Sklepy Rumia-Gdynia

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
zolwikk
Akwarysta
Posty: 501
Rejestracja: 2010-10-17, 16:30
Pojemność akwarium: 375
Imię: adam
Lokalizacja: Gdynia

Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: zolwikk » 2011-02-18, 13:16

Witam, mam parę sklepów przetestowanych i mam zdanie zarazem negatywne jak i pozytywne .
Moje pytanie: czy można tu publicznie pisać antyreklamę ?

Przy okazji może bym się również dowiedział o zoologicznych (oczywiście z akwarystyką) z tego terenu ;)
Obrazek

brocom1
Stały bywalec
Posty: 151
Rejestracja: 2008-10-29, 16:12
Pojemność akwarium: 72
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Cewice

Re: Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: brocom1 » 2011-02-18, 19:39

Rumia to polecam przy Auchan, jak byłem obsługa wiedziała co i jak, pomogli mi bardzo. A jak jakaś choroba to nie wpychają tylko robią kwarantanne na te akwaria które miały ze sobą jakiś związek, polecam.

Awatar użytkownika
maradona
Rekin forum
Posty: 2284
Rejestracja: 2010-06-23, 20:50
Pojemność akwarium: 112
Imię: Magda
Lokalizacja: Goczałkowice

Re: Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: maradona » 2011-02-18, 20:25

zolwikk, możesz pisać plusy jak i minusy ;)

aidi
Przyjaciel forum
Posty: 1100
Rejestracja: 2007-03-24, 13:01
Pojemność akwarium: 50
Imię: Gosia
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: aidi » 2011-02-18, 23:16

ja zacznę od Kariny przy tesco, wyjątkowo beznadziejny sklep jak chodzi o wiedzę ekspedientów, a także o zdrowie ryb, byłam tam wiele razy i za każdym razem coraz lepsza porażka

Awatar użytkownika
zolwikk
Akwarysta
Posty: 501
Rejestracja: 2010-10-17, 16:30
Pojemność akwarium: 375
Imię: adam
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: zolwikk » 2011-02-19, 09:31

Miałem przyjemność być w kilku :

-"Żako" Gdynia ul. kartuska , Właściciel na zakup rybek zamówienie nie stwarza problemów , ekspedientki słaba wiedza , rybki które są na miejscu nie zawsze są w dobrej kondycji (ale przy tym trzeba sobie wybrać).

-"Karina" Gdynia ul.Kcyńska , Bardzo,bardzo miła obsługa ,niestety ŻADNA rybka nie przeżyła .

-"Karina" Rumia Auchan , Największy wybór z tych trzech , rybki w dobrej kondycji . Jedynie co to wiedza ekspedientów słabiutka .

-"Karina" Gdynia Karwiny wszedłem i wyszedłem szkoda gadać , nigdy nic nie kupiłem .

aidi O jakimś konkretnie czy tak ogólnie napisałaś ?
Obrazek

Awatar użytkownika
TetriZ
Przyjaciel forum
Posty: 858
Rejestracja: 2010-11-13, 14:22
Pojemność akwarium: 0
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sklepy Rumia-Gdynia

Post autor: TetriZ » 2011-02-19, 13:57

aidi pisze:ja zacznę od Kariny przy tesco, wyjątkowo beznadziejny sklep jak chodzi o wiedzę ekspedientów, a także o zdrowie ryb, byłam tam wiele razy i za każdym razem coraz lepsza porażka
zdecydowanie zgadzam się z tą wypowiedzią

na starowiejskiej jest zoologiczny

sprzedawczynie znają się na rzeczy ale rybek nie ma zbyt wiele
Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój

ODPOWIEDZ