propozycje nowych działów

info od administracji.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Mikos
Akwarysta
Posty: 429
Rejestracja: 2009-09-29, 14:02
Pojemność akwarium: 240
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mokrzyska
Kontakt:

Re: propozycje nowych działów

Post autor: Mikos » 2010-05-05, 10:26

Po to że ja kiedyś np poprosiłem o poradę odnośnie podłoża do 80L i nikt nie raczył odp. nie powiem po dłuższych poszukiwaniach znalazłem odp. która mnie satysfakcjonuje ale aby ja znaleść musiałem przeczytać sporo innych tematów z których pewno informacje też mi sie kiedyś przydadzą, Mimo tego uważam że taki dział był by sporym ułatwieniem i przyspieszeniem z znajdowaniu odp. nam potrzebnych.
Mój baniaczek:) Aktualizacja oraz Fotorolecja z restartu zbiornika strona 5 serdecznie zapraszam do komętowania :)
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics24/12848,45.htm

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: propozycje nowych działów

Post autor: maol » 2010-05-05, 12:23

Największym problemem nie jest brak "właściwego" działu, a błędne tytułowanie wątków. Większość pytań o podłoże jest zadawana w wątkach o tytułach np. "Moje pierwsze roślinne akwarium", albo " Jakie rośliny do...". Poproś o poradę w wątku pt. "Jakie podłoże do roślinnego 80l?" i dostaniesz wtedy prawidłową i szybką odpowiedź - Twój wątek gdzie pytałeś o to podłoże był zatytułowany... "Akwarium 80l do zagospodarowania od podstaw". Skąd wszyscy maja wiedzieć że chodzi Ci o podłoże?

Jestem przeciwny nowym działom, i tak jest ich bardzo dużo. Jestem za to ZA właściwym i czytelnym tytułowaniem nowych wątków.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Tofifi

Re: propozycje nowych działów

Post autor: Tofifi » 2010-05-05, 14:13

maol pisze:Jestem przeciwny nowym działom, i tak jest ich bardzo dużo. Jestem za to ZA właściwym i czytelnym tytułowaniem nowych wątków.
POPIERAM!

Awatar użytkownika
matmax426
Zakręcony forumowicz
Posty: 1486
Rejestracja: 2007-05-11, 19:33
Pojemność akwarium: 82
Imię: mat
Nazwisko: mam :)
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Kontakt:

Re: propozycje nowych działów

Post autor: matmax426 » 2010-05-05, 14:22

może trochę nie w temacie ale: Chodzi o ładowanie obrazków w temacie, ustawiają się one zgodnie z kolejnością załadowania ale problem jest w tym że zwykle ładujemy obrazki po nazwach, wiec najniższe numery zdjęć są wtedy na samym dole tematu.
Jestem też użytkownikiem forum trioda.pl która jest zrobiona na tym samym silniku co nasze forum i tam ten problem został zlikwidowany, zdjęcia ładuje sie jak u nas ale przy dodawaniu posta przestawiają sie odwrotnie, czyli w poście są wyświetlane od najmniejszych numerów na górze.

Ale namieszałem hihi ;) mimo to mam nadzieje że Admin zrozumie o co mi chodzi i poprawi ten trochę denerwujący mankament :)

Michał
Administrator
Posty: 739
Rejestracja: 2006-08-21, 18:07
Pojemność akwarium: 50
Imię: Michał
Nazwisko: Kryński
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: propozycje nowych działów

Post autor: Michał » 2010-05-19, 13:55

matmax426, kolejność ładowania załączników została zmieniona ;)

Teraz powinno być ok ;)
Michał

Komarowa
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 2019-08-18, 17:14
Pojemność akwarium: 250
Imię: Komarowa jeden

Re: propozycje nowych działów

Post autor: Komarowa » 2019-08-19, 20:26

A ja bym chętnie pogadała z Wami na forumowym czacie.

Michał
Administrator
Posty: 739
Rejestracja: 2006-08-21, 18:07
Pojemność akwarium: 50
Imię: Michał
Nazwisko: Kryński
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: propozycje nowych działów

Post autor: Michał » 2019-08-20, 11:51

Komarowa, kiedyś mieliśmy shoutboxa czyli taki forumowy czat ;) Trzeba będzie pomyśleć o jego ponownym dodaniu ;)
Michał

miśkaaaa
Nowicjusz
Posty: 0
Rejestracja: 2022-12-29, 02:01
Pojemność akwarium: 50
Imię: Katarzyna
Nazwisko: Morawska

Re: propozycje nowych działów

Post autor: miśkaaaa » 2022-12-29, 02:02


ODPOWIEDZ