Wlasciwosci wody

Piszta co chceta ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Vinnitshekh
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2007-06-06, 14:07
Pojemność akwarium: 140
Lokalizacja: Polska

Wlasciwosci wody

Post autor: Vinnitshekh » 2007-07-02, 12:22

Pomyslalem, ze zameiszcze link do epwnego artykulu omawiajacego energetyczne wlasciwosci wody. Okazuje sie, ze chemia to nie wszystko, nasze emocje, ktorymi otaczmay akwarium, tez maja duzy wplyw na nie. W sumie zauwazylem to juz od jakiegos czasu, ostatnio jednak znalazlem ciekawy tekst omawiajacy wyniki badan dotyczace sposobu w jaki woda reaguje na energie.
Milej lektury. :)

http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki ... emoto.html
Art is the expresion of a dream. And dreams, my friend, are what we are as heart...

Vinnitshekh - Slimak Chaosu

Awatar użytkownika
matmax426
Zakręcony forumowicz
Posty: 1486
Rejestracja: 2007-05-11, 19:33
Pojemność akwarium: 82
Imię: mat
Nazwisko: mam :)
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: matmax426 » 2007-07-02, 12:38

niesamowite!!
musze sprubować z wodą z akwarium, zobaczymy jak jest u mnie

Awatar użytkownika
D4ni3l
Zakręcony forumowicz
Posty: 1393
Rejestracja: 2006-12-21, 20:31
Pojemność akwarium: 240
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: D4ni3l » 2007-07-02, 15:27

Dobre ;)
Niektórym od władzy odbija... cóż poradzić.

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: Morter » 2007-07-02, 17:29

ciekawe ciekawe...
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

koki
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-23, 22:54
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: koki » 2007-07-03, 00:37

Kto by przypuszczal...
Witam [you]

Awatar użytkownika
Vinnitshekh
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2007-06-06, 14:07
Pojemność akwarium: 140
Lokalizacja: Polska

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: Vinnitshekh » 2007-07-12, 15:06

Te ciekawe zdolnosci wody wykorzystuje w akwarystyce. :)
Zawsze staram sie naenergetyzowac wode pozytywna energia i dzieki temu czuje ze rybki sa o wiele zdrowsze, szczesliwsze i lepiej sie rozwijaja. Raz kiedy wyjechalem na kilka dni, inna osoba zajmowala sie akwarium. Gdy wrocilem, zauwazylem, ze energia wody bardzo sie zmienila. Wyczulem to jak tylko spojrzalem na akwarium. Zreszta nie tylko ja, inni domownicy tez powiedzieli ze woda ma jakas dziwna energie. Okazalo sie takze, ze rybki od razu zachorowaly na ospe. Dlatego tez mysle, ze chodujac wodne zwierzatka warto tez zwrocic uwage na energie, ktora je otacza.
Dzieki napelnianiu wody pozytywna energia udalo mi sie zreszta takze
pomoc choremu rakowi, ktory w sumie byl prawie martwy gdy wlozylem go do nowego
akwarium... Medytowalem nad woda jakis czas. Po pewnym czasie skorupiak zaczal sie ruszac. Przez kilka dni w okresie rekonwalescencji ladowalem wode pozytywna energia oraz krysztalami gorskimi. Aktualnie rak czuje sie na tyle dobrze ze nawet
zrzucil pancerzyk i zregenerowal jedne szczypce. Jak widac wiec, metoda ta mozemy uzdrawiac inne istoty.

Oczywiscie nie mowie ze to jedyna metoda. Rybki leczylem nie tlyko energia ale i preparatami akwarystycznymi. Zawsze nalezy uzywac odpowiednich lekow. Jednak uwazam ze dodatkowe pozytywne oddzielywanie na wode, pomaga rybom szybciej wrocic do zdrowia.
Art is the expresion of a dream. And dreams, my friend, are what we are as heart...

Vinnitshekh - Slimak Chaosu

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: maol » 2007-07-12, 15:11

zmień lekarza, zmień lekarza, Twój obecny Cię oszukuje :-)
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Vinnitshekh
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2007-06-06, 14:07
Pojemność akwarium: 140
Lokalizacja: Polska

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: Vinnitshekh » 2007-07-12, 15:21

Maol widze ze masz neislychanie otwarty umysl i wielka tolerancje dla osob o domiennych niz Twoje pogladach... :>
Art is the expresion of a dream. And dreams, my friend, are what we are as heart...

Vinnitshekh - Slimak Chaosu

Awatar użytkownika
D4ni3l
Zakręcony forumowicz
Posty: 1393
Rejestracja: 2006-12-21, 20:31
Pojemność akwarium: 240
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: D4ni3l » 2007-07-12, 15:34

Vinnitshekh, to grubo :D ambitnie ;) Mi sie osobiscie nie chce siedziec nad woda.
Kupilem sobie filtr RO i on zmieni parametry wody.
Ja sam nie potrafie :)
Niektórym od władzy odbija... cóż poradzić.

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: maol » 2007-07-12, 15:42

Tolerancję to ja mam, i to dużą, tyle że to całe energetyzowanie wody zawsze mnie śmieszyło, szczególnie w wykonaniu telewizyjnych kaznodziei - cudotwórców na odległość przez TV. Przypisywanie zjawisk nadprzyrodzonych bez dokładnej analizy tego co zdarzyło się w rzeczywistości to jest właśnie objaw wąskiego poglądu :-).

A to że zwierzęta chorują bądź źle znoszą nieobecnośc opiekuna - to normalne, one po prostu Cię poznają.

Ok, przyznaję że może przesadziłem, ale tak już reaguję na energetyzowanie/magnetyzowanie wody.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Vinnitshekh
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2007-06-06, 14:07
Pojemność akwarium: 140
Lokalizacja: Polska

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: Vinnitshekh » 2007-07-13, 22:31

maol, zgadzma sie z toba, robienei z teog show w TV jest glupie i niewiele daje. Poza tym wode potrafi naenergetyzowac kazdy, to nie takie wielkie chalo. ;)
Natomaist ejsli o moje poglady i doswiadczenie chodzi... Od kilkunatu lat zajmuje sie szamanizmem i leczeniem energiami. Akwarystyka pozwala mi wykorzystywac wiedze z innych dziedzin i sobie nieco eksperymentowac. Mysle, ze to moze byc ciekawe. Nie chodzi mi o robienie z tego wielkiej sprawy, ale po prostu o interesujacy i nowy aspekt, ktory moze zainteresowac kilka osob. Dlatego zdecydowalem sie opisac wlasne doswiadczenia. Poza tym warto wiedziec, jak sadze, ze nie tylko fizyczna opieka ma znaczenie.
Zreszta bystrzejsze osoby z pewnoscia zauwazyly, ze kiedy sie trzyma jakies zwierzeta i troszczy o nie, poswiecajac im wiele uwagi i pozytywnych uczuc, to zwierzeta te maja lepiej, prawda? ;)

Oczywiscie tez bym nie przesadzal z energiami. Nadmierne ladowanie ryb np mineralami moze byc szkodliwe. Poza tym jak mowilem - wlasciwa opieka i stosowanie odpowiednich lekow w razie potrzeby jest takze wazne i nie mozna polegac na samym pozytywnym mysleniu o wodzie. :)
Art is the expresion of a dream. And dreams, my friend, are what we are as heart...

Vinnitshekh - Slimak Chaosu

Awatar użytkownika
D4ni3l
Zakręcony forumowicz
Posty: 1393
Rejestracja: 2006-12-21, 20:31
Pojemność akwarium: 240
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wlasciwosci wody

Post autor: D4ni3l » 2007-07-14, 11:32

Vinnitshekh, ja wole sie nie bawic w takie sprawy.
Niektórym od władzy odbija... cóż poradzić.

ODPOWIEDZ