Radom

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

dżordż
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-07-01, 15:21
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Radom

Post autor: dżordż » 2008-08-02, 18:06

Witam,
To tak: W radomiu na ul. Kilińskiego [ w bramie w okolicach banku ] ma siedzibę starszy pan, który wie astronomicznie dużo o hodowli roślin. Produkuje nawet swój nawóz, który podobno jest dobry [ja nie próbowałem]. Dodam, że ma ok 40 akwa na wystawie i w każdym są inne roślinki. Każde akwa jest nawożone CO2 [ok 8 1,5 metrowych butli stoi na zapleczu].
Można tam zostawić masę kasy [sam ostatnio zostawiłem ponad 100 zł] a wybór ogromny.


Jeśłi ktoś spoza radomia chciał go znaleźć, to proszę pytać przechodniów o o centrum SEZAM. Stamtąd jest naprawdę niedaleko.


Pozdrawiam
Grzesiek

kuban
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 2008-06-10, 22:05
Pojemność akwarium: 0
Imię: karol
Lokalizacja: radom

Re: Radom

Post autor: kuban » 2008-08-11, 08:57

a jakie ceny są? bo potrzebuje kupić duzza porcje mchu java i trawniczek chciałbym zakupić podaj mi cenę trawniczka i ile chce za kepke mchu java

dżordż
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-07-01, 15:21
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Radom

Post autor: dżordż » 2008-10-23, 09:16

dzisiaj będę w tym sklepie, to podam Ci jego nick na allegro, bo handluje roślinkami. Jedno co powiem to to, że można w ciemno brać. Rośliny wyglądają jak z obrazka ...
metodo EI - nadchodzę

Awatar użytkownika
karlos
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2008-12-22, 23:35
Pojemność akwarium: 130
Imię: Karol
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Radom

Post autor: karlos » 2008-12-23, 23:48

Ja również korzystam z usług i porad właściciela tego sklepu. Facet ma niesamowitą wiedzę, a jego akwaria wyglądają bajecznie. Na początku gdy czegoś potrzebowałem -pisałem mejlowo i zawsze odpisywał, a tu jego stronka:
http://www.akwarium-rosliny.pl/index.php

piotrekf
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 2008-09-08, 20:38
Pojemność akwarium: 0
Imię: Piotr
Lokalizacja: Radom

Re: Radom

Post autor: piotrekf » 2010-07-29, 13:03

Niestety nie ma już tego sklepu. Przenieśli się do innego miasta

dżordż
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 2008-07-01, 15:21
Pojemność akwarium: 25
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Radom

Post autor: dżordż » 2010-07-31, 22:20

piotrekf pisze:Niestety nie ma już tego sklepu. Przenieśli się do innego miasta
są teraz w Nowym Sączu. Numery telefonów aktualne. Wysyłają towar do sklepu zoologicznego w E. Leclerc i tam można go odebrać.

Jest jeszcze na ustroniu sklep w którym właściciel zdaje się znać na wielu rzeczach i czasem dobrze podpowie, ale wybór roślin u niego marny.
metodo EI - nadchodzę

ODPOWIEDZ