Nowy Sącz

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Menefis`
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-24, 12:42
Pojemność akwarium: 240
Imię: Dominik
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Menefis` » 2010-01-25, 15:35

chodzi o ten sklep na słoneczku? Ja osobiście mam naskalniaki właśnie z tego sklepu i jestem zadowolony zdrowe żywe rybki ;) a jeśli chodzi o te pytania to szczerzę to się nie dziwie bo masa pracy jest w takim sklepie ;) Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłem :D
Tanganika ;)

Awatar użytkownika
black1diamond
Stały bywalec
Posty: 334
Rejestracja: 2008-05-06, 19:09
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adrianna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: black1diamond » 2010-01-25, 15:41

Dobra, ale nie można do każdego klienta podchodzić w taki sposób. Bo jak ktoś nie lubi pracować z ludźmi to niech nie prowadzi sklepu. A je ledwo weszłam ...
Ps. pokażesz nam swoje akwarium ;-)
Pozdrawiam Wszystkich :)

Awatar użytkownika
Menefis`
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-24, 12:42
Pojemność akwarium: 240
Imię: Dominik
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Menefis` » 2010-01-25, 15:48

Takie na szybkiego

http://img638.imageshack.us/img638/4118/dscf2164.jpg

Do tła się nie przyczepiać bo nie mam pomysłu na razie ale prawdopodobnie zrobię sam tło strukturalne :)
Tanganika ;)

Awatar użytkownika
pavelek
Rekin forum
Posty: 1950
Rejestracja: 2006-12-27, 21:41
Pojemność akwarium: 80
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: pavelek » 2010-01-25, 22:48

Wiem ,że nie na temat , ale bocje to nie jest biotop tanganiki :znudzony:

Awatar użytkownika
Menefis`
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-24, 12:42
Pojemność akwarium: 240
Imię: Dominik
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Menefis` » 2010-01-25, 22:52

wiem że nie jest dostałem ją i jest w dziale oddam... :wstyd:
Tanganika ;)

Socolofi
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-29, 22:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Socolofi » 2010-01-31, 11:52

Wiatm a może ktoś odwiedził inne sklepy zoologiczne nie tylko w Nowym Sączu
Słyszałem, że w gorlicach jest wmiare fajny i jest jakiś wybór ryb i roślin.

szalinski_2005
Akwarysta
Posty: 736
Rejestracja: 2007-06-06, 22:34
Pojemność akwarium: 85
Imię: Piotr
Lokalizacja: gorlice
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: szalinski_2005 » 2010-02-01, 09:23

Socolofi pisze:Słyszałem, że w gorlicach jest wmiare fajny i jest jakiś wybór ryb i roślin
z rybami to może i idzie się w jednym dogadać (sprowadzą) bo sklepów jest 2 ale co do roślin i wszystkiego z nimi związane to niestety ale gorzej być nie może, ach w jednym to nie widzą co to osmoza :kwasny:
miłego dnia :)

Socolofi
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-29, 22:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Socolofi » 2010-02-02, 10:45

A jak w tych sklepach z terrarystyką

grangus
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2010-03-06, 20:31
Pojemność akwarium: 0
Imię: £ukasz
Lokalizacja: Dom

Re: Nowy Sącz

Post autor: grangus » 2010-03-06, 21:02

black1diamond pisze:A ja powiem, że nie lubię tego "po schodkach w dół" :P
Nie miły zapach a obsługa jeszcze gorsza... Gdy tylko weszłam od razu padło pytanie "pani przyszła po coś czy tylko oglądać"... Jakby człowiek zastanowić się nad wyborem nie mógł. I jeszcze narzekała ze sie zastanawiałam która karmę wybrać.. Nie lubię pochopnych, nieprzemyślanych decyzji wiec takie traktowanie mi przeszkadza. Co do jakości ryb; nie wiem nigdy nie kupowałam. Ale akwarium z księżniczkami mnie przeraziło...
Specjalnie zarejestrowałem się tu, aby napisać coś o tym sklepie.


gorszej obsługi nie widziałem. Kobieta tak nie miła, że aż dech zapiera, zjadła by cię wzrokiem. Raz chciałem kupić otoski, a że ich nie widziałem to grzecznie, ładnie i wyraźnie zapytałem się, czy są. Ona niezbyt grzecznie odburknęła mi, że są. Nie zastanawiając się długo poprosiłem o 6 sztuk. Pani ta bez słowa wyszła zza lady i mijając mnie otworzyła drzwi lodówki, która stała na tym korytarzyku koło schodów. Ja wielce zdziwionym wzrokiem patrzyłem się na nią co robi. Po kilku chwilach grzebania w lodówce, wyciągnęła coś z niej i z tym czymś poszła z powrotem za ladę, Włożyła to do reklamóweczki i mi to podała. Po wyrazie jej miny stwierdziłem, że jest ona skrzywdzona przez cały swiat a z jej ust Wybrzmiały słowa "dwadzieścia jeden złotych" (czy jakoś tak) wypowiedzianych od niechcenia. Zajrzałem do reklamówki, a tu ... 6 paczek zamrożonej ochotki. Powiedziałem, że chce otoski, a ona zdziwionym głosem odparła "a co to jest?". powiedziałem, że taka ryba, a ona na to, że o takiej rybie nie słyszała i wściekłym głosem wykrzyczala, żebym sobie z niej żartów nie robił i kazała mi czym prędzej opuścić jej sklep. Jak powiedziała tak tez uczynilem po czym moja noga nigdy już tam nie stanęła. A było to około rok temu. Nie wiem jak tam jest teraz, bo od roku tam nie byłem.

Socolofi
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-29, 22:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Socolofi » 2010-04-11, 20:04

Witam Grangus nie myl sklepów na słoneczku " po schotkach " nie mają lodówki koło schodów może tobie chodzi o ten z niebieskimi płytkami bo tam kobieta jest bardzo nie miła ja z tamtąd wyleciałem z 5 lat temu chciałem kupić gupiki. Powinni zamknąć ten sklep lub zmienić obsługę bo za trochę nikt tam nie będzie chodził.

Qpido36
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-06, 21:18
Pojemność akwarium: 375
Imię: Tomek
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Qpido36 » 2010-07-10, 23:56

To i ja potwierdzę opinię o Salonie Zoo- czyli po schodkach w dół (niebieskie płytki).
Pani jakby mogła to by mnie zabiła że ośmieliłem się zapytać o Kiryski Panda. Pan obsługujący na moje pytanie dlaczego Paletki trzyma ze Skalarami (mogą zarazić się wicieniem), odpowiada: od zawsze tak robimy. Więcej tam nie pójdę choćby to był ostatni sklep Zoo w okolicy Sącza.

Salon Panda.
Polecam- to najlepszy wybór w Sączu. Pan Bartek - autor roślinnych aranżacji. Wie sporo i potrafi załatwić ciekawe ryby. Sprowadził mi Bystrzyki Boliwijskie i Pięknopłetwe są w drodze.

artur07
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-20, 00:47
Pojemność akwarium: 54
Imię: Artur
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: artur07 » 2011-02-20, 00:58

Odkopię trochę temat :)
Jakoś znalazłem ten temat i nasunęło mi się pytanie jak przeczytałem:
Socolofi pisze:Witam Grangus nie myl sklepów na słoneczku " po schotkach "
i chciałbym wiedzieć czy jest/był jeszcze jakiś inny sklep na słoneczku? Ja kojarze tylko ten co się na dół schodzi.
A co do samych sklepów to ja czasami patrzę do tego "po schodkach w dół" i mam neutralne zdanie do niego, ni to na plus ni na minus. Panda jest fajna, ale ostatnio co patrzyłem to z roślinami mieli nieciekawie.
Ale ja mam tego plusa że jak czegoś potzrebuję to mogę liczyc że mi brat z RZeszowa przywiezie :

kaśkaa
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-15, 13:37
Pojemność akwarium: 120
Imię: ka¶ka
Lokalizacja: nowy sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: kaśkaa » 2011-02-20, 10:35

A co do sklepu Panda właściciel cwaniak jak by wszystkie rozumy zjadł, wypowiada się o humanitaryźmie a sam wiąże psa u nogi od stołka obrotowego. Reszta obsługi miła.
kaśka

Qpido36
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 2010-06-06, 21:18
Pojemność akwarium: 375
Imię: Tomek
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Qpido36 » 2011-02-25, 02:32

Kasiu piesek fajny ;)
Co do news-ów. To w budowanej galerii Gołąbkowice będzie kolejny sklep zoo. Panda stanie się tylko sklepem akwarystycznym a w galerii będzie wszystko dla zwierzaków łącznie z akwarystyką.

kaśkaa
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-15, 13:37
Pojemność akwarium: 120
Imię: ka¶ka
Lokalizacja: nowy sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: kaśkaa » 2011-02-25, 16:33

Zgadzam się z Tobą :)
Ale chyba byś nie skazał swojego pieska na to żeby był cały dzień uwiązany u nogi stołka?? A co do sklepu to fajnie wiedzieć.
kaśka

ODPOWIEDZ