Strona 1 z 1

3 bocja lohachata kontra krewetka

: 2007-10-04, 14:50
autor: 00TrezoR00
mam pytanko czy jest mozliwe zeby te 3 łachudry (3 bocja lohachata) wsunały mi na obiad krewetke red cherry?? bo po dnie akwarium toczy sie z pradem wody osłoanka od pancerzyka mojej krewetki. i teraz zastanawiam sie co sie moglo stac. nie moge sprawdzic stanu krewetek bo sie pochowaly w zakamarki rozne ale sprawdze na pewno

pytanie moje teraz : czy jest to mozliwe ??
czy moze poprostu krewetka urosla i zrzucila pancerzuk??
czy warto kupic jakis zywy pokarm dla tych rybek??

Re: 3 bocja lohachata kontra krewetka

: 2007-10-04, 15:00
autor: dzidek1983
co do krewetki stawiam na druga mozliwosc...

pokarm zywy dla bocji.. hmm.. slimaki :mrgreen:

Re: 3 bocja lohachata kontra krewetka

: 2007-10-04, 15:06
autor: maol
Mając krewetki, szczególnie młode, należy nastawić się na duże ilości pustych pancerzyków wyglądających jak trupki.... Wylinka jest wtedy bardzo częsta, a liczenie sztuk w stadzie zawodne, bo po wylince krewetki się chowają.

Re: 3 bocja lohachata kontra krewetka

: 2007-10-04, 15:25
autor: oleq_30
jak napisał maol krewetka po wylince sie chowa (u mnie krewetki amano do dwuch dni nie wychodza spod korzenia ) i tez mieszkaja z bocja tylko że prążkowaną. Te pancerzyki poruszające sie z prądem wody to raczej efekt wylinki niż zabójstwa :)