Dzień dobry ;)

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Redunia
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2007-06-09, 10:30
Pojemność akwarium: 102
Lokalizacja: z Warszawy
Kontakt:

Dzień dobry ;)

Post autor: Redunia » 2007-06-09, 10:56

Hm, mam nadzieje, że wszystko robię dobrze :) bo trochę brak mi doświadczenia na takich forach, ale jeżeli rozumuję prawidłowo, to tu i teraz powinnam się przedstawić, co ninejszym czynię.

Witam.

Może parę słów o mnie, gdyby ktoś z niewiadomych przyczyn był zainteresowany.
Mam na imię Katarzyna, lat 19, 166 wzrostu, co zdaje się wirtualnie ma niewielkie znaczenie.

Czemu to forum? Odpowiedź nasuwa się sama, więc wyjaśnienia chyba nie są konieczne.

Jak miałam 11 lat dostałam mój pierwszy baniaczek, 63 l. Kilka lat potem miałam w mieszkaniu generalny remont i na prawie 2 miesiące musiałam się wyprowadzić. Mój wydawałoby się zaufany sąsiad, który miał się opiekować rybkami oznajmił mi po dwóch tygodniach, że mu się ZBIŁO i rybki SPUŚCIŁ DO KIBLA!!!

No cóż, nie wspomnę co wtedy poczułam, na krótko zrezygnowałam z akwarystyki, ale coś nie dawało mi spokoju i wiedział o tym mój chłopak, który jakieś 2 lata temu sprawił mi miniaturowy, bo 30 l zbiorniczek. Żyło tam zgodnie parę rybek, w jak na moje oko średnich warunkach, na pewno brakowało im przestrzeni.

Stosunkowo niedawno pojawił się nowy zbiornik, 80x35x40, profilowany, myślałam o większym, ale po prostu nie mam na niego miejsca - dosłownie ;)

Póki co zbiorniczek 30 l jest zamieszkały przez panny gupikowe sztuk 7, ale docelowo ma zniknąć. Oczywiście humanitarnie heh.

Właściwie ten nowy baniak jest głównym powodem mojego zalogowania się na tym forum, wydaje mi się, że potrzebuję kilku rzeczowych porad, tylko błagam, bo zaobserwowałam to na tym i innych forach - proszę na mnie nie krzyczeć i nie bulwersować się za nadto, a raczej tłumaczyć.

Pozdrawiam wszystkich zapalonych akwarystów.
Kasia
Życie bez miłości jest jak akwarium bez rybek... ;)

oleq_30
Zakręcony forumowicz
Posty: 1207
Rejestracja: 2007-05-01, 00:06
Pojemność akwarium: 160
Imię: Bogus³aw
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Re: Dzień dobry ;)

Post autor: oleq_30 » 2007-06-09, 11:21

no i witamy redunie :) rada na poczatek nie pozbywaj sie baniaczka 30 l zawsze mmoze sie sprzydac jako lecznica zbiornik tarliskowy odchow narybku itp ja mam 25 l jako taki i zona w nim mini akwa roslinne fotki postaram sie wrzucic na forum i na chwile obecna sluzy jako mieszkanko na 20 malutkich molinezji i bojowniczkow
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics ... .htm#92598 --- moje akwarium

./redir/http://aqwanarium.eakwarystyka.eu --- moja strona

Akwarysta trzeba się urodzić , akwarium kupić może każdy

Awatar użytkownika
Redunia
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2007-06-09, 10:30
Pojemność akwarium: 102
Lokalizacja: z Warszawy
Kontakt:

Re: Dzień dobry ;)

Post autor: Redunia » 2007-06-09, 12:58

Dziękuję za dobre rady :) Przemyślę.
Życie bez miłości jest jak akwarium bez rybek... ;)

Awatar użytkownika
martyna
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 2006-11-20, 21:48
Pojemność akwarium: 60
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Dzień dobry ;)

Post autor: martyna » 2007-06-10, 10:00

Witamy!!! Dobry wybór forum :-) !!!
Pozdrawiam,
Martyna

ODPOWIEDZ