allegrowicz n27

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

marti
Akwarysta
Posty: 438
Rejestracja: 2008-11-02, 23:19
Pojemność akwarium: 65
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

allegrowicz n27

Post autor: marti » 2010-02-20, 16:27

Przestrzegam przed tym kolesiem http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=307198

Zakupiłem u niego filtr Eheim 2224.

Może i mój błąd bo powinienem to wychwycić ale z opisu aukcji nie wynikały żadne problemy.

Filtr dotarł do mnie bardzo szybko. natomiast problem polega na tym że w stanie agonalnym :zly: .

Kosze w filtrze bez uszczelek, z nóżek gumowych tylko jedna szt reszty nie ma, a najgorsze że wirnik w stanie agonalnym i nie oryginalny :!:

Zamieszczam opis aukcji

Używany filtr EHEIM PROFESSIONEL 2224

Stan filtra oceniam jako dobry

NIc nie pourywane wszystko cale nic nie popekane.

Filtr oczywiscie sprawny

W kompecie sa weże dwa odcinki po okolo 1m dlugosci, koszyczki na wypelnienia, 1 sztuka gabki filtracyjnej ,brak wypełnień.

Oto jego dane:

Eheim Professionel 2224 Plus - Filtr zewnętrzny przeznaczony do akwariów o pojemności do 250 litrów. Posiada wiele nowatorskich rozwiązań takich jak: uchwyty do koszyków na wkłady ułatwiające wyjmowanie ich do płukania lub wymiany, szybkozłączki do przewodów zasilających w wodę. Dosyć duża objetość filtra powoduje, że filtr bardzo dobrze spełnia swoje zadanie jako filtr mechaniczny jak i biologiczny( należy jednak wtedy zastosować wkład biologiczny- np. ehfisubstrat lub ehfilav).
Wydajność filtra wynosi 700 litrów na godzinę.
Pojemność filtra - 3 litry.
Pobór mocy - 8 Watt
Wymiary filtra - 340 x 178 x 178 mm

Po mojej interwenci koles stwierdził że przecież filtr pracuje i pompuje wodę to jest wszystko ok. Dodatkowo filtr był używany co było w opisie aukcji więc nie rozumie moich roszczeń i uważa że próbuję wymusić od niego zwrotu części pieniędzy.



Wirnik pracuje jak traktor, filtr ma trudności z zassaniem wody i co najgorsze wynikło w rozmowach jest to filtr powystawkowy z niemiec :zly: Aby doprowadzić ten filtr do porządku musze teraz wydać kolejne 150 zł na wirnik i uszczelki i cena juz oscyluje w granicach nowego :zly:

Przestrzegam przed zakupem u tego sprzedawcy jak i u innych którzy sprzedają filtry z wystawek. proponuję wcześniej pytać skąd ten filtr pochodzi jak nie ma napisane w opisie aukcji. Pewnie nie jestem pierwszy i ostatni który naciąłem się na taki bubel ale uważam że warto przestrzec innych.

Thierry Henry
Zakręcony forumowicz
Posty: 1568
Rejestracja: 2008-02-01, 02:05
Pojemność akwarium: 160
Imię: dawid
Lokalizacja: Okocim
Kontakt:

Re: allegrowicz n27

Post autor: Thierry Henry » 2010-02-20, 23:40

Marti widząc pozostałe przedmioty tego allegrowicza śmiem twierdzić, że wszystko ma przywożone z zza granicy, zapewne z Niemiec. Chodzi i skupuje za kilka euro, o ile płaci w ogóle za to i wystawia na allegro. Wiem jak jest, to samo w Wiedniu na flomarkach.
I Still Haven't Found What I'm Looking For

oleq_30
Zakręcony forumowicz
Posty: 1207
Rejestracja: 2007-05-01, 00:06
Pojemność akwarium: 160
Imię: Bogus³aw
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Re: allegrowicz n27

Post autor: oleq_30 » 2010-02-21, 17:06

Zbiera z ulicy śmiecie i opycha je na allegro , zgłoś sprawę do administracji serwisu
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics ... .htm#92598 --- moje akwarium

./redir/http://aqwanarium.eakwarystyka.eu --- moja strona

Akwarysta trzeba się urodzić , akwarium kupić może każdy

marti
Akwarysta
Posty: 438
Rejestracja: 2008-11-02, 23:19
Pojemność akwarium: 65
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: allegrowicz n27

Post autor: marti » 2010-02-21, 19:12

rozpocząłem spór na allegro, koleś idzie w zaparte jak Zenek bombalina. Raz odpowiedział i teraz cisza :(
Załączyłem zdjęcia owego wirnika i teraz czekam na odpowiedź.
Orientuje sie może ktoś kiedy to się zakończy jak nie dojdziemy sami do porozumienia :?:

Podany czas sporu to 29 dni do końca i teraz nie wiem czy czekać do końca tych dni i ktoś z zespołu allegro ruszy się czy muszę zakończyć spór i udać się na policje :?:

Awatar użytkownika
RAMZES
Przyjaciel forum
Posty: 844
Rejestracja: 2007-02-25, 00:35
Pojemność akwarium: 0
Imię: Pawe³
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: allegrowicz n27

Post autor: RAMZES » 2010-02-21, 19:24

napisz do allegro to sie wszystkiego dokładnie dowiesz

ODPOWIEDZ