Sprawdź czy jesteś szatanistą

Piszta co chceta ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
malutki32
Forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 2011-01-09, 22:57
Pojemność akwarium: 160
Imię: £ukasz
Lokalizacja: M-ce
Kontakt:

Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: malutki32 » 2011-04-26, 23:00


Awatar użytkownika
marcin88
Akwarysta
Posty: 450
Rejestracja: 2008-06-25, 22:11
Pojemność akwarium: 0
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: marcin88 » 2011-04-27, 15:33

Oczywiście najlepiej jakbyśmy tylko siedzieli w kościele i niczym innym się nie interesowali.
Czy to źle jeżeli ktoś słucha rocku/metalu? Czy to źle jeżeli ktoś sobie zrobi tatuaż? Np nigdy bym sobie nie zrobił tatuażu, ale czy ktoś inny kto ma tatuaż musi być dla mnie wrogiem.

Ile rzeczy z tego całego kazania zrobiłem już. Na pewno jestem sługą SZATANA. (Jakby ktoś nie połapał jest to ironia).

"Pozytywne myślenie" (2:58 z drugiego)? Nie rozumiem i chyba nie chcę zrozumieć o co w tym chodzi...

Jestem ciekaw czy ten ksiądz wie czym jest feng shui, tai chi, OBEE czy świadome śnienie.
"Attero Dominatus Denique Interimo"

Awatar użytkownika
Bartekskk5
Akwarysta
Posty: 436
Rejestracja: 2010-07-18, 10:56
Pojemność akwarium: 450
Imię: Bartek
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: Bartekskk5 » 2011-04-27, 16:00

Wiara chrześcijańska jest dla mnie śmieszna (bez obrazy dla wierzących). To co się dzieje.. Gdzie jest krzyż? Znaki szatana (tęcza, motyl, 666, drzewko szczęścia itp.) to jakaś paranoja! Dlatego przestałem uczęszczać do kościoła tuż po komunii.
Akwarium 25l obsada:
XX - Krewetki Sakura Red Grade & Red Cherry
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics24/13802,45.htm
Akwarium 20l obsada:
2 - Gupik koloru pomarańczowego :)
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics ... htm#138462

Awatar użytkownika
matmax426
Zakręcony forumowicz
Posty: 1486
Rejestracja: 2007-05-11, 19:33
Pojemność akwarium: 82
Imię: mat
Nazwisko: mam :)
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: matmax426 » 2011-04-27, 17:41

Też to widziałem hehe :D
Według tego to ja już jestem turbo satanistą, z wymienionych przez niego rzeczy nie miałem kontaktu tylko Harrym Poterem i pokemonami :]

W sumie my sie z tego śmiejemy ale to jest trochę przerażające że tacy ludzie funkcjonują w życiu społecznym i to na dość wpływowych stanowiskach.

Niestety są ludzie którzy tęsknią za najświetniejszymi czasami chrześcijaństwa czyli za Średniowieczem i robią wszystko by do niego powrócić.
Powiedzmy im nie, mieli ponad 1000 lat władzy nad prawie całym światem i oprócz zdobycia i utrzymania władzy oraz zgromadzenia bogactwa niewiele osiągnęli

szczecin88
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-04, 04:10
Pojemność akwarium: 0
Imię: Miko³aj
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: szczecin88 » 2011-04-27, 18:03

Generalnie chętnie się wypowiem na temat jako osoba wierząca - to bardzo mi sie nie podoba pokazywanie jakiegoś księdza i generalizowanie o tym jakie to oszołomy i w ogóle. Generalnie w kazdym środowisku są tacy i tacy ludzie - na uczelniach niektorzy moi wykladowcy to tez wariaci ktorzy dawno ziemi nie widzieli tak wysoko w chmurach siedza.

[quote="Bartekskk5"]Wiara chrześcijańska jest dla mnie śmieszna (bez obrazy dla wierzących).
To to własnie obraża wierzących.

Co do zdobywania władzy nad światem to też bym nie przesadzał. Tekst typu oni sie nachapali teraz przyszedl czas na nas to bardzo dobre podejscie- gratuluje.

Generalnie ksiądz troche poleciał, i nie mam zamiaru go bronić - prosiłbym jedynie o niegeneralizowanie ze tak myślą wszyscy wierzący.


Dziękuje i pozdrawiam

dugi.1985
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2010-07-17, 09:27
Pojemność akwarium: 25
Imię: Damian
Lokalizacja: Zabrze

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: dugi.1985 » 2011-04-27, 22:35

Fajne :P Wychodzi na to że jestem grzeczny mimo że jestem ateistą :P Nie czytam harrego, nie mam kostki z pentagramami, nie gram w nic na kompie. No może nie do końca grzeczny bo pije piwo słucham ciężkiej muzy i mam długie włosy. Mam tylko jedno do powiedzenia wiara zawsze blokowała otwarte umysły i przeszkadzała, a to to już przesada i po prostu szkoda się interesować taką ciemnotą.

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: Akwarybka » 2011-04-27, 22:36

:szok: :szok: :szok:

Ja miałam z nim rekolekcje 3 lata temu! Na pewno z nim! Puścił nam tę samą gadkę z ''listą rzeczy prowadzących do szatana'' oraz o 14 latku opętanym z powodu Harrego Pottera.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

A jak mówił o pentagramach, kolorze czarnym, czerwonym i metalu to był szczyt. Bo widzicie, my mieliśmy w szkole klasę, w której 99% chłopaków to byli metalowcy (łącznie moim bratem) :D
Jego bzdur nawet nauczyciele nie wytrzymali i po prostu płakali ze śmiechu... A sprzątaczka (której nie zbyt lubiliśmy, bo była taką stereotypową sprzątaczką z gimnazjum), gdy dowiedziała się o jego urokliwych kazaniach, pytała nas czy może sprzątaczki też są źródłem szatana :hyhy:

Dziwne, że nie jestem opętana, skoro słuchałam rocka, metalu i muzyki celtyckiej (''buu, pogaństwo!''), czytałam Narnię, Harrego Pottera, Sagę Husycką i o Wiedźminie (''szatańska magia!'') oraz lubię książki i publikacje Cejrowskiegio (''barbarzyńscy indianie!!!'') :P

A teraz tak na serio; proszę nie łączcie tego ignoranckiego imbecyla z Kościołem. Nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, a jeszcze naucza o tym innych... Ja jestem wierząca i uważam, że on powinien zostać usunięty z posługi kapłańskiej już dawno temu.



Wiec prosze, nie atakujcie chrzescijanstwa tylko dlatego, ze widzieliscie JEGO.

dugi.1985
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2010-07-17, 09:27
Pojemność akwarium: 25
Imię: Damian
Lokalizacja: Zabrze

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: dugi.1985 » 2011-04-27, 22:38

Akwarybka pisze: oraz lubię książki i publikacje Cejrowskiegio (''barbarzyńscy indianie!!!'') :P
To dobrze bo o ile wiem Cejrowski to zagorzały wierzący prawicowiec :P

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: Akwarybka » 2011-04-27, 22:42

dugi.1985 pisze:Akwarybka napisał/a:
oraz lubię książki i publikacje Cejrowskiegio (''barbarzyńscy indianie!!!'')


To dobrze bo o ile wiem Cejrowski to zagorzały wierzący prawicowiec
''I co z tego! To sługa szatana! Styka się z tymi brudnymi, pogańskimi Indianami i jeszcze wmawia nam dobrym, cywilizowanym ludziom, ze oni nie są źli!'' :hyhy:

dugi.1985
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2010-07-17, 09:27
Pojemność akwarium: 25
Imię: Damian
Lokalizacja: Zabrze

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: dugi.1985 » 2011-04-27, 22:51

Ja miałam z nim rekolekcje 3 lata temu! Na pewno z nim! Puścił nam tę samą gadkę z ''listą rzeczy prowadzących do szatana'' oraz o 14 latku opętanym z powodu Harrego Pottera.
A gdzie takiego imbecyla można posłuchać na żywo? Ja w pierwszym momencie myślałem że to fragment jakiejś nowej polskiej komedii.

Awatar użytkownika
SooB3k
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: 2011-03-25, 21:52
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krystian
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: SooB3k » 2011-04-27, 23:05

Ale wy brednie gadacie...
dzis kolega puscil to na religi przy ksiedzu.

Ksiadz potwierdzil to i dal nam fakty, i wszystko sie sprawdza co ten debil na filmiku mowi.

Np. Harry Potter to zalezy od podejscia np. jesli traktujesz jak bajke to spoko, jak powaznie to niezbyt dobrze bo wierzysz w cos czego nie ma.

Ale jesli chodzi o sprawe wiary to jestem ateista od kilkunastu lat a mam 18 lat...ale nie skonczone. Tak to jest jak za dziecka kaze sie isc z przymusu i wierzyc w bajki... -.-

szczecin88
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-04, 04:10
Pojemność akwarium: 0
Imię: Miko³aj
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: szczecin88 » 2011-04-27, 23:14

SooB3k pisze: Ale jesli chodzi o sprawe wiary to jestem ateista od kilkunastu lat a mam 18 lat...ale nie skonczone. Tak to jest jak za dziecka kaze sie isc z przymusu i wierzyc w bajki... -.-
To co w wieku 5 lat juz wiedziales ze Bóg nie istnieje a prezenty dają rodzice nie św. Mikołaj?
Szybko dojrzałeś:)

Co do tego co mówi ten ksiądz to generalnie wszystko faktycznie zależy, od podejścia do tematu i od interpretacji...

Cejrowski- zagorzały katolik
Narnia - ksiażka napisana przez księdza, z przekazem chrześcijańskim jak najbardziej

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: Akwarybka » 2011-04-27, 23:29

szczecin88 pisze:Co do tego co mówi ten ksiądz to generalnie wszystko faktycznie zależy, od podejścia do tematu i od interpretacji...
W jego przypadku nie ma mowy o interpretacji i różnych kątach widzenia. Gdybyście rozmawiali z nim twarzą w twarz... On nam wmawiał, że nie wolno pod żadnym pozorem nosić koloru czerwonego i czarnego, NIGDY i NIGDZIE! W przeciwnym razie jesteś opętany!
A przepraszam co księża noszą? Co on na tym filmiku ma na sobie? Czyżby czarne? Co noszą kardynałowie? Oj chyba ''szatański'' kolor czerwony...

Jak już mówiłam, nie łączcie go z Chrześcijaństwem. Tylko zaczniemy się kłócić i nic z tego nie wyniknie.

W prawie każdym narodzie i każdej religii znajda się debile, których nie wolno nam uznawać jako stereotyp danego wyznania.

Awatar użytkownika
SooB3k
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: 2011-03-25, 21:52
Pojemność akwarium: 0
Imię: Krystian
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: SooB3k » 2011-04-27, 23:29

szczecin88 pisze:
SooB3k pisze: Ale jesli chodzi o sprawe wiary to jestem ateista od kilkunastu lat a mam 18 lat...ale nie skonczone. Tak to jest jak za dziecka kaze sie isc z przymusu i wierzyc w bajki... -.-
To co w wieku 5 lat juz wiedziales ze Bóg nie istnieje a prezenty dają rodzice nie św. Mikołaj?
Szybko dojrzałeś:)

Co do tego co mówi ten ksiądz to generalnie wszystko faktycznie zależy, od podejścia do tematu i od interpretacji...

Cejrowski- zagorzały katolik
Narnia - ksiażka napisana przez księdza, z przekazem chrześcijańskim jak najbardziej
...

Nie mieszaj w to sw.Mikolaja. W niego nie wierzylem od wlasnie 5 lat. A w "Boga" 2 lata pozniej, zadalem sobie pytanie jak mozna wierzyc w cos/kogos jak to nie istnieje ?

Z reszta z religia jak z seksem, to jest indywidualna sprawda kazdego z Nas.

Jeden wierzy 2 nie i tyle. Kazdy ma swoje powody.

Ale wg Mnie ten koles gada bzdury po to sa ksiazki by sie oderwac od rzeczywistosci tak samo z grami, to ze gram w "wojny" tez jestem szatanista ? Z szatanem jak z mikolajem, legenda glosi ze istnieje... .
Ostatnio zmieniony 2011-04-27, 23:32 przez SooB3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą

Post autor: Akwarybka » 2011-04-27, 23:30

szczecin88 pisze:Narnia - ksiażka napisana przez księdza, z przekazem chrześcijańskim jak najbardziej
Przecież według niego, WSZYSTKIE książki, w których jest choć odrobina magii to już narzędzia szatana...

ODPOWIEDZ