Którą wybrać

Inne zwierzęta wodne.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
macio
Przyjaciel forum
Posty: 1027
Rejestracja: 2008-01-21, 22:30
Pojemność akwarium: 72
Imię: Maciek
Lokalizacja: Sztabin
Kontakt:

Którą wybrać

Post autor: macio » 2008-02-09, 15:28

Bardzo chce sobie kupić krewetki już mam upatrzone odmiany i tutaj musze się was spytać która według was jest ładniejsza Crystal red czy White pearl czy Fire red czy Tiger czy Red cherry. Czytałem też że krewetki przeobrażaja się w słonej wodzie ale są wyjątki które przeobrażają się też w słodkiej a zależy mi na tym by mogły przeobrażać się w słodkiej bo nie mam drugiego akwarium do takich celów. Proszę o pomoc
Teraz kostka ;D

oleq_30
Zakręcony forumowicz
Posty: 1207
Rejestracja: 2007-05-01, 00:06
Pojemność akwarium: 160
Imię: Bogus³aw
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Re: Którą wybrać

Post autor: oleq_30 » 2008-02-09, 15:43

patrzac na twoja obsade to dołożenie do nich krewetek może okazać się dla krewetek zabójcze , jeżeli nie masz dużej ilości kryjówek , roślin , zwłaszcza jeśli krewetki będą małe , jeśli wpuścisz duże osobniki krewetek to na małe też nie licz , zjedzą , ja mam Red Cherry koło 20 sztuk w 30 l mnożą się pięknie i w sumie są proste w hodowli
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics ... .htm#92598 --- moje akwarium

./redir/http://aqwanarium.eakwarystyka.eu --- moja strona

Akwarysta trzeba się urodzić , akwarium kupić może każdy

Awatar użytkownika
Doma
Przyjaciel forum
Posty: 797
Rejestracja: 2007-02-13, 19:43
Pojemność akwarium: 112
Imię: Dominika
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Którą wybrać

Post autor: Doma » 2008-02-09, 19:11

raczej nie przeżyją... ale polecam red cherry, piękne krewetki u mnie w 112l. mnożą się przepięknie ;-)

(jeśli będa kupowanie w sklepie zoologicznym, nie bój sie powiedzieć, że, nie można wyciągac ich sitkiem, TRZEBA kubeczkiem bo inaczej może się to dla nich i dla ciebie tragicznie skończyć...)
Pozdrawiam Dominika ;-)
Odważni walczą - sprytni uciekaja. David Belle

Awatar użytkownika
macio
Przyjaciel forum
Posty: 1027
Rejestracja: 2008-01-21, 22:30
Pojemność akwarium: 72
Imię: Maciek
Lokalizacja: Sztabin
Kontakt:

Re: Którą wybrać

Post autor: macio » 2008-02-13, 22:40

będzie dużo kryjówek i roślin mech jawajski gałęzatka jakiś dywanik na dno i jeszcze musze jąkąś dużą wybrać żeby zakryć filtr skalary malutkie więc może jak kupię dorosłe white pearl (już wybrałem) to nie będzie tak żle filt nastawie na minimum żeby był jak najsłabiej wciągało wode to może pare się ochowa może tak być :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

PS. z roslinek mam jeszcze kambome i dwie roslinki których nie znam nazw

PS2. przed wpusczeniem krewetek wysypie dno jeszcze jasnym drobnym żwirkiem bo po pierwsze mam za mało żwiru i za kolorowy jest a po drugie krewetki potrzebuja drobnego żwirku
Teraz kostka ;D

ODPOWIEDZ