Akwarium 72 l czas na zmiany

Moderator: ModTeam

Henryy30
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2021-01-10, 17:54
Pojemność akwarium: 72
Imię: Heniek
Lokalizacja: Giżycko

Akwarium 72 l czas na zmiany

Post autor: Henryy30 » 2021-01-10, 18:07

Witam posiadam akwarium 72l AQUAEL LEDDY DZIEŃ I NOC. Po tyg od zakup został zmieniony filtr z zestawu na AQUAEL FILTR DO AKWARIUM TURBO 500 DO 150L po 2 tyg padła grzałka z zestawu zmieniona na AQUAEL ULTRA HEATER 100W a teraz czas na oświetlenie ponieważ te które było w zestawie nie spełnia moich oczekiwań :mur: :mur: wiem że pełno jest odpowiedzi na forum lecz dużo jest z przed 10 lat i pomyślałem że dostanę odpowiedz pod moje akwarium. Według mojego zdania i tego co dużo wyczytałem na forum moja świetlówka z zestawu nie ogarnia zbiornika rośliny może i jako tako rosną ale często pokrywa je zielony szlam bądź maź często występują glony w moim akwarium. Z biegiem czasu myślę że w marcu zainwestuje w zestaw https://allegro.pl/oferta/zestaw-co2-st ... 7292316773 Do Co2 lecz najpierw chciałbym coś zrobić z tym oświetleniem chcę aby na podłożu był tak zwany ,, mały heniek '' gdyż z ELEOCHARIS PARVULA nie wypaliło słabo rosło może i dlatego że kiryski wyciągały ją z podłoża lecz bardziej stawiam na oświetlenie. Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić od początku co i jak zrobić jestem laikiem w akwarystyce lecz szybko się uczę a radocha dzieci z rybek i akwarium napawa do dalszej nauki w tym kierunku :D :D :zdrowko:

ODPOWIEDZ