CZEŚĆ !!!

Jesteś nowy ? Napisz nam coś o sobie ;)

Moderator: ModTeam

Anna
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 2007-03-03, 19:57
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

CZEŚĆ !!!

Post autor: Anna » 2007-03-04, 20:25

:-D Witam wszystkich akwarystów. Jestem tu nowa, od wczoraj... ;-)
Akwarystyką zajmuje się od 8 roku życia... wcale nie długo, bo mam 16lat.
Na początku miałam bojownika trzymałam go w czymś podobnym do kuli (2 ściany były proste) - teraz wiem, że tak nie można... Potem babcia zlikwidowała swoje akwa, po połowie roku wzięłam je i się zaczęło... Najpierw miałam gupiki, mieczyki i glonojady.
Miały młode, ale oddałam je. Akwa miało 25l. Było przerybione, ale wtedy tego nie wiedziałam. :-? Potem kupiłam 45l. Chodowałam noenki innesa, mieczyki, glonojada i parke bojowników. Znowu błąd - muszą być minimum 3 samiczki na samca... Teraz mam 128l, choduje parke gurami mozaikowych, parke gurami dwuplamistych odmiany marmurkowej, 6 kirysków spiżowych, 2 kiryski pstre, 2 glonojady, 2 sumy rekinie i bojownika. Sumy rekinie są mojej siostry - nic nie moge zrobić, choć akwa jest dla nich za małe... Wszystkie rybki są zdrowe i szczęśliwe. Założyłam strony internetowe dla nich, na które serdecznie zapraszam : www.rybki4.pupile.com i www.kali1.pupile.com - mój bojek.
Jeśli ktoś ma dla mnie jakieś rady chętnie wysłucham. :-) Mam też pytanko... Jakie warunki muszą być spełnione, żeby rozmnożyć te rybki, np jak duże muszą być kiryski? :mrgreen:

koki
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-23, 22:54
Pojemność akwarium: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: CZEŚĆ !!!

Post autor: koki » 2007-04-09, 17:22

witam serdecznie
Witam [you]

ODPOWIEDZ