Witam

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Vinnitshekh
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2007-06-06, 14:07
Pojemność akwarium: 140
Lokalizacja: Polska

Witam

Post autor: Vinnitshekh » 2007-06-06, 14:31

Hell-o
Skoro juz tu trafilem, nalezaloby sie przywitac ze wszystkimi i pomachac im czulkami, co niniejszym czynie.
Mam 27 lat, wyksztalcenie humanistyczne, choc nie pracuje w zawodzie. Zajmuje sie szamanizmem, co laczy sie z terapia roznego rodzaju zaburzen, prowadzeniem sesji medytacyjnych, etc. Staram sie by moja praca podnosila swiaodmsoc duchowa i ekologiczna u innych, co jak sadze przyniesie pozytek zarowno im samym jak i calej planecie.

Mam nadzieje, ze obecnosc na tym forum pozwoli mi zdobyc nieco wiedzy akwarystycznej jak i podzielic sie wlasnymi doswiadczeniami z tej dziedziny. Jestem co prawda hobbysta, niemniej akwarium prawie zawsze bylo obecne w moim domu. Pierwsze mialem w wieku lat 12 i choc zrobilem wtedy z pewnoscia wiele blendow chodowlanych to jednak i wiele sie nauczylem. Aktualnie przesiadlem sie na wiekszy zbiornik ( z 63 l na 120). Staram sie poszerzac moja wiedze w miare mozliwosci, aby jak najlepiej opiekowac sie znajdujacymi sie w nim stworzonkami. Choduje rybki, slimaki i krewetki.
Ufam, iz nasza wspolpraca i wymiana doswiadczen okaze sie przydatna dla kazdego. :)

P.S. Dodam jeszcze, iz mam dysortografie, stand w mych wypowiedziach czeste blendy literowe. Staram sie oczywiscie pracowac z tym, niemniej prosze takze o wyrozumialosc. ;)
Art is the expresion of a dream. And dreams, my friend, are what we are as heart...

Vinnitshekh - Slimak Chaosu

ODPOWIEDZ