Tabletki wieloskładnikowe

Forum dotyczace rożnego rodzaju pokarmów dla ryb i zwierząt wodnych.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Szymszon
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 2010-04-07, 16:18
Pojemność akwarium: 112
Imię: Rafa³
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tabletki wieloskładnikowe

Post autor: Szymszon » 2010-07-01, 11:51

http://allegro.pl/item1099166644_tablet ... _3_99.html

Czy opłaca się coś takiego kupować?. Wszystkie ryby to jedzą, czy tylko glonojady, w moim wypadku L168?.

Jak karmić?. Zawsze daję 3 różne pokarmy tetry w ciągu jednego dnia, karmię 4 razy dziennie. Czy oprócz tego, dawać jedną tabletkę na dzień?. Czy ograniczyć normalnymi pokarmami, a dawać więcej tych tabletek dziennie?. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Tabletki wieloskładnikowe

Post autor: maol » 2010-07-01, 12:52

To wszystko kwestia wprawy, eksperymentu i... upodobań ryb. Strategię karmienia znasz - mało, ale kilka razy. Taktyka - czyli co i kiedy to już Twoja działka - musisz ja wypracować sam.

Co do tych tabletek - ja bym tego nie kupował. To mieszanka wielu środków ( mnie osobiście nieznanych), o nikomu nie znanej dacie produkcji - a co za tym idzie, przydatności. Na rynku jest wiele doskonałych pokarmów - np. Tropicala, Tetry czy Sery - nie lepiej pomyśleć o czymś o 3 zł droższym, ale sprawdzonym i pewnym?
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Szymszon
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 2010-04-07, 16:18
Pojemność akwarium: 112
Imię: Rafa³
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tabletki wieloskładnikowe

Post autor: Szymszon » 2010-07-01, 13:00

Racja. Też zastanawiałem się co to za tabletki, chciałem się upewnić. Dzięki i pozdrawiam!.

ODPOWIEDZ