Warsztaty akwarystyczne (projekt)

Piszta co chceta ;)

Moderator: ModTeam

Łoren
Przyjaciel forum
Posty: 970
Rejestracja: 2011-03-24, 14:32
Pojemność akwarium: 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów

Warsztaty akwarystyczne (projekt)

Post autor: Łoren » 2013-01-21, 20:28

Myślę od jakiegoś czasu o zorganizowaniu "warsztatów akwarystycznych" W założeniu miało by to być spotkanie/a w czasie których odbyło by się 2-3 -4 panele dyskusyjne , pokazy praktyczne , prelekcje itd w tym akwarystyka słodkowodna i morska .
Gdybyście mieli uczestniczyć w takim spotkaniu to
1. Na jakie tematy chcielibyście podyskutować , co zobaczyć , czego nauczyć się w praktyce ?
2. Jaką kwotę moglibyście przeznaczyć na np koszty posiłków , napojów w trakcie imprezy ?
3. Jak daleko bylibyście skłonni pojechać żeby uczestniczyć w tego typu imprezie jeśli z założenia spełniła by wasze oczekiwania.?
4. Czy takie "warsztaty" chcielibyście zakończyć np grillem , ogniskiem , dyskoteką/dancingiem ewentualnie w jakiś inny sposób ?.
5. Jeśli przyjechałbyś z daleka - powyżej 300km czy chciałbyś aby organizator zarezerwował/wskazał jakieś miejsce noclegowe (hotel , motel ) ?
Zapraszam do dyskusji
Rozpoczynają się przygotowania do szaleńczego planu - roboczo - AZJA-PROJECT 2014
Akwarystyka to choroba postępująca;)
Mój baniaczek ./redir/http://e-akwarystyka.pl/topics24/18434,15.htm

blue_betta
Moderator
Posty: 3637
Rejestracja: 2010-02-14, 17:30
Pojemność akwarium: 160
Imię: M.
Kontakt:

Re: Warsztaty akwarystyczne (projekt)

Post autor: blue_betta » 2013-01-22, 00:02

ad. 1
ostatnio jestem cały pochłonięty nano i wszystkim co z tym związane, więc taki temat osobiście sprawiłby mi wielką frajdę :)

ad. 2
to wszystko zależy ile osób by było chętnych, etc.

ad. 3
jeżeli by była naprawdę wymarzoną to spokojnie 300-350km

ad. 4
jeżeli lato to ognisko by było strzałem w dziesiątkę + kiełbaski, a nikt nie mówi, że przy tym nie można zorganizować "dancingu :D "

ad.5
jak najbardziej

Awatar użytkownika
TetriZ
Przyjaciel forum
Posty: 858
Rejestracja: 2010-11-13, 14:22
Pojemność akwarium: 0
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty akwarystyczne (projekt)

Post autor: TetriZ » 2013-01-22, 22:32

ad.1

Rośliny akwariowe i ich nawożenie, prawidłowe prowadzenie akwarium (dyskusja),

ad.2

nie mam zdania

ad.3

~50km

ad.4

jestem tego samego zdania co Michał :D - świetny pomysł

ad.5

Niestety, nie mogę pojechać tak daleko (ogranicza mnie szkoła i w pewnym sensie wiek) aczkolwiek uważam że to bardzo dobry pomysł ;)
Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój

ODPOWIEDZ