Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Piszta co chceta ;)

Moderator: ModTeam

Nicole
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 2008-03-02, 00:53
Imię: cykmykpyk

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Nicole » 2008-11-24, 20:38

Mateusz, a gdzie łowisz? ;)
I gdzie jeździsz? (OFF ROAD) ;]

Awatar użytkownika
pawelak23
Zainteresowany
Posty: 27
Rejestracja: 2008-08-24, 11:22
Pojemność akwarium: 100
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Szlachta

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: pawelak23 » 2008-11-24, 20:45

I gdzie jeździsz? (OFF ROAD) ;]
chudy321 pisze:obecnie nie posiadam sprzętu
[/quote]

Nicole
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 2008-03-02, 00:53
Imię: cykmykpyk

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Nicole » 2008-11-24, 20:48

pawelak, ale zapytałam, bo to, że nie ma swojego sprzętu, nie znaczy, że NIE JEŹDZI (może przecież od kogoś porzyczać, czy coś w tym stylu).

Awatar użytkownika
pawelak23
Zainteresowany
Posty: 27
Rejestracja: 2008-08-24, 11:22
Pojemność akwarium: 100
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Szlachta

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: pawelak23 » 2008-11-24, 21:07

A, wtedy tak, sorry ;)
KoRn - Prawdziwa muzyka

Awatar użytkownika
chudy321
Akwarysta
Posty: 461
Rejestracja: 2008-01-30, 17:16
Pojemność akwarium: 240
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: chudy321 » 2008-11-24, 21:20

No to tak powiem że mam kupla który w tym siedzi po uszy :P ma fajną zabawkę E-firestorm'a
i powiem że przyjemnie się jeździ... Na żadnych zawodach nie byłem jeszcze bo w B-stoku mało kto się tym zajmuje... Ja posiadam do driftu TT-01 po tuningu jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to mogę napisać ale myślę że większości to nie interesuje :P.......

brocom1
Stały bywalec
Posty: 151
Rejestracja: 2008-10-29, 16:12
Pojemność akwarium: 72
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Cewice

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: brocom1 » 2008-11-24, 21:27

Ja prócz akwarystyki bardzo interesuje się łowiectwem, myślistwem. Jestem stażystą w kole łowieckim. Ogólnie akwarystyka i łowiectwo to dwie rzeczy które mi zajmują 90% czasu...

Alexis
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2008-11-04, 16:32
Pojemność akwarium: 72
Imię: Ola
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Alexis » 2008-11-24, 21:50

A ja się interesuję medycyną (tzn. chcę zostać lekarzem, lubie oglądać zdjęcia różnych strasznych rzeczy typu anencefalia na wikipedii :P i "Dr House'a"), poza tym czytam wszystko co mi w ręcę wpadnie, czasem jeżdżę z tatą na ryby (i na spinning, i na spławik), trochę tańczę taniec brzucha :p i hoduję dwie szczurzyce oraz planuję dwie agamy brodate karłowate (na 18-tkę tatusia poproszę :P) i/lub patyczaki :D

Nicole
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 2008-03-02, 00:53
Imię: cykmykpyk

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Nicole » 2008-11-24, 22:52

Alexis, moja mama jest lekarzem ^^ Studia trudne, a praca ciężka ;)
Mama chciała iść na weterynarię, ale przez 'pomyłkę' poszła na medycynę :D
Więc córka ma coś po matce i już mimo protestu wszystkich po kolei - idzie na weterynarię :zawstydzony: Nie wiem czy mówiłam (pewnie już się chwaliłam zwierzyńcem :hyhy: ). Mam fretkę, kota, kanarka, rybki, trzy psy (w ty jednego konia - 6-cio miesięczny dog niemiecki który sięga mi prawie do pasa ;) A mam 165 wzrostu ;)). Kiedyś miałam myszkę polną, więc mamy podobne zainteresowania, Alexis. Szczurki to bardzo inteligentne stworzenia, i powiem szczerze, choć pewnie ktoś mnie za to powiesi - ten ich ogonek jest piękny :zawstydzony: . Bardzo podobają mi się również jaszczurki, w planach mam kameleona, lub właśnie agamę, narazie jednak mam zbyt dużo wydatków na istniejące zwierzęta :oczami:. Gady są piękne, nie podobają mi się jedynie takie, które jedzą myszy (mam do myszek sentyment), więc wychodzę z założenia, że węże powinny jednak żyć dziko :cool: .
Alexis patrzę, że też 'zazwierzona' jesteś :luka:
W końcu nie jestem sama :zawstydzony:
A, i zapomniałam dodać do moich zainteresowań języki obce.
Biegle mówię po białorusku (mało znany język, ale mieszkam 18km od granicy (Gródek), więc białoruski to u nas codzienność :P), po angielsku i w miarę dobrze po rosyjsku.
Aktualnie uczę się francuskiego, zamierzam zacząć naukę hiszpańskiego, ale narazie mam za mało czasu (opieka nad zwierzakami, nauka, zajęcia dodatkowe) i co najważniejsze - za mało wolnego miejsca na naukę kolejnego języka w pamięci komputera (czyt. mózgu ;))
I kończę już swoje wywody, bo pewnie Was zanudzam :cool:

Alexis
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2008-11-04, 16:32
Pojemność akwarium: 72
Imię: Ola
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Alexis » 2008-11-27, 17:25

Nicole, szczurzy ogonek jest cudny, tak samo łapki i noski, tak śmiesznie tymi noskami ruszają :P a gady lubię tylko te, które nie jedzą gryzoni, dlatego wybrałam agamy brodate karłowate - już wolę im dawać żywe świerszcze niż mysie noworodki :/ tak ostatnio myślałam nad weterynarią, ale chyba jednak wolę leczyć ludzi niż zwierzęta (np. psów raczej nie lubię)

Też zapomniałam o językach obcych, po angielsku mówię bardzo dobrze, po niemiecku średnio na jeża, planuję jeszcze francuski i arabski 8)

Adamas1
Stały bywalec
Posty: 303
Rejestracja: 2008-06-23, 14:46
Pojemność akwarium: 85
Imię: Adam
Lokalizacja: z wioski

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Adamas1 » 2008-12-04, 19:28

ja tak że się wyraże... zimom nie mam nic do roboty...tylko rybki! ale latem!!!:
prowadze hodowle królików... (3 samice na zime zostawiłem, to latem ze 30 powinno być), mieszkam na wsi, więc mam swój motocykl (ogar 205) :zawstydzony: i latem bywa że się często psuje.... lecz jak go naprawie, to od razu ruszam na przejażdżke do lasu (7km) ,po za tym zbieram gadżety i katalogi.... mam kilkanaście smyczy i 30 kg. katalogów... niedawno zaczełem zbierać płyty z filmami... więc trochę tego jest.... ale zimom się nudze.... mieszkam na wsi więc przes całe lato nie narzekam na brak zajęć.... :kwasny: :kwasny: :rotfl: :rotfl: :rotfl: to tyle... z moich zainteresowań :padam:

[ Dodano: 2008-12-04, 18:35 ]
PAVELEKK, też myślałem nad tuningiem mojego OGARA 205, lecz nie miałęm kasy... i skończyło się na chromowaniu felg, i malowaniu reszty ( na niebiesko) , kupiłem jeszcze simeringi, tłok, pierścienie, i cylinder.... potem rozklekotał mi się wał... a taki fajny był.... 60km/h na nim leciałęm... teraz jade z 50km/h.... wymieniłem na stary wał... przes miesiąc stał w garażu... ale potem wyjechałem nim ponownie... teraz nie jeżdże bo paliwo mi się skończyło.... mam troszke... :zdziwko: :hyhy: :D

[ Dodano: 2008-12-04, 18:37 ]
Pierwsze ogarem jeździłem po drogach polnych i po lasach, bo nie miałem prawka na motorower.... teraz gdy prawko mam to i tak nie chce mi się jeździć po asfalcie aż tak bardzo jak po lasach... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale żem się rozpisał!!!
pozdrawiam,
Adamas1

Awatar użytkownika
danielek001
Stały bywalec
Posty: 297
Rejestracja: 2008-06-27, 21:53
Pojemność akwarium: 375
Imię: Daniel
Nazwisko: Majewski
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: danielek001 » 2008-12-04, 20:16

Patrzę, że dużo ludzi lubi wędkarstwo, ja też lubię se rybki połapać. Nie daleko Białegostoku jest fajny zbiorniczek w Michałowie a tam ostatnio same okazy się zdarzają więc i ja tam czasami wyskakuję, ale na razie nic, a na ten rok to i koniec sezonu :(.
Nicole pisze:Biegle mówię po białorusku
To żaden wyczyn ja też potrafię" wodka, spirt":)

A pisać potrafisz?

[ Dodano: 2008-12-04, 19:17 ]
ps. masz na zbyciu jakieś krewety bo mi moje się kończą.

Shark
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 2008-11-16, 16:27
Pojemność akwarium: 60
Imię: Radek
Lokalizacja: Myszków

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Shark » 2008-12-04, 20:56

ja jeżdżę Yamahą Grizzly :D 700

Nicole
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 2008-03-02, 00:53
Imię: cykmykpyk

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Nicole » 2008-12-04, 21:07

Umiem pisać :P
Białoruski to chyba każdy spod granicy ma we krwi ^^
Ale jeśli mówiło się o językach, no to znać znam ;d
Nie, niestety nie mam, w tej chwili to sama poszukuje krewet, bo małe red cherry mi bojownik pozjadał ;/

wikass
Stały bywalec
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-30, 00:57
Pojemność akwarium: 30
Imię: Wiktor
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: wikass » 2008-12-04, 21:47

moim hobby poza akwarystyką są gry bitewne (takimi figurkami się gra). Głównie LOTR

Matthew
Akwarysta
Posty: 459
Rejestracja: 2007-11-02, 18:20
Pojemność akwarium: 300
Imię: Maciek
Nazwisko: Kaznowski
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wasze Hobby (Poza akwarystyką)!!!

Post autor: Matthew » 2008-12-06, 21:38

po angielsku
mój pierwszy język :P
ja lubie akwarystyka, zbierać znaczki, lubie uczyć się języki obce, najbardziej mi się podoba niemiecki :-)
lubie też grać na ogame i lubie łucznnictwo :-)

następny :hyhy: :hyhy:

ODPOWIEDZ