Co myślicie aby w akwarium 300l, do pokrywy 120x50 której jest 2x t8 30w dołożyć coś takiego:
http://e-domus.com.pl/index.php?produkt ... ntent=3285
lub
http://e-domus.com.pl/index.php?produkt ... zyk=&wysw=
Czy takie oświetlenie jest możliwe do zamontowania w akwarium chodzi mi o to czy może być w warunkach wilgotnych, czy będą z tego oświetlenia "zadowolone" roślinki i czy jest to w ogóle opłacalne i realne do wykonania?
A może macie jakieś inne tanie pomysły aby rozbudować oświetlenie w akwarium. Chciałbym aby roślinność w moim akwarium troszkę ruszyła bo jak na razie to lekka nędza :-(
czy coś takiego zda egzamin w akwarium?
Moderator: ModTeam
- maol
- Moderator
- Posty: 7898
- Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
- Pojemność akwarium: 200
- Imię: Marcin
- Nazwisko: Olszewski
- Lokalizacja: Łódź
Re: czy coś takiego zda egzamin w akwarium?
... no i nadepnąłeś na "czułą" strunę wielu osób. O ile rzeczywiście coraz częściej pojawiają się oświetlenia LED kierowane specjalnie w stronę akwarystyki (i najprawdopodobniej będzie to przyszłość oświetlenia), to są to rozwiązania znacznie bardziej skomplikowane niż najtańsze LED-y do kupienia w sklepie z lampami... Także generalnie lampy LED tak, ale... nie te, które można kupić w sklepie "elektrycznym".
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.
Złote ciacha come back
Złote ciacha come back
