240L < Egon

W tym dziale każdy może zaprezentować swoje akwaria :)

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
chudy321
Akwarysta
Posty: 461
Rejestracja: 2008-01-30, 17:16
Pojemność akwarium: 240
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

240L < Egon

Post autor: chudy321 » 2009-12-12, 21:18

Witam. po długiej nieobecności na forum z powodu braku czasu i innych... Zamieszczam swoje zdjęcia ^^ może nie swoje a "domu" Egona (około 25cm)...
Pechowa ta moja 240... Cztery dni temu padło mi oświetlenie, wczoraj kubeł (gwarancja)... Dzisiaj przy podmianie zauważyłem sporą rysę/pęknięcie na tylnej szybie... 240 miała być przejściowa ale po zakupie 450 musiałem szybciej sprzedać niż co ;/ dużo się wydarzyło i szkoda nawet o tym pisać...
Filtracja mechaniczna Tetra Tec Ex 1200, biologiczna Fluval 3 plus. Tak oto działa... oświetlenie podejrzewam że zmienię na żarówki halogenowe... Oczywiście podmianka około 20% raz w tygodniu. Egonik dostaje hikari cichlid gold, rosówkę, żywczyka oraz raz w tyg mysiego noworodka. W akwarium jeszcze gibi około 20cm, zbrojnik niebieski albinos oraz 3 kirysy na które Egon poluje ale jakoś nie daje rady... Przepraszam że zdjęcia z fleszem ale inaczej nie dał bym rady...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeżeli wydaje Ci sie że wiesz wszystko - masz racje wydaje Ci się

Suja
Rekin forum
Posty: 1881
Rejestracja: 2008-06-18, 23:17
Pojemność akwarium: 0
Imię: Kuba
Nazwisko: Ptasie xD
Lokalizacja: Grójec
Kontakt:

Re: 240L < Egon

Post autor: Suja » 2009-12-13, 15:44

To zdecydowanie nie to, jedna pawiooka marnie wygląda :D
Jednak potrzeba stada :)

Trochę imo za dużo korzeni, ale ja wole styl minimalistyczny co widać po moim akwarium :D
"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

63L z roślinami

Awatar użytkownika
chudy321
Akwarysta
Posty: 461
Rejestracja: 2008-01-30, 17:16
Pojemność akwarium: 240
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 240L < Egon

Post autor: chudy321 » 2009-12-13, 19:36

Dzisiaj doszły dwa blondyny do Egona zobaczymy co z tego będzie a co do korzeni to hmm... zobaczymy jak to będzie wyglądać za jakiś czas...
Jeżeli wydaje Ci sie że wiesz wszystko - masz racje wydaje Ci się

ODPOWIEDZ