Akwarium produkcji Akwaland

Opinie o sklepach i sprzedawcach są prywatnymi wypowiedziami Użytkowników forum e-akwarystyka.pl. Władze forum nie kontrolują prawdziwości opinii, nie wyrażają w żaden sposób swojego zdania oraz nie odpowiadają za nieprawdziwe informacje przedstawione przez Użytkowników.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
marthinez
Obłąkany forumowicz
Posty: 4490
Rejestracja: 2008-02-26, 12:34
Pojemność akwarium: 270
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akwarium produkcji Akwaland

Post autor: marthinez » 2012-10-10, 07:09

xXSoobekXx pisze:A ja powiem ze osoba ktora to kupowala sama sobie jest winna dalszych problemow, powinna miec w dupie ze mu sie spieszy i sprawdzic przy nim wysylke dopiero po tym podpisac zaplacic i wziasc zbiornik jesli byl by dobry. (=
Dobre. :P
Tutaj też ten temat, ale dodatkowo do poczytania opinie innych: http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=254
Temat stary, więc jak ktoś chce jeszcze w nim grzebać to proszę...
Obrazek

Nie udzielam porad na priv oraz mail! Masz problem? Pisz na forum

xXSoobekXx

Re: Akwarium produkcji Akwaland

Post autor: xXSoobekXx » 2012-10-10, 11:33

marthinez pisze:
xXSoobekXx pisze:A ja powiem ze osoba ktora to kupowala sama sobie jest winna dalszych problemow, powinna miec w dupie ze mu sie spieszy i sprawdzic przy nim wysylke dopiero po tym podpisac zaplacic i wziasc zbiornik jesli byl by dobry. (=
Dobre. :P
Tutaj też ten temat, ale dodatkowo do poczytania opinie innych: http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=254
Temat stary, więc jak ktoś chce jeszcze w nim grzebać to proszę...


Co dobre ?...

Taka prawda, dac sie w ciula zrobic...to porazka. Kurier pewnie od nich to wiedzial ze jest nie takie akwa i udawal ze sie spieszy.

Ja zamowilem z Allegro od robizoo.pl, akwarium porzadnie zabezpieczone kurier wniosl do domu sprawdzil przy mojej matce, czy szczelne czy nic sie nie rozkleilo czy wszystko sprawne i takie jakie byc powinno, zostawil swoj numer telefonu ze w razie w.zabierze je i odda producentowi jak by bylo jeszcze przez kilka dni cos nie tak. Da sie ? Jak widac ze sie da.

blue_betta
Moderator
Posty: 3637
Rejestracja: 2010-02-14, 17:30
Pojemność akwarium: 160
Imię: M.
Kontakt:

Re: Akwarium produkcji Akwaland

Post autor: blue_betta » 2012-10-10, 11:41

Tak naprawdę różnie bywa. Kurierzy nie zawsze są tak uprzejmi jak to było w Twoim przypadku i niektórzy nie marzą o tym, żeby stać i czekać aż się sprawdzi wymiary, szczelność, itd. a nawet jakby, to tylko na "łapu capu". Nie każda firma jest solidna i dla nich liczy się ilość, a zapominają o jakości, albo najzwyczajniej w świecie są w jakimś stopniu oszustami.

Myślę, że mógłbyś odrobinkę ostudzić słownictwo.

Awatar użytkownika
marthinez
Obłąkany forumowicz
Posty: 4490
Rejestracja: 2008-02-26, 12:34
Pojemność akwarium: 270
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szczecin

Re: Akwarium produkcji Akwaland

Post autor: marthinez » 2012-10-10, 17:23

xXSoobekXx pisze:Co dobre ?...

Taka prawda, dac sie w ciula zrobic...to porazka. Kurier pewnie od nich to wiedzial ze jest nie takie akwa i udawal ze sie spieszy.
Porażka to czytać posty bez zrozumienia i ubliżać innym.
To, że akwa było kiepsko sklejone to też moja wina?

Zawsze mogłem to akwarium oddać, bo miałem takie prawo, ale z reguły jestem człowiekiem ugodowym więc ugadałem się, ze wzmocnienia wkleję sobie sam.
Jestem także człowiekiem bez syndromu "dwóch lewych rąk: i takie wzmocnienia wkleić to pikuś.
To tylko w kwestii tej firmy leży to, że nawet tak prostej czynności jak dosłanie nowych wzmocnień nie potafili zrobić.
Internet działa cuda i opina ta sprawiła, że i kasa na koncie za wzmocnienia szybko się pojawiła.
W całej tej zabawie nawet nie chodzi o to akwarium (używam do dziś), ale relacjach sprzedawca-klient.
Pewnie jak kiedyś zdarzy Ci się prowadzić własną firmę to zrozumiesz

I najważniejsze. akwarium nie przywoził kurier tylko pracownik tej firmy autem prywatnym.
xXSoobekXx pisze:Ja zamowilem z Allegro od robizoo.pl, akwarium porzadnie zabezpieczone kurier wniosl do domu sprawdzil przy mojej matce, czy szczelne czy nic sie nie rozkleilo czy wszystko sprawne i takie jakie byc powinno, zostawil swoj numer telefonu ze w razie w.zabierze je i odda producentowi jak by bylo jeszcze przez kilka dni cos nie tak. Da sie ? Jak widac ze sie da.
I co to wnosi do tematu firmy Akwaland?
Ja zamawiałem setki rzeczy z różnych sklepów internetowych z pozytywnym skutkiem.

Tak, czy inaczej to opina o firmie i jej podejściu do klienta, a nie akwarium które sprzedali.
W linku wyżej widać nie byłem sam potraktowany w ten sposób.
Obrazek

Nie udzielam porad na priv oraz mail! Masz problem? Pisz na forum

xXSoobekXx

Re: Akwarium produkcji Akwaland

Post autor: xXSoobekXx » 2012-10-10, 19:32

Ja nikomu nie mialem zamiaru ublizac swoimi wypowiedziami.

A i jesli pracownik tej firmy to juz wszystko jasne, jak dla mnie. Mi przywozil kurier, a nie pracownik tej firmy do Gorzowa z Zielonej.

ODPOWIEDZ