Kirysek lamparci - C. leopardus

Nie wiesz jakie rybki wpuścić np. do 50l akwarium? W tym dziale możesz uzyskać porady jaka obsada była by najlepsza.

Moderator: ModTeam

xbogx
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 2010-09-04, 20:42
Pojemność akwarium: 11
Imię: ycyc
Lokalizacja: sxcxc
Kontakt:

Kirysek lamparci - C. leopardus

Post autor: xbogx » 2010-09-04, 21:42

Witam Posiadam 6 sztuk tej ryby Kirysek lamparci - Corydoras leopardus w akwarium mam 6 sztuk tylko narazie wielkosci 6cm , mysle ze w takiej ilosci najmniej powinno sie je trzymac . Mam akwarium 200l w nim pelno kryjowek ,one plywaja tylko w okolicach srodku akwarium a odpoczywaja na zwirku lub kamieniach, co 30 minut lapia powietrze z gory akwarium , tak zwanym skokiem, plywaja zazwyczaj stadem razem i tez odpoczywaja taka roznica co do innych odmian jest taka ze szybuja po srodku akwarium czesto - ladnie to wyglada jak szybuje 6 kiryskow, poruszaja sie tylko razem .Prosze sie dzielic swoimi doswiadczeniami w chodowli tej ryby , ja bede caly czas uzupelnial ten temat. Ryby ktore posiadam sa w moim podpisie .
Prosze o odpowiedzi ludzi ktozy choduja lub chodowali ta odmiane . Bede bardzo wdzieczny , kazda odmiana kirysow zachowuje sie inaczej , kiedys mialem inne odmiany Kirysek spiżowy ,Kirys Pstry , Kirys Albinos , Kirys Panda. Pozdrawiam[hide][/hide]

Film z tymi Kiryskami :

http://www.youtube.com/watch?v=w6I8lwEKkMU
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
cyxcyxcvyxc

ODPOWIEDZ