Zespół Water Boost wita:)

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Water Boost
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-18, 09:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kielce

Zespół Water Boost wita:)

Post autor: Water Boost » 2014-09-24, 13:31

Cześć wszystkim,

Zespół Water Boost (Paweł, Sebastian, Ernest) wita wszystkich użytkowników forum:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Water Boost - Producent polskich nawozów akwariowych

aquapsychol
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 2014-01-13, 19:18
Pojemność akwarium: 212
Imię: S³awek
Lokalizacja: WLKP

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: aquapsychol » 2014-09-24, 18:34

No witam serdecznie :)
Mam prośbę, może dacie jakieś informacje na temat waszych produktów.
Rodzaje/zastosowanie,wielkości pojemników, sugerowane dawkowanie,skład,procentowa zawartośc,podbicia np w ppm. Informacje o użytych chelatach no i konserwantach jeśli chodzi o macro. Stosunek NPK Sugerowane zastosowanie w określonych parametrach fizykochemicznych wody. Może linka do waszej strony i zrzut etykiet :) Bo cennika i dystrybutorów to pewnie nie podacie ;)
Bo sorry ale na akwarystyce zjadłem już ze dwa zęby( nie mówie że wszystkie :D), i fota nawozów w cokolwiek ciekawej szacie graficznej niewiele mi daje. Jednak zapewne kilka osób w tym ja, chetnie zapoznam sie z waszą ofertą.
Mam nadzieję że nie zabrzmiało to jakoś dziwnie.
Pozdrawiam

Water Boost
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-18, 09:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kielce

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: Water Boost » 2014-09-25, 14:43

Dzięki za zainteresowanie:)
Obecnie posiadamy w ofercie 5 nawozów:
- Water Boost Carbo Fuel
- Water Boost Macroelements
- Water Boost Microelements
- Water Boost Ferrum
- Water Boost Potassium.

Nasze laboratorium mieści się w Kielcach, produkcja jest w pełni profesjonalna, nad procesem produkcji czuwają chemicy. Surowce których używamy są czystości analitycznej, co oznacza najwyższą jakość (takiej jakości surowce używane są w branży farmaceutycznej).

Wszystkie nawozy oferujemy w dwóch rodzajach butelek: 500ml i 200ml, wszystkie w nieprzeźroczystych, białych butelkach co jest bardzo ważne podczas przechowywania nawozów (zarówno w sklepach na półkach jak i w warunkach domowych u akwarystów). Dzięki takim butelkom nawozy nie wchodzą pod wpływem słońca w reakcje chemiczne co mogłoby obniżyć jakość produktów.

Co do nawożenia, wszystko można znaleźć tutaj:
http://www.waterboost.pl/nawozy-akwariowe/

Co do pozostałych pytań - odezwiemy się jeszcze, prosimy o wyrozumiałość, ostatnio często bywamy w terenie intensywnie rozbudowując sieć sprzedaży. Nie wszystko też możemy zdradzić:).

Kolega z WLKP, może Poznań? Sieć sklepów akwarystycznych z Poznania, które posiadają w ofercie nasze nawozy stale się rozrasta:).

Pozdrawiamy,
Water Boost
Water Boost - Producent polskich nawozów akwariowych

aquapsychol
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 2014-01-13, 19:18
Pojemność akwarium: 212
Imię: S³awek
Lokalizacja: WLKP

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: aquapsychol » 2014-09-25, 22:34

Dziekuję za odpowiedz.
Akurat nie jestem z Poznania ale mam niedaleko, do Bydgoszczy zresztą też :D
Te pytania które zadałem nie są próbą nieudolnego szpiegostwa przemysłowego. Bo pewnych spraw nie idzie zrobic w piwnicy za pomocą soli i wagi jubilerskiej :D Odpowiedzi na te pytania są dla mnie bardzo istotne. Bo właśnie pod tym kątem dobieram sobie nawozy. Cena i wydajnosc to sprawa drugoplanowa, niemniej też ważna ;) Rozumiem że nie wszystko można zdradzic, ale to co można jest mile widziane bo pomaga nam dobrac nawóz pod swoje akwarium i portfel. I przynajmniej w moim przypadku sprawia że myślę że firma bierze mnie jako klienta na serio. Wiekszośc nawozów jest w podobnej cenie i wydajności , u niektórych w cenę trzeba doliczyc markę. Jest parę firm które grają otwarcie i pokazują co nam dają i co można ich produktem uzyskac w określonych warunkach i tych cenie najbardziej.
P.s. Wywiad już zrobiłem. I nadal jestem zainteresowany tematem :))

Water Boost
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-18, 09:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kielce

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: Water Boost » 2014-09-29, 14:44

Witam ponownie :)

Jeśli chodzi o sprawy produkcyjne możemy zdradzić że produkcja odbywa się z surowca jakości "Pochoskiej" czyli tzw. CZDA oraz to że Chelaty wykonujemy sami. Co do PPMów podbicia jednostek pierwiastków właściwych proporcja w Macroelements wynosi 10 azot 1 fosfor 10 potas bez reszty nośnikowej pierwiastka właściwego który ulega całkowitemu rozpadowi w czasie krótszym niż wchłonięcie pożądanych pierwiastków. Tyle możemy zdradzić.
Pozdrawiamy
Załoga Waterboost.
Water Boost - Producent polskich nawozów akwariowych

aquapsychol
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 2014-01-13, 19:18
Pojemność akwarium: 212
Imię: S³awek
Lokalizacja: WLKP

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: aquapsychol » 2014-09-29, 17:56

Dziękuję.
Mój wywiad plus te informacje mi wystarczą.
Wygrywają państwo roczne zaopatrzenie nawozów w moich akwariach ;)
Jeszcze tylko jedno pytanko upierdliwca. Te wasze kapsuły są z enzymami czy tylko nawozy.
Bo nie powiem stanowią ciekawą alternatywę dla ferki

Water Boost
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-18, 09:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kielce

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: Water Boost » 2014-10-02, 09:49

Nie pracujemy na enzymach. Cieszą nas dobre opinie o naszych produktach:)

Pozdrawiamy,
Ekipa Water Boost
Water Boost - Producent polskich nawozów akwariowych

Water Boost
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-18, 09:40
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kielce

Re: Zespół Water Boost wita:)

Post autor: Water Boost » 2015-02-17, 10:19

Witajcie ponownie,

Chcieliśmy poinformować, iż w naszej ofercie pojawił się kolejny nawóz - Complex Plus Micro, Macro, Carbo 3w1.

Nawóz akwarystyczny COMPLEX PLUS to specjalnie skomponowany kompleksowy nawóz dla roślin akwariowych każdego rodzaju, dedykowany do zbiorników o pojemności do 100 litrów. Produkt został przygotowany z myślą o mniej zaawansowanych akwarystach oraz osobach, które chcą cieszyć się pięknym wyglądem akwarium, ale nie zawsze mają wystarczająco dużo czasu, aby o nie zadbać. Dzięki unikalnemu połączeniu składników COMPLEX PLUS wzbogaca wodę o niezbędne dla roślin mikroelementy i makroelementy (azot, potas, fosfor, magnez, żelazo, miedź, cynk, molibden, bor, mangan), a w połączeniu z węglem w płynie tworzy łatwo przyswajalną formę kompleksowego produktu do pielęgnacji roślin akwariowych.

Więcej informacji na naszej stronie http://www.waterboost.pl oraz facebooku.
Water Boost - Producent polskich nawozów akwariowych

ODPOWIEDZ