Powrót po latach

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Morter 2
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2015-04-07, 13:04
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr

Powrót po latach

Post autor: Morter 2 » 2015-04-07, 13:27

Witam,

tu Morter. Niestety z jakichś dziwnych przyczyn nie mogę zresetować hasła. Czy nasz kochany admin wie gdzie może być problem? albo może może zrobić to ręcznie? Tak czy siak, żeby się skontaktować musiałem się zarejestrować ponownie. Więc witam się z nowego konta, choć mam nadzieję, że wrócę do starego, bo jestem do niego przywiązany ;)

Tak czy siak, wracam pomału do akwarystyki i mam nadzieję, teraz na stałe na forum, choć jak zwykle czasu brakuje i stos obowiązków zawsze większy niż by się chciało.
U mnie wiele się zmieniło. Synek urósł na tyle duży, że mam nadzieję nie będzie ciągnął za kable CO2 i zrzucał akwariów z szafek itp. a warto by było go od małego zapoznać z tą fascynującą przygodą jaką jest akwarystyka.

akwarium ustawione, podłoże czeka, skały w drodze, a reszta pomału i sukcesywnie, bez pośpiechu, żeby rozsmakować się w tym wszystkim i ćwiczyć cierpliwość swoją i innych.

witam wszystkich starych i nowych mam nadzieję znajomych
pozdrawiam,
Piotr Grabowski - Morter

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Powrót po latach

Post autor: Morter » 2015-04-07, 19:22

Jako że dzięki pomocy naszego kochanego administratora udało się odzyskać stare konto - podłączam się pod własnym postem i jeszcze raz witam po latach :D
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: Powrót po latach

Post autor: maol » 2015-04-10, 12:57

Czołem :) Witam z powrotem, co u Ciebie?
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Morter
Rekin forum
Posty: 2275
Rejestracja: 2007-06-27, 22:53
Pojemność akwarium: 80
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rciąż/Wawa
Kontakt:

Re: Powrót po latach

Post autor: Morter » 2015-04-10, 20:55

zmiany zmiany zmiany :)
przebranżowiłem się z kucharza na nauczyciela j. angielskiego - uczę małe dzieci w klasach 1-3 obecnie, w zeszłym roku miałem przygodę min. z gimnazjum.
Obecnie żyję w malutkiej mieścince, w której się wychowałem, a do Wawy jeżdżę na magisterskie studia (w ogóle akwa to przygoda z cyklu - nie mogę pisać magisterki bo... zakładam akwarium)
dziecko się pojawiło - już ma 3,5 roku synek bez przerwy gadający. Na szczęście ze stałych rzeczy, kobieta ta sama od 10 lat.
a u Was co słychać? oprócz tego, że forum mam wrażenie trochę przymiera...
Życie ma cierpki smak, ale ja lubię wytrawne drinki...

strona mojego szwagra fotografa - serdecznie zapraszam - www.kirczuk.pl

ODPOWIEDZ