Dabrowa Gornicza i okolice

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Gamaran
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: 2010-10-17, 11:13
Pojemność akwarium: 243
Imię: Kamil
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Dabrowa Gornicza i okolice

Post autor: Gamaran » 2011-02-18, 11:13

W Dabrowi Gorniczej na uwage zasluguje kilka sklepow:
1. Sklep akwarystyczny znajdujacy sie na terenie marketu real przy ulicy katowickiej. Cechuje sie dobrym wyborem ryb(ok30 akwariow z roznymi gatunkami ryb) oraz dosc fachowa obsluga,jak do tej pory wszystkie rady obslugi byly prawdziwe i trafione :)
Minusem sa dosc wysokie ceny pokarmow dla ryb oraz sprzetu(filtry,grzalki, ) oraz praktycznie brak roslin...
2. Sklep akwarystyczny znajdujacy sie w centrum handlowym pogoria. Rowiniez cechuje sie dosc dobrym wyborem ryb(ok25 akwariow) oraz czesto mozna znalesc rozne rzadko spotykane gatunki ryb (panaqua,duszek amazonski ,trzciniak itp)oraz bardzo fajnymi promocjami ryb(kirys pstry 2.50,neon czerwony 2.50itp. rybki mlode oczywiscie:) Takze charakteryzuje sie dosc dobrym wyborem roslin.
Dosc sporym minusem jest KOMPLETNY brak wiedzy sprzedawcow( duszek amazonski moze spokojnie zyc w 22stopniach i akwarium 100l... a kirys pstry rozmnaza sie zyworodnie... rowniez w innych dziedzinach -sprzet,pokarm ,nie jest lepiej)
3. Maly sklepik na ul. majakowskiego . Moja uwage zwrocil bardzo niskimi cenami pokarmow i preparato np. tetra aqua safe100ml- 7zl... podobna roznica jest w wiekszosci pokarmow oraz preparatow tery jak i tropicala.
4. W koncu ostatni na mojej liscie lecz wedlug mnie zaslugujacy na najwiecej uwagi sklep (hurtownia) akwarystyczny w dzielnicy piekna w sosnowcu(ul niestety nie znam ale znajduje sie bezposrednio za biedronka) bardzo duzy wybor ryb oraz roslin ok 45 akwariow. Swietne ceny wiekszosci ryb( gupik -1zl,neon innesa-1zl,czerwony-1zl,mieczyk hellera-2zl,prystelka barwna-1.80 itp.)
Wygrywa u mnie takze dzieki mozliwosci kupienia swietnego akwarium za bardzo male pieniadze np akwa kolegi:200l,pokrywa z oswietleniem 2swietlowki po 40wat,plus stolik za 220zl...:) akwa uzywane oczywiscie ale ja nie zauwazylem nawet 1 ryski,szczelne itp.:) nowe akwaria tez w bdb cenie np: narozne 400l profil plus stolik i pokrywa(4 swietlowki po 40wat)(nowe z gwarancja 1000zl.
Duza wiedza wlasciciela tez czesto moze okazac sie bardzo pomocna. Ponadto baaardzo duzy wybor:skalek z piaskowca,zwirkow,roznych kamieni,korzeni ,zameczkow itp.
:)

ODPOWIEDZ