AQUA SILENT 4

Moderator: ModTeam

MrKicek
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2007-10-20, 01:47
Pojemność akwarium: 200
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Tychy

AQUA SILENT 4

Post autor: MrKicek » 2007-10-20, 02:23

Witam

Mam pytanie czy używa ktoś filtra AQUA SILENT 4 firmy AQUA SZUT? Jeżeli tak to prosił bym o podzielenie się informacjami na jego temat (rzeczywista wydajność i czy naprawdę jest taki SILENT :-> ) Niestety bardzo ciężko jest znaleźć w internecie jakiekolwiek opinie na jego temat. Swojego czasu używałem filtra Turbo 3W tego producenta, a obecnie używam T-HEAD 550 i jestem bardzo zadowolony (naprawdę bardzo ciche (dla mnie niesłyszalne :-) ) i wydajne urządzenia). W najbliższym czasie mam zamiar zakupić nowy kubełek i zastanawiam się waśnie nad AQUA SILENT 4. Niestety AKWA mam usytuowane niedaleko łóżka i zależy mi na bardzo cichej pracy filtra. Niestety nie mam szafki pod AKWA w której mógłbym schować filtr(co łączy się z jego wyciszeniem). Bardzo proszę o opinie użytkowników na temat tego filtra.

Pozdrawiam
MrKicek

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: AQUA SILENT 4

Post autor: lolek » 2007-10-20, 07:15

http://www.mojeakwarium.com.pl/sklep/pr ... cts_id=161
Tu są o nim info

[ Dodano: 2007-10-20, 09:51 ]
A nie myślałeś o czymś takim jak ex700, tu masz z wkładami filtracyjnymi za 212zł.
http://www.allegro.pl/item254063529_fil ... staw_.html
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

MrKicek
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2007-10-20, 01:47
Pojemność akwarium: 200
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Tychy

Re: AQUA SILENT 4

Post autor: MrKicek » 2007-10-20, 14:18

Informacje na jego temat (podane przez producenta) są mi znane. Zależy na opinii posiadaczy tego urządzenia. Chciałbym żeby ktoś napisał jak sprawuje się w PRAKTYCE. Myślałem o tetrze ale o modelu EX 1200, miałem nawet możliwość go przetestować. I powiem tak: z rzeczywistego przepływu byłem zadowolony ale do cichych filtrów nie należy(tak jak pisałem AKWA mam koło łóżka a filtr buczał). Jeżeli chodzi o kubełki mam też porównanie z trochę mniejszym filtrem JBL CP 250 gdzie sprawa wygląda trochę lepiej (ale nie działa to tak cicho jak turbinki AQUA SZUTA wewnątrz AKWA). Proszę o OPINIE na temat AQUA SILENT 4.

ODPOWIEDZ