekajmy na komentarze ze strony administracji. Na wypowiedzi moderatorów wolę nie czekać, bo pewnie się zeźlą za odświeżanie, aczkolwiek może zwrócą mimo wszystko uwagę na to, że ten temat jest dość istotny -- muszę się z Tobą zgodzić, iż miniatury wyglądają ohydnie.. i nie wszyscy użytkownicy zdają sobie sprawę, że trzeba kliknąć, żeby coś ładniejszego zobaczyć.

BTW jeśli nie chcesz tutaj podać, to poślij mi na PW, jeśli możesz, linka do tego serwisu, albo chociaż powiedz, czy to jest jakiś ogólny serwis typu "składnica foto" czy coś prywatnego, bo ja ciekawska też jestem :>

Awatar użytkownika
cmepro
Stały bywalec
Posty: 330
Rejestracja: 2008-04-19, 15:32
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: cmepro » 2008-07-17, 21:30

www.photobucket.com <<-- polecam, fajny serwerek do wrzucania zdjęć, wg mnie lepszy od powszechnie używanego, dlaczego? nie wyskakują reklamy, nie ma zbędnych opisów i całej tej zbędnej otoczki, szybki, wygodny, darmowy, uniwersalny, posiada wbudowany edytor zdjęć.

Awatar użytkownika
Undeliar
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2007-02-23, 10:49
Pojemność akwarium: 60
Imię: Micha³
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: Undeliar » 2008-10-03, 00:11

Nie wiem co robię źle, ale mimo iż wklejam zdjęcia tak jak opisano w pierwszym poście to nie wyświetlają mi się.

Pierwszego posta w moim temacie wyedytował "lolek" i wszystko śmiga, a gdy sam robię to samo nic nie działa.

endrias_g
Stały bywalec
Posty: 210
Rejestracja: 2013-05-03, 19:58
Pojemność akwarium: 408
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Ciechocinek

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: endrias_g » 2013-11-08, 21:54

Witam,
może ktoś mi podpowiedzieć co robie źle.Przy próbie dodania zdjęć (tak jak wcześniej to robilem) poprostu jako załącznik zdjęcia wogóle się nie pojawjają, mimo że niby sie ładują.Coś mam nie tak z kompem czy co?

Awatar użytkownika
Timur
Akwarysta
Posty: 623
Rejestracja: 2013-01-28, 21:26
Pojemność akwarium: 112
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Kraków

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: Timur » 2013-11-08, 22:04

podobno pojawia się komunikat o zatkanym serwerze. Trzeba poczekać na "Zielonych" może mają wiedzę w temacie od "Czerwonych" :) a na razie pozostaje inny serwer i link...
Pozdrawiam Krzysiek

endrias_g
Stały bywalec
Posty: 210
Rejestracja: 2013-05-03, 19:58
Pojemność akwarium: 408
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Ciechocinek

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: endrias_g » 2013-11-08, 22:21

A no chyba że tak.... :D
Dzięki za info. w takim razie czekam na wsparcie czerwonozielonych :fiufiu:

matek313
Stały bywalec
Posty: 249
Rejestracja: 2010-11-03, 11:57
Pojemność akwarium: 98
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bristol
Kontakt:

Re: Wstawianie zdjęć !

Post autor: matek313 » 2013-11-09, 11:45

tez mialem ten problem ,zminilem rozmiar zdjecia na mniejszy i bylo ok

ODPOWIEDZ