JA czyli moje pierwsze akwarium

Moderator: ModTeam

Oloakwa
Stały bywalec
Posty: 334
Rejestracja: 2007-09-06, 19:15
Pojemność akwarium: 30
Imię: Olek
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

JA czyli moje pierwsze akwarium

Post autor: Oloakwa » 2007-11-17, 22:50

Witam zapewne każdy z was marzył lub marzy o pięknym akwarium z ładnymi roślinkami i rybkami ja też kiedyś marzyłem o akwarium, było to w piękny słoneczny dzień:D kiedy wybrałem się do kolegi wszedłem do jego pokoju i zobaczyłem piękne akwarium z roślinkami i rybkami, rybki pięknie wyglądały poruszając się pomiędzy roślinkami odrazu pomyślałem że ja też takie mogę mieć, po powrocie do domu odrazu zacząłem nudzić tatę o akwarium po jakiś 2 miesiącach tata kupił mi akwarium 60 L byłem szczęśliwy, nasypałem żwirku nalałem wody dałem filtr i grzałkę na drugi dzień pojechałem kupić roślinki i rybki (wiem że musi odczekać akwa tydzień, byłem głupi i niedoświadczony), po powrocie z zakupów zasadziłem roślinki wpuściłem rybki i wszystko było dobrze dopuki nie zgineły mi gupiki załamałem sie chciałem porzucić akwarystykę lecz, pomyślałem że bez gupików będę żył lecz rybki dałem umierały a to jakieś białe plamy a to rybka bez ogonu nie wiedziałem co się dzieje po pewnym czasie zacząłem nabierać doświadczenia i zmieniłem rybki (moja pierwsza obsada była fatalna) kiedy obsada była już gotowa i roślinki zasadzone to po kilku tygodniach zachciało mi się kolejnego akwarium i zacząłem nudzić a takie malutkie i więc stało się dostałem akwarium 30 L a win pływały gupiki wszystko było dobrze dopuki i mała dziurka w akwarium 60 L byłem przerażony szybko pobiegłem po tatę wyłowiliśmy wszystkie rybki wyjęliśmy roślinki i wylalięmy wodę, dobrze że miałem akwa 30 L to przez jakiś czas wszystko było w 30 L, po jakimś czasie pojechałem do sklepu kupić nowy zbiornik lecz dostałem tam specjalny klej do akwarium i skleiłem szybę, gdy klej wysechł musiałem odczekać jakiś czas żeby sprawdzić czy akwarium nie przecieka na szczęście było całe lecz w tym czasie zginęła mi połowa obsady i niektóre roslinki zwiędły trzebało wszystko zaczynać od nowa, ale i to miało swoje plusy, zasadziłem nowe roślinki kupiłem nowe rybki wszystko było wspaniale obsadę zmieniałem kilka krotnie dużo razy dokupowałem roślinki lecz pewnego razu trafiłem na to forum odrazu poczytałem tematy zacząłem pisać posty znajdowałem wiedzie która była mi potrzebna do restertu zbiornika, teraz akwarium wygląda całkiem inaczej to wszystko dzieki wam ;]
Ostatnio zmieniony 2007-11-26, 18:20 przez Oloakwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli pomogłem to naciśnij pomógł :D
________________________________

Michał
Administrator
Posty: 739
Rejestracja: 2006-08-21, 18:07
Pojemność akwarium: 50
Imię: Michał
Nazwisko: Kryński
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: JA czyli moje pierwsze akwarium

Post autor: Michał » 2007-11-17, 23:16

Oloakwa,
3. Błędy językowe i ortograficzne maja istotny wpływ na ocenę pracy.
A więc śmigaj poprawiać błędy... ;) Bo jest ich sporo... Zacznij od "marzeń"...
Michał

Awatar użytkownika
lolek
Zakręcony forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 2007-09-02, 20:12
Pojemność akwarium: 126
Imię: Karol
Lokalizacja: WGM
Kontakt:

Re: JA czyli moje pierwsze akwarium

Post autor: lolek » 2007-11-17, 23:27

Przydałby się podział na akapity. Tekst byłby czytelniejszy.
Poświęć 2 minuty na poszukiwania odpowiedzi w istniejących tematach, po dwóch minutach załóż nowy temat

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: JA czyli moje pierwsze akwarium

Post autor: Morter » 2007-11-18, 10:53

gramatyka i czystość języka też nie najlepsza... To jest artykuł! zdania powinny być długie, ładne, przemyślane itp...
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

Adamas1
Stały bywalec
Posty: 303
Rejestracja: 2008-06-23, 14:46
Pojemność akwarium: 85
Imię: Adam
Lokalizacja: z wioski

Re: JA czyli moje pierwsze akwarium

Post autor: Adamas1 » 2008-07-14, 10:03

nie bądźcie tacy praca ok. wczytałem się w to
pozdrawiam,
Adamas1

ODPOWIEDZ