Elektryczna maszynka do golenia

Piszta co chceta ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
lorddino
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 2008-05-20, 14:02
Pojemność akwarium: 191
Imię: Arek
Lokalizacja: Lwówek Śl.
Kontakt:

Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: lorddino » 2008-10-13, 00:48

siemka mam problem
planuje zakup elektrycznej golarki brodowej :d i mam mały problem ponieważ jest to zakup za parę stówek to nie chcę kupować kota w worku i stąd moje pytanko

czy ktoś z was używa jakiejś maszynki elektryczne jeżeli tak to podajcie jaki to model i czy się sprawdza chciałbym to porównać co do cen itd

a dodam że moja skromna bródka to nie jakiś dziewiczy zarost i przed ta maszynka będzie nie lada zadanie miałem raz taką za 50 zł maszynkę firmy bodajże eldom i niestety poległa jak kszyżaki pod grunwaldem
[you] lorddino pozdrawia!!!!! ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kiszczu
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2008-04-05, 00:04
Pojemność akwarium: 180
Imię: Marek
Lokalizacja: Slough UK
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: kiszczu » 2008-10-13, 11:30

Ja mam Phillips CoolSkin i jestem zadowolony, ale używam jej tylko dlatego, że maszynki jednorazowe podrażniały mi skórę. Maszynki elektryczne nigdy nie dogolą cię tak dokładnie i gładko jak jednorazówki, także to twój wybór. Jeśli jak piszesz, że masz ciężki zarost, to lepiej zostań przy jednorazówkach, bo noże do elektrycznej są tak samo drogie jak sama maszynka ;)
Niedługo już nic nie będzie można ;P


Sorki za brak polskich liter ;)

Awatar użytkownika
lorddino
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 2008-05-20, 14:02
Pojemność akwarium: 191
Imię: Arek
Lokalizacja: Lwówek Śl.
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: lorddino » 2008-10-13, 19:17

no z podrażnieniami tez mam problem bo jak się dość często golę to mi szyje wysypuje takimi krostkami a z dokładnością to nie muszę w sumie taki gładziutki chodzić a poza tym to ja najchętniej bym się nie golił tylko co ludzie powiedzą
[you] lorddino pozdrawia!!!!! ;)
Obrazek
Obrazek

Maksior
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: 2008-06-16, 00:22
Pojemność akwarium: 216
Imię: Maksym
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: Maksior » 2008-10-15, 16:59

Ja tam myśle że bez sensu jest sie golić:P mój ojciec goli sie raz na miesiąc i wygląda cąłkiem nieźle:P wole jak ma brode:P A próbowałeś zwykłą golarke do włosów?? jedziesz bez nasadki i jest dobrze:P mój ojciec ma taka od 5-6 lat i dobrze tnie:P a ma twardy zarost:P
216l
5 paletek 3 blue turkusy i 2 red turkus
2 bocje wspaniałe

Nie gadaj z głupkiem bo ściągnie Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Suja
Rekin forum
Posty: 1881
Rejestracja: 2008-06-18, 23:17
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kuba
Nazwisko: Ptasie xD
Lokalizacja: Grójec
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: Suja » 2008-10-15, 17:21

Mój brat się tak golił oczywiście stały lekki zarost masz, ale nie wiedzieć czemu maszynka pewnego dnia odmówiła posłuszeństwa ;)
"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

63L z roślinami

Awatar użytkownika
lorddino
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 2008-05-20, 14:02
Pojemność akwarium: 191
Imię: Arek
Lokalizacja: Lwówek Śl.
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: lorddino » 2008-10-15, 22:26

nie no golenie raz na miesiąc odpada w pracy muszę mieć zadbany wygląd 3 dniowy zarost jeszcze przejdzie ale takie większy to już przesada słyszałbym za dużo jęczenia no i moja kobieta jęczała by jeszcze mocniej :D ja ze swojej strony popieram nie golenie się tak tego nie lubię że szkoda gadać :D
[you] lorddino pozdrawia!!!!! ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kiszczu
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2008-04-05, 00:04
Pojemność akwarium: 180
Imię: Marek
Lokalizacja: Slough UK
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: kiszczu » 2008-10-15, 22:40

No ja dosłownie nie nawidzę się golic, ale niestety dla kobiety trzeba bo nie chce mnie całowac jak mam zarost (niby kłuje ;) ) A co do maszynki to moja goli tak, że nic nie widac z zarostu ale niestety miejscami jak przelecisz ręką to lekko czuc niedogolone, ale to może byc wina mojej krzywej mordy :P
Niedługo już nic nie będzie można ;P


Sorki za brak polskich liter ;)

Awatar użytkownika
Bohdan
Przyjaciel forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2008-05-21, 21:47
Pojemność akwarium: 0
Imię: Bohdan
Nazwisko: Jazda Polska PL
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: Bohdan » 2008-10-15, 23:28

A ja ma w d...e golenie.
Nie gole się tylko używam trymeru (przycinarki do wąsów,brody). Zdejmuje nasadkę i jade samymi nożykami po szczęce, brodzie i szyi.
Włosów nie ma ale ogolony nie jestem, ponieważ zawsze pozostaje delikatny zarost.
Kiedyś używałem Brauna a teraz mam Panasonica....

Awatar użytkownika
lorddino
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 2008-05-20, 14:02
Pojemność akwarium: 191
Imię: Arek
Lokalizacja: Lwówek Śl.
Kontakt:

Re: Elektryczna maszynka do golenia

Post autor: lorddino » 2008-10-16, 10:35

no ja z kobitka mam to samo co kiszczu :D rękę sobie możemy podać a może po prostu dokładniej się gól morze krzywa facjata nie jest takim problemem może bardziej szybkość i dokładność golenia ;)
[you] lorddino pozdrawia!!!!! ;)
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ