akwa.80L do zagospodarowania od podstaw

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Mikos
Akwarysta
Posty: 429
Rejestracja: 2009-09-29, 14:02
Pojemność akwarium: 240
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mokrzyska
Kontakt:

akwa.80L do zagospodarowania od podstaw

Post autor: Mikos » 2010-04-14, 14:15

Witam w niedługim czasie planuje a raczej namawiam do totalnego restartu zbiornika 80L i dlatego mam kilka pytań do was a mianowicie co polecacie na dno?
Planuje aby w tym akwa było w miare możliwości jak najwiecej roslin przy puki co standardowych lampach aktualnie nie pamietam jakie (jak bede w domu rodzinnym to sprawdze) bez nawozenia co2 (z czasem może sie to zmieni) Oczywiście prosił bym o prośby o produkty przystępne cenowo. Co do roślin to chciałbym aby całe podłoże było porośniete czymś ala trawa na tylna szybe myślałem o mchu jawajskim co do reszty roślin zostawiam wam pole do popisu. Teraz przejdźmy do obsady przedewszystkim chciałbym aby w tym akwa były gupiki w celach rozrodczych ponieważ beda mi potrzebne do innego akwa jako żywy pokarm (tak wiem brutalne ale prawdziwe) co do reszty obsady licze na wasza inwecje twórczą.

[ Dodano: 2010-04-16, 16:02 ]
I nikt nie jest wstanie odpowiedzieć na moje pytania? Jak coś jest nie zrozumiałe w poście wyżej to chętnie wyjaśnię o co mi chodzi, i nie ukrywam że zależy mi na waszych podpowiedziach. Wiec jeszcze raz ślicznie proszę o waszą pomoc w założeniu zbiornika 80L

[ Dodano: 2010-04-19, 10:43 ]
Widzę że nikt nie raczy pomóc wiec łaski bez temat do usunięcia!
Mój baniaczek:) Aktualizacja oraz Fotorolecja z restartu zbiornika strona 5 serdecznie zapraszam do komętowania :)
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics24/12848,45.htm

ODPOWIEDZ