Czy do mojej obsady moge dac parke ramirezek

Wszystko na temat ryb słodkowodnych.

Moderator: ModTeam

Daras11111
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 2007-12-07, 18:09
Pojemność akwarium: 54
Imię: Darek
Lokalizacja: Trzemeszno

Re: Czy do mojej obsady moge dac parke ramirezek

Post autor: Daras11111 » 2008-01-21, 23:10

A wiec tak. GupiczkI urodzili 15 mlodziakow ktore maja sie dobrze, jestem szczescliwym wujkiem :-) :-D :-P . A co do zdjecia, to nie moge zrobic innych bo po 1 - nie jest bardzo dobry ten aparat, po 2 - tak jak juz wczesniej napisalem totak jakby zostal wyssany sok, liscie sa postrzepione i zostala tylko ta powloczka. Ramirezy chcialem i nadal chce, ale wywnioskowalem, ze jesli mam gupiczki ktore eszcze na dodatek URODZILY!!! No to nie bede przerybial akwa.


P.S Rala - Nie ze sie kupilo taki maly litraz tylko to bylo juz akwa z przed 7 laty. Ale jak gdzies juz w temacie pisalem, rodzice nie hccieli miec rybek. Narazie nie moge miec wiekszego, bo ze mna to jest tak, ze ja cos chce na POCZATKU, a pozniej juz nie chce :-P, wiec tata powiedzial, ze jesli bede sie tymi co mam dobrze opiekowal, to za jakis rok kupi mi wieksze typu 112l. Wiec beda wtedy pielegniczki. A narazie sie ciesze tym co mam. Pozdroo
:))

Awatar użytkownika
kbtor
Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: 2007-11-30, 16:48
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: - diabli wiedzą -

Re: Czy do mojej obsady moge dac parke ramirezek

Post autor: kbtor » 2008-01-21, 23:21

Podoba mi się twoje podejście! Bądź cierpliwy to będzie 112. Proponowałem na początku abyś kupił ramirezy. Jednak skoro masz małe gupiki to nie kupuj, bo młode rybki zostaną zjedzone.
ps. Za jakiś czas będą następne gupiki i pewnie w większej ilości :mrgreen:
Powodzenia :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
dzidek1983
Obłąkany forumowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 2007-08-07, 09:12
Pojemność akwarium: 54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Czy do mojej obsady moge dac parke ramirezek

Post autor: dzidek1983 » 2008-01-22, 09:28

temat zamyka.... problem rozwiązany

Zablokowany