Nieuczciwy sprzedawca z Krakowa.

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Sumatra2023
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-08, 12:44
Pojemność akwarium: 150
Imię: Estera

Nieuczciwy sprzedawca z Krakowa.

Post autor: Sumatra2023 » 2023-08-08, 13:07

Ogłoszenie z OLX - nicka Krzysztof. Zapłaciliśmy 253,70 zł z wysyłką In-Post na konto bankowe Krystyna Z. - to żona użytkownika Krzysztof Z. Na OLX od kwiecień 2017, Kraków, Podgórze Duchackie, teraz zmienił na Kraków, Bieżanów-Prokocim. Oszukał nie dając ustalonego ogrzewacza, przez co rybki zdechły z zimna. Widać byto po trupkach, że krewetki zamiast Niebieskich Blue Velvet, były brązowymi kundlami po 5 zł !!!! Nawet dał za mało neona, zamiast Garry dał tanią Babkę, zamiast Kirysa Julli dał Sterby. Na moje pisanie na OLX i smartfona milczy. Jedyne co napisał na początku, że mu jest przykro. Mogę dostarczyć na priva ZAINTERESOWANYM wszystkie posiadane dokumenty, jest też zapis całej transakcji w "Wiadomości OLX" z Krzysztof. Podejrzewam, że on od dawna tak oszukuje ludzi za nic nie odpowiadając. Sprawa zgłoszona. UWAŻAJCIE i nie kupujcie.

Maaatiii
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-12-09, 19:45
Pojemność akwarium: 112
Imię: Mateusz

Re: Nieuczciwy sprzedawca z Krakowa.

Post autor: Maaatiii » 2023-12-09, 19:52

Hej , ostatnio też naciąłem się na tego gościa. Gość mieszka na Prokocimiu Wojciecha Gersona. Kupiłem trochę ryb w tym 10 zwinnikow i wszystkie zwinniki padły, ryby w słabej kondycji przyniosły ospę rybia do mojego akwarium. Pieniądze wyrzucone w błoto ale teraz mam problem bo nie wiem czy moja obsada nie padnie. Gość mówił że to ryby z jego hodowli a później ze niby ma z importu. Chciałabym go też zgłosić i uczulić innych żeby nie kupowali nic od niego. Porażka.

ODPOWIEDZ