Nowy Sącz

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Piwosz
Rekin forum
Posty: 1896
Rejestracja: 2007-01-19, 14:49
Pojemność akwarium: 216
Imię: Konrad
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Nowy Sącz

Post autor: Piwosz » 2007-02-10, 15:17

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie są jakieś sklepy akwarystyczne w Nowym Sączu. Prosze o podanie dokładnej ulicy.

akwaR
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 2007-04-23, 15:03
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy Sącz

Post autor: akwaR » 2007-04-24, 18:25

Sklepy w Nowym Sączu, te któr bym polecał: ul Długosza i jeden obok centrum chandlowego Europa - po prawej stronie.
Napewno trafisz... ;-)

akwarysta95
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-18, 08:43
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: akwarysta95 » 2007-06-08, 19:28

ja też polecam na ul.Lwowskiej duży wybór ryb ale niestety ceny dość wyższe od innych. Polecam też na "słoneczku" (jeśli wiesz gdzie to jest) obok europy
:)

Awatar użytkownika
Piwosz
Rekin forum
Posty: 1896
Rejestracja: 2007-01-19, 14:49
Pojemność akwarium: 216
Imię: Konrad
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Piwosz » 2007-06-09, 21:35

No byłem we wszystkich sklepach w Nowym Sączu i powiem wam ze nigdzie nie znalazłem czegoś interesującego. No chyba ze na ul. Lwowsiej był duży wybówr to fakt, ale CENY MASAKRYCZNE. Za mieczyka chcą 5zł ( ja w Limanowej mam za 2zł tę samą odmiane kolorystyczną). O reszcie sklepów wole nie mówić. W sklepie koło Europy, kobieta sprzedająca w sklepie łowiła komuś 3 pielęgniczki Kakadu. Jedna z nich wyskoczyła na brudną podłogę, a ona wrzuciła ją zpowrotem do worka. :evil: . W następnych plaga zdechłych ryb. TOTALNA MASAKRA!!! Reszty wole nie opisywać gdyż nie chce wam popsuć przyjemności czytania postów na forum.

Peedro
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2007-06-09, 21:48
Pojemność akwarium: 60
Lokalizacja: Mystków
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: Peedro » 2007-06-09, 22:00

Piwosz pisze:No byłem we wszystkich sklepach w Nowym Sączu i powiem wam ze nigdzie nie znalazłem czegoś interesującego. No chyba ze na ul. Lwowsiej był duży wybówr to fakt, ale CENY MASAKRYCZNE. Za mieczyka chcą 5zł ( ja w Limanowej mam za 2zł tę samą odmiane kolorystyczną). O reszcie sklepów wole nie mówić. W sklepie koło Europy, kobieta sprzedająca w sklepie łowiła komuś 3 pielęgniczki Kakadu. Jedna z nich wyskoczyła na brudną podłogę, a ona wrzuciła ją zpowrotem do worka. :evil: . W następnych plaga zdechłych ryb. TOTALNA MASAKRA!!! Reszty wole nie opisywać gdyż nie chce wam popsuć przyjemności czytania postów na forum.
Niestety taka jest prawda. Ja najbardziej jestem uprzedzony do Islandera. Ryby mają tam złe warunki i często widziałem martwe osobniki. Dlatego mimo iż na Lwowskiej jest drogo, wole kupować tam.

Awatar użytkownika
PoskusNS
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: 2008-02-11, 20:39
Pojemność akwarium: 0
Imię: Hubert
Lokalizacja: Nowy Sącz, Millenium

Re: Nowy Sącz

Post autor: PoskusNS » 2008-02-11, 20:51

Najlepsze to są chyba na ulicy Lwowskiej na Długosza może i jest tanio ale nie dbają o ryby , raz mi chcieli wcisnąć ledwo żywą kolo Europy są nowi właściciele i takich błendów jak ta Pani nie popełnią

[ Dodano: 2008-02-12, 17:26 ]
Chciałem powiedzieć jeszcze ze otworzyli nowe sklep akwarystyczny na ul. wojska polskiego za pizzeria sklep jest zoologiczno wędkarski czy coś takiego :mrgreen: ale nie weszłem do niego bo był zamknięty ale zobaczyłem przez szybę że są dość tanie ceny ryb:)

Fascynata
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-08, 15:15
Pojemność akwarium: 112
Imię: Janusz
Lokalizacja: Kamionka Wielka

Re: Nowy Sącz

Post autor: Fascynata » 2008-03-03, 13:38

Gdzie jest ten nowy sklep chetnie sie tam przejde. Ale gdzie to jest ?

szalinski_2005
Akwarysta
Posty: 736
Rejestracja: 2007-06-06, 22:34
Pojemność akwarium: 85
Imię: Piotr
Lokalizacja: gorlice
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: szalinski_2005 » 2008-03-17, 21:57

Peedro pisze:mimo iż na Lwowskiej jest drogo, wole kupować tam.
byłem tam ostatnio sklep zrobiony na poziomie ale ceny mnie z nóg zwaliły przykładowo crinum calamistratum krynia rzemieniolistna 78zł :shock: ale mimo wszystko polecam
miłego dnia :)

Awatar użytkownika
PoskusNS
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: 2008-02-11, 20:39
Pojemność akwarium: 0
Imię: Hubert
Lokalizacja: Nowy Sącz, Millenium

Re: Nowy Sącz

Post autor: PoskusNS » 2008-03-18, 00:58

Zdziwiło mnie to ale są 5 sklepów zoologicznych w Sączu jeden jest w realu na końcu drugi na lwowskiej koło europy, na długosza i za pizzeria na ul. Wojska Polskiego:P W tym realu to jest koło Vobis

szalinski_2005
Akwarysta
Posty: 736
Rejestracja: 2007-06-06, 22:34
Pojemność akwarium: 85
Imię: Piotr
Lokalizacja: gorlice
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: szalinski_2005 » 2010-01-18, 10:21

odświeżę trochu temat był ktoś może w nowy sklepie "panda" bo będę niedługo jechał do sącza i jak warto to bym do niego zaglądną
miłego dnia :)

Awatar użytkownika
black1diamond
Stały bywalec
Posty: 334
Rejestracja: 2008-05-06, 19:09
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adrianna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: black1diamond » 2010-01-18, 10:58

Tak ja byłam, ale zaraz po otwarciu.
Powiem tak. Takiego sklepu u nas jeszcze nie było ;-) ma on 3 piętra. na samej górze dział wędkarski. Parter to dział ogólny. Czyli karmy dla zwierząt domowych itp. dość duży asortyment sprzętu akwarystycznego. kilka zbiorników z roślinami i dwa zbiorniki wtedy były jeszcze puste. Na środku coś w rodzaju sześciokąta podzielone na 4akwaria narożne a pod nimi coś w rodzaju fosy z welonami. Na dole 4 dość duże zbiorniki z morszczyzną i ponownie sześciokąt ale znacznie większy (wtedy częściowo pusty więc nie wiem na jakie ryby przeznaczony) jedno akwarium z krewetkami oraz caaała ściana maleńkich zbiorników. Było ich naprawdę spoko ale niestety do samego sufitu więc niektóre były dla mnie niedostępne ;-) na schodach między parterem a "piwnicą" akwarium z pyszczakami. Na samym wejściu akwarium z księżniczkami i jeden holender z paletkami. obsługa składała się w tym momencie z 3 osób. Ze zwierząt domowych to tylko kilka mysz chomików papugi króliki... widać że sklep typowo akwarystyczny ( w końcu nazywa się "salonem akwarystycznym" :P) Nic więcej powiedzieć nie mogę. Nic nie kupowałam, z obsługą nie rozmawiałam. Jedyne co to zapytałam czy mogą mieć dostępne muszlowce, bo zauważyłam kilka ryb z jeziora Tanganiki, ale sprzedawca odpowiedział mi, że są to trudno dostępne ryby i miał racje ;]
Proszę zdaj relację po zakupach.
Pozdrawiam Wszystkich :)

Awatar użytkownika
Menefis`
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-24, 12:42
Pojemność akwarium: 240
Imię: Dominik
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Menefis` » 2010-01-24, 12:57

Jeśli chodzi o sklepy zoologiczne w naszym mieście to szczerze polecam ten koło europy, każdy ma swoje zdanie więc powiem jakie ja mam :) Panda- wielka porażka, sklep już zlikwidował gady, black1diamond, też pytałem oo muszlowce lecz dostałem inną odpowiedz ,,załatwimy i wystawimy certyfikat" zero jakiej kol wiek podstawowej wiedzy...
black1diamond, Mogę załatwić fajne muszlaki ;) sam mam wielkookie z odłowu i ornatipinisy :) dostęp do multików aaa i na słoneczku są ornatipinisy 4 sztuki ;), Jeśli chodzi o lwowską to fakt wybór największy ale za to jakość i cena ... szczerze nie polecam tego sklepu. na długosza fajny i nie drogi sprzęt ale 0 gadów. tak jak powiedziałem patrząc po wszystkich sklepach to chyba ten koło europy jest najlepszy. PoskusNS, na wojska polskiego nie ma już sklepu.

pozdrawiam!

szalinski_2005
Akwarysta
Posty: 736
Rejestracja: 2007-06-06, 22:34
Pojemność akwarium: 85
Imię: Piotr
Lokalizacja: gorlice
Kontakt:

Re: Nowy Sącz

Post autor: szalinski_2005 » 2010-01-25, 09:03

Menefis` pisze:to szczerze polecam ten koło europy
a dokładniej to może ten co się wchodzi po schodkach w dół czy jest jakiś inny??
black1diamond, byłem w sączu ale brakło mi czasu ale będę w tym tygodniu to opiszę co i jak
Ostatnio zmieniony 2010-01-25, 14:48 przez szalinski_2005, łącznie zmieniany 1 raz.
miłego dnia :)

Awatar użytkownika
Menefis`
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-24, 12:42
Pojemność akwarium: 240
Imię: Dominik
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy Sącz

Post autor: Menefis` » 2010-01-25, 10:02

tak tak dokładnie po schodkach w dół, trochę ciasno jest tam ale i tak najlepszy sklep ;)
Tanganika ;)

Awatar użytkownika
black1diamond
Stały bywalec
Posty: 334
Rejestracja: 2008-05-06, 19:09
Pojemność akwarium: 0
Imię: Adrianna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nowy Sącz

Post autor: black1diamond » 2010-01-25, 15:25

A ja powiem, że nie lubię tego "po schodkach w dół" :P
Nie miły zapach a obsługa jeszcze gorsza... Gdy tylko weszłam od razu padło pytanie "pani przyszła po coś czy tylko oglądać"... Jakby człowiek zastanowić się nad wyborem nie mógł. I jeszcze narzekała ze sie zastanawiałam która karmę wybrać.. Nie lubię pochopnych, nieprzemyślanych decyzji wiec takie traktowanie mi przeszkadza. Co do jakości ryb; nie wiem nigdy nie kupowałam. Ale akwarium z księżniczkami mnie przeraziło...
Pozdrawiam Wszystkich :)

ODPOWIEDZ