76L obsada

Nie wiesz jakie rybki wpuścić np. do 50l akwarium? W tym dziale możesz uzyskać porady jaka obsada była by najlepsza.

Moderator: ModTeam

Lanusiek
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 2009-07-22, 11:09
Pojemność akwarium: 112
Imię: Martyna
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: 76L obsada

Post autor: Lanusiek » 2009-07-31, 11:06

Zdecydowaniem nie jestem za karmieniem ryb innymi rybami....
A poza tym z własnego (choć krótkiego) doświadczenia wiem że niektóre sprytne gupiki potrafią się schować w roślinkach i tam dorastać. Miałam już kilka takich przypadków. Prędzej czy później i tak będziesz mieć ich więcej niż parke

Awatar użytkownika
maol
Moderator
Posty: 7898
Rejestracja: 2007-05-25, 14:18
Pojemność akwarium: 200
Imię: Marcin
Nazwisko: Olszewski
Lokalizacja: Łódź

Re: 76L obsada

Post autor: maol » 2009-07-31, 13:57

Przypomnę tylko że ryby zjadające inne ryby to... normalne. A przy hodowli niektórych gatunków zalecane i wręcz wymagane. Jak ktoś ma obiekcje moralne, nie powinien takich gatunków po prostu hodować. Bo wymaganie od drapieżnych ryb żeby z powodu naszych zahamowań przestawiły się na pokarm roślinny to po prostu dręczenie tych biednych zwierząt. Jak ktoś nie wieży, niech spróbuje karmić kota zieleniną.
Glonojady maja specyficzna skórę którą jak pyszczak liźnie to poprostu mi sie w gębie robi źle.

Złote ciacha come back :)

Awatar użytkownika
Akwarybka
Moderator
Posty: 3394
Rejestracja: 2007-02-06, 18:51
Pojemność akwarium: 63
Imię: Basia
Nazwisko: Waluś
Lokalizacja: St. Neots, Cambridgeshire
Kontakt:

Re: 76L obsada

Post autor: Akwarybka » 2009-08-01, 14:26

Lanusiek pisze:A poza tym z własnego (choć krótkiego) doświadczenia wiem że niektóre sprytne gupiki potrafią się schować w roślinkach i tam dorastać.
Ale niektóre sprytne ryby i tak je tam dopadną. Dlatego miałam w akwarium bojownika.

ODPOWIEDZ