Strach o inne ryby z akwarium

Wszystko na temat chorób ryb, zwierząt akwariowych.

Moderator: ModTeam

iGrasowe
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2020-12-28, 11:06
Pojemność akwarium: 50
Imię: Patryk

Strach o inne ryby z akwarium

Post autor: iGrasowe » 2020-12-28, 11:13

Witam, zakupiłem 14 grudnia w jednym że sklepów akwarystycznych parke mieczykow, od tamtego dnia do wczoraj było wszystko wporządku, ryba (ona) była z dnia na dzień grubsza myślałem że jest w ciąży, puchła z dnia na dzień, z 3 dni temu pojawiły się na mieczyku Biała plama na skrzydłach, I brzuch który puchł robił się lekko biały, wczoraj rano było wszystko okej, potem ryba siedziała cały czas przy dnie w kącie akwarium telepala się co jakiś czas potrzasala ogonem I w okolicach wieczora zaczęła skakać, pływać bokiem, do góry brzuchem, obijać się o wszystko co było w akwarium I w końcu padła, co to może być? Czy mam się bać o resztę ryb w akwarium?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

wercia...$$$
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2023-07-05, 17:20
Pojemność akwarium: 60
Imię: Weronika
Nazwisko: Wnorowska

Re: Co to za choroba ?

Post autor: wercia...$$$ » 2023-07-05, 17:28

]lMój welonek bardzo się zmienił w przeciągu jednej nocy zmiany zauważyłam już wczoraj a dziś jest jeszcze gorzej wszystkie łuski mu prawie wyszły i nie ma prawie płetw ich włoski leża na dnie. Tak jak pisałam w poniedziałek był piękny i było z nim wszystkim okej wczoraj już wygladał koszmarnie a dziś to istna masakra. Boje się o inne rybki w akwarium które może zarazić. Proszę o pomoc co może być z nim nie tak
Ostatnio zmieniony 2023-07-05, 17:32 przez wercia...$$$, łącznie zmieniany 1 raz.

wercia...$$$
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2023-07-05, 17:20
Pojemność akwarium: 60
Imię: Weronika
Nazwisko: Wnorowska

Re: Strach o inne ryby z akwarium

Post autor: wercia...$$$ » 2023-07-05, 17:31

Mój welonek bardzo się zmienił w przeciągu jednej nocy zmiany zauważyłam już wczoraj a dziś jest jeszcze gorzej wszystkie łuski mu prawie wyszły i nie ma prawie płetw ich włoski leża na dnie. Tak jak pisałam w poniedziałek był piękny i było z nim wszystkim okej wczoraj już wygladał koszmarnie a dziś to istna masakra. Boje się o inne rybki w akwarium które może zarazić. Proszę o pomoc co może być z nim nie tak ?

ODPOWIEDZ