Nowy Sącz

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

panda
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 09:24
Pojemność akwarium: 0
Imię: damian
Lokalizacja: zabrze

Re: Nowy Sącz

Post autor: panda » 2011-03-19, 14:31

Drogi Panie możliwe że byłem wtedy w pieluchach jak każdy z nas ,ale też należałem do związku akwarystycznego jednego z największych w Polsce i miałem hodowlę ryb ,wystawiałem swoje ryby w Polsce i nie tylko wymieniałem się doświadczeniami z innymi akwarystami więc trochę pojęcia mam co prawda jest wielu akwarystów z większym doświadczeniem ale szczerze w Sączu nie poznałem jeszcze żadnego większego autorytetu w tej branży.

Mikro
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-18, 18:06
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adam
Lokalizacja: Stary Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Mikro » 2011-03-19, 14:31

Trzeba czytać tekst z zrozumieniem.
Nie można robić idiotów z hodowców sądeckich którzy wcześniej niż Pan Damian dowiedział się co to jest akwarium ,hodowali i rozmnażali ryby .I to nie tylko gupiki( nie obrażając tej pięknej ryby)
I pytanie dlaczego młode pokolenie hodowców w Nowym Sączu , nie zorganizowało do dnia dzisiejszego żadnego stowarzyszenie nie mówiąc już o jakiejś wystawie czy giełdzie.
A tylko ma nieuzasadnione pretensje.

panda
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 09:24
Pojemność akwarium: 0
Imię: damian
Lokalizacja: zabrze

Re: Nowy Sącz

Post autor: panda » 2011-03-19, 14:36

Może czas żeby coś zorganizować z tym że obecnie hodowcy robią wszystko dla kasy a nie w sposób hobbystyczny i wszyscy coś hodują tylko w dziwny sposób ryby z tych hodowli pochodzą z Czech lub importu z Azji

Mikro
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-18, 18:06
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adam
Lokalizacja: Stary Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Mikro » 2011-03-19, 14:39

W końcu rozsądna propozycja .Tylko pytanie kto to zorganizuje ?

panda
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 09:24
Pojemność akwarium: 0
Imię: damian
Lokalizacja: zabrze

Re: Nowy Sącz

Post autor: panda » 2011-03-19, 14:42

Nasz sklep w Galerii Gołąbkowice i to na pewno w tym roku i zrobię bez pomocy naszych hodowców Sądeckich chyba że będą chętni
pozdrawiam

Mikro
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-18, 18:06
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adam
Lokalizacja: Stary Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Mikro » 2011-03-19, 14:45

,,i zrobię bez pomocy naszych hodowców Sądeckich''
Chyba nie potrzebnie pochwaliłem .

panda
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 09:24
Pojemność akwarium: 0
Imię: damian
Lokalizacja: zabrze

Re: Nowy Sącz

Post autor: panda » 2011-03-19, 15:00

ja wychodziłem z taką propozycją już nie raz więc chyba liczyć na jakąś wielką pomoc nie powinienem dlatego takie jest moje niestety podejście ogłoszenie będzie umieszczone na naszej stronie i w sklepie więc tylko będę czekał na propozycje
pozdrawiam

Socolofi
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-29, 22:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Socolofi » 2011-03-20, 21:48

panda pisze:ja wychodziłem z taką propozycją już nie raz więc chyba liczyć na jakąś wielką pomoc nie powinienem dlatego takie jest moje niestety podejście ogłoszenie będzie umieszczone na naszej stronie i w sklepie więc tylko będę czekał na propozycje
pozdrawiam
Witam Panie Damianie chętnie odwiedziłbym jakąś giełde akwarystyczną w NS więc czekam aż takowa będzie ale nie z rybami z importu tylko z rozmnożonymi przez hodowce a, że karmy dla chomika za 3,80zł nie kupię to ma pam rację bo nie mam chomika :D pozdrawiam i życzę wielkich utargów w nowym sklepie

Marrr
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-28, 20:41
Pojemność akwarium: 0
Imię: Marcin
Lokalizacja: NSM

Re: Nowy Sącz

Post autor: Marrr » 2011-04-28, 21:16

Panie Panda niech pan się tak nie nadyma bo pan pęknie. Nie byłem jeszcze u pana w sklepie ale po pana żałosnych wypowiedziach na temat „gotowania żwirku” już wiem że nigdy go nie odwiedzę. W prawdzie jestem tylko maluczkim akwarystą spod nowego Sącza i nie mogę się równać z takim utytułowanym akwarystą jak pan z wielkiej metropolii Zabrze. Jest Pan po prostu ŻAŁOSNY.

Socolofi
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-29, 22:46
Pojemność akwarium: 0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Socolofi » 2011-05-02, 21:54

Marrr widze, że gościa nie znasz a takie recenzje jesteś ok :super: wreszcie się ktoś na nim poznał.

szalinski_2005
Akwarysta
Posty: 736
Rejestracja: 2007-06-06, 22:34
Pojemność akwarium: 85
Imię: Piotr
Lokalizacja: gorlice
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: szalinski_2005 » 2011-05-03, 08:42

nie rozumiem Was sklep Panda jest jedynym sklepem w jakim byłem w Sączu w którym jest duży asortyment więc po co wchodzić i dyskutować ze sprzedawcą kupić i wyjść
Faktem jest że ja też chciałem w owym sklepie kupić zaworek precyzyjny i oznajmiono mi że takowych się nie używa tylko kupuje się specjalne reduktory akwarystyczne (moja pierwsza myśl nie znacie się jeszcze i dałem spokój po co dyskutować )
a sklep jest na poziomie można tam kupić naprawdę dużo i tu trzeba podziękować właścicielowi że jest wybór bo wolę taki sklep z takimi sprzedawcami niż mądrych sprzedawców a w sklepie zero
poza tym można sobie poczytać w tym dziale żadne sklepy akwarystyczne raczej nie dorównają wymaganiom akwarystów
dla nas to hobby a dla sprzedawców biznes i raczej się tego nie da pogodzić
miłego dnia :)

maciek29
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-26, 01:13
Pojemność akwarium: 200
Imię: maciek
Nazwisko: mmm
Lokalizacja: nowy sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: maciek29 » 2011-05-06, 09:46

Chyba większość się poznała na przemądrzałym P Damianie. Przecież on jest najmądrzejszy i wszystkie rozumy pozjadał. :]
maciek

kaśkaa
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-15, 13:37
Pojemność akwarium: 120
Imię: ka¶ka
Lokalizacja: nowy sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: kaśkaa » 2011-11-17, 19:43

Panie Panda mógłby pan trochę zadbac a te akwaria w galerii Sandecja bo zdechłe rybki pływają.
kaśka

fxxx
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-14, 19:34
Pojemność akwarium: 200
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Okolice Nowego Sącza

Re: Nowy Sącz

Post autor: fxxx » 2011-12-24, 13:41

Ja jestem ciekawy kiedy w pandzie na dlugosza skonczy sie wieczny remont. Mialo byc tak pieknie, w galerii miala szczena opadac a tu nic ciekawego i w dodatku stary sklep zamkniety pol roku.

Awatar użytkownika
matrix82
Moderator
Posty: 1184
Rejestracja: 2008-11-02, 11:33
Pojemność akwarium: 96
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Brzesko-Tarnów
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: matrix82 » 2011-12-24, 15:08

Może nie mieszkam w N. Sączu, ale koło Brzeska. Jak ktoś może odwiedza Tarnów, może zaglądnąć do Galerii Gemini Park Tarnów jest tam dość duży zoologiczny, co do akwarystyki można tam kupić między innymi kamienie "Dragon Stone", podłoża Aquatic Nature, były chyba nawet kostki OW, masa ryb i roślin, korzeni. Tylko jeden wielki minus, ceny są z kosmosu, za 8-litrowy worek podłoża Aquatic Nature powiedzieli mi coś około 130-140zł :O ,a np. filtr kubełkowy Tetra Tec EX700 (najnowszy model) 350zł :O .... a jak pan sprzedający powiedział że mogą sprowadzić podłoże ADA Amazonia 9l i podał cenę w granicach 200-300zł to mi się nogi gięły ... dodając nawozy Easy Life 500ml / 55-60zł to już ...

Powiedziałem mu że z allegro mam dwa razy taniej (w dwa dni w domu) dostałem odpowiedź: "Ale tu ma Pan od reki..."
Obrazek

ODPOWIEDZ