Pomocy ! Co to za rybki ???

Wszystko na temat ryb słodkowodnych.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
D4ni3l
Zakręcony forumowicz
Posty: 1393
Rejestracja: 2006-12-21, 20:31
Pojemność akwarium: 240
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pomocy ! Co to za rybki ???

Post autor: D4ni3l » 2008-01-18, 01:01

damian106 pisze:wiesz ja mam prawie takie same piranie i to mogom byc paku ale jak je kupowalem to koles powiedzial ze to sa piranie czerwonobrzuche wiec sam nie wiem...


Jesli ktos by mugl mi przeslac fotki mlodych pirani czerwonych bylbym bardzo wdzieczny
nr gg 5287464

Prosze o pisanie "po polsku" :!: Jeśli sprawia Ci to problem napisz tekst w wordzie i on Ci podkreśli błędy, popraw i wtedy wklej na forum :!: /Marian

[ Dodano: 2007-02-05, 15:44 ]
Nie mam czasu zeby pisac na wordzie a potem wklejac wiec daruj sobie tego kamenta a forum jest chyba po to zeby przyszli akwarysci mogli sie cos dowiedziec a nie poto by sie ich czepiac... Dziwne jest to ze jestem chyba pierwsza osoba kturej skomentowales wypowiedz , a durzo osub powyrzej tez popelnia blendy wiec nie wiem czemu akurat ja jestem twojm "Celem ataku". Jesli masz cenne informacje dotyczace ryb a dokladnie pirani to podziel sie z osobami piszacymi na forum.

Dzienkuje za cenne informacje

Żeby przyszli akwaryści mogli się coś dowiedzieć to muszą spokojnie przeczytać tekst, jak ja czytam Twoje posty to mnie krew zalewa, forum to nie jest śmietnik i trzeba trzymać porządek
Ostatnio zmieniony przez Marian 2007-02-06, 07:49, w całości zmieniany 2 razy

Jakim sposobem post został zmieniony przez Marian ? Przecież Marian nie jest modem.
Niektórym od władzy odbija... cóż poradzić.

Awatar użytkownika
dzidek1983
Obłąkany forumowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 2007-08-07, 09:12
Pojemność akwarium: 54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Pomocy ! Co to za rybki ???

Post autor: dzidek1983 » 2008-01-18, 09:22

bardzo śmieszne Daniel - bawisz się w archeologa?

temat z lutego tamtego roku...

może wtedy był modem??? :roll:

zamykam :shock:

Zablokowany