Malze dwa rodzaje do akwarium slodkowodnego zdjecia i opis

Inne zwierzęta wodne.

Moderator: ModTeam

xbogx
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 2010-09-04, 20:42
Pojemność akwarium: 11
Imię: ycyc
Lokalizacja: sxcxc
Kontakt:

Malze dwa rodzaje do akwarium slodkowodnego zdjecia i opis

Post autor: xbogx » 2011-01-18, 23:18

Witam

PRAWDZIWY RARYTAS W AKWARYSTYCE

Posiadam 2 rodzaje malzy slodkowodych te co sie nadaja na 100% mam gwarancje sklepu w Niemczech .Wszelkie kopiowanie mojego tekstu i zdjec bez mojej zgody jest zabronione.

Posiadam trzy malze Pilsbryoconcha SPEC. , jedna mnie kosztowala 5 euro , wiem onich tyle ze sa przeznaczone do akwariow slodkowodnych , sa z Thailandi wypluwaja sliczna perle raz w roku o maxymalnej wielkosc 5mm , filtruja wode 15l/h i resztki jedzenia - dzialaja jak filtr UF tylko ze nie wydzielaja zabitych bakteri daja czysta wode ktora zatrzymuje wszystkie bakterie , rosna do 10cm wysokosci, powiny miec temperature 18-25 stopni,parametry wody : ph: 6-7, 8 i od 5 kH i tylko tyle wiem dolanczam tez foto moje, jezeli ktos wie cos wiecej o tych malzach prosze pisac.

Filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=uaH8b4JX18Q

Obrazek

Obrazek



Posiadam 4 malze Corbicula SP Gold sa przeznaczone do akwarium slodkowodnego cena za jedna 3,50 euro , rosna do 3cm , wiek zycia ich to 4 - 8 lat . Filtruja wode 10-20 litrow na godzine .Temperatura to 10 -26 stopni , dolanczam zdjecie moje , wiem tylko tyle jezeli ktos wie cos wiecej niech napisze dziekuje.

Obrazek



Obrazek




Jezeli wiecie jak sie rozmnazaja napisz jestem ciekaw waszych odpowiedzi i przy okazji mozecie opisac swoje doswiadczenia z malzami moga byc i te inne.
cyxcyxcvyxc

MaciejDuch
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-09, 19:42
Pojemność akwarium: 500
Imię: Maciej
Nazwisko: Stru¿yñski
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Malze dwa rodzaje do akwarium slodkowodnego zdjecia i opis

Post autor: MaciejDuch » 2011-06-09, 19:51

Mam dobre :) i złe wieści :(
Dobre:

-nie rosną duże
-filtrują wodę
-nie znam więcej
Złe:

-młode to są larwy
- te larwy to pasożyty żerują na rybach
-mniejsze ryby mogą nie przeżyć tego
-na allegro za 2 zł w sklepie za ok 5zł

Nie wiem:
- co to jest to na nodze te takie kolce
-czy to są obojniaki czy nie
-czy rozmnażają się płciowo

ODPOWIEDZ