Informacje od poszkodowanych klientów o adwokacie Pawle Olszewkim i jego fikcyjnej kacelarii Ultimatum na niezależnym portalu z opiniami portal-konsumenta.com. | mieszkanie Szklarska Poręba

Wrocław - giełda zoologiczna

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
sig
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-06, 01:27
Pojemność akwarium: 240
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bielawa

Wrocław - giełda zoologiczna

Post autor: sig » 2007-07-16, 01:34

Interesuje mnie czy ktoś orientuje się jak funkcjonuje giełda we Wrocławiu oraz jakie macie na jej temat zdanie - ceny, wybór ryb i ich kondycja.
Pozdr.

oleq_30
Zakręcony forumowicz
Posty: 1207
Rejestracja: 2007-05-01, 00:06
Pojemność akwarium: 160
Imię: Bogus³aw
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Re: Wrocław - giełda zoologiczna

Post autor: oleq_30 » 2007-07-16, 09:16

we wrocku sa dwie giełdy jedna w piatek na bazie Transbudu druga w niedziele koło dworca świebodzkiego. Otwarte od 7-8 rano do 13 . ceny ? nie opłacało mi sie z Nysy jechać . Ceny sprzetu te same a nawet wyzsze niż mam w Nysie . z rybkami podobnie (mowie o tej koło dworca świebodzkiego). Roślinki niewiele wiekszy wybor krolowała dracena i Filumenia ( czy jakos tak obie sie nie nadaja do akwarium) Krewetki podobnie za Amano chcieli 7 zł , u siebie mam za 5 zł.
./redir/http://www.e-akwarystyka.pl/topics ... .htm#92598 --- moje akwarium

./redir/http://aqwanarium.eakwarystyka.eu --- moja strona

Akwarysta trzeba się urodzić , akwarium kupić może każdy

dchrs
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-27, 11:32
Pojemność akwarium: 0
Imię: dchrs
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław - giełda zoologiczna

Post autor: dchrs » 2011-07-27, 11:35

hurt zoologiczny odbywa się w każdy piątek w godzinach 09.00-14.00.

Asortyment: rybki, małe zwierzęta futerkowe, gady, rośliny do oczek wodnych/akwariów, karmy, przysmaki, transportery, kuwety, smycze itp.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12 (wjazd od ul. Karmelkowej i od ul. Tynieckiej), tel. 71 334 09 34, e-mail: marketing@dchrs.com.pl, www.dchrs.com.pl
Koszt wjazdu to 7 zł/osoba.

sig pisze:Interesuje mnie czy ktoś orientuje się jak funkcjonuje giełda we Wrocławiu oraz jakie macie na jej temat zdanie - ceny, wybór ryb i ich kondycja.
Pozdr.

gogiel
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 2010-12-10, 00:50
Pojemność akwarium: 0
Imię: gogiel
Lokalizacja: Strzegom

Re: Wrocław - giełda zoologiczna

Post autor: gogiel » 2012-02-01, 23:37

Szkoda tylko że nie można kupić pojedyńczych rybek, tylko pakowane po kilka sztuk.

ODPOWIEDZ